AHMET HAMDİ NAYİR HABERLERİ

Ahmet Hamdi Nayir haber, Ahmet Hamdi Nayir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Hamdi Nayir

Ahmet Hamdi Nayir

Doğum Yeri Erzincan / Türkiye
Doğum Tarihi 30.8.1960 - ...

Ahmet Hamdi Nayir Kimdir ?

30 Ağustos 1960 yılında Erzincan'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzincan'da tamamladı. 1978 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini kazandı ve 1983 yılında bu fakülteden mezun oldu. Askerlik görevini müteakiben 1987 yılında Kaymakam Adayı olarak mülki idare amirliği görevine başladı. Üç yıllık adaylık süresinin bir yılını İngiltere'de geçirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Hamdi Nayir - 13.06.2020
Vali Nayir, veda ziyaretlerini sürdürdü
Son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine getirilen Vali Ahmet Hamdi Nayir, veda ziyaretleri kapsamında ilçelerde temaslarda bulundu.
Ahmet Hamdi Nayir - 12.06.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz'dan Vali Nayir'e ziyaret
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir'i ziyaret etti.
Ahmet Hamdi Nayir - 12.06.2020
Sakarya'dan kısa kısa
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, jandarma teşkilatının kuruluşunun 181. yıl dönümü dolayısıyla İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Cengiz Yiğit ve beraberindeki heyeti makamında misafir etti.
Ahmet Hamdi Nayir - 12.06.2020
Sakarya Valisi Nayir'den veda ziyaretleri
Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, bazı ilçelere veda ziyaretlerinde bulundu.
Ahmet Hamdi Nayir - 11.06.2020
Başkan Yüce'den Vali Nayir'e hizmet teşekkürü
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, son kararnameyle Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Vali Ahmet Hamdi Nayir'i makamında ağırladı.
Ahmet Hamdi Nayir - 10.06.2020
Vali atamaları Resmi Gazete'de
Atama kararları ile Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Denizli Valisi Hasan Karahan, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Kütahya Valisi Ömer Toraman, Manisa Valisi Ahmet Deniz, Mardin Valisi Mustafa Yaman, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Samsun Valisi Osman Kaymak, Sinop Valisi Köksal Şakalar, Yozgat Valisi Kadir Çakır, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Aksaray Valisi Ali Mantı ve Karaman Valisi Fahri Meral mülkiye başmüfettişliğine atanarak merkeze alındı.
Ahmet Hamdi Nayir - 10.06.2020
Valiler Kararnamesi yayımladı: 41 ilin valisi değişti
Resmi Gazete'nün bugünkü sayısında yer alan Valiller Kararnamesi ile Muğla Valisi Esengül Civelek Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı'na atanırken toplam 41 ilin valisi değişti. 17 ilin valisi Mülkiye Başmüfettişi oldu, 23 ilin valisi yeni illere atandı. 8 ilçenin kaymakamı da çeşitli illere vali olarak atandı.  Kararnameye göre; Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Denizli Valisi Hasan Karahan, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğlulları, Konya Valisi Cüneyt Orhan Toprak, Kütahya Valisi Ömer Toraman, Manisa Valisi Ahmet Deniz, Mardin Valisi Mustafa Yaman, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Samsun Valisi Osman Kaymak, Sinop Valisi Köksal Şakalar, Yozgat Valisi Kadir Çakır, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Aksaray Valisi Ali Mantı, Karaman Valisi Fahri Meral, Mülkiye Başmüfettişi oldu.
Ahmet Hamdi Nayir - 09.06.2020
Sakarya'dan kısa kısa
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, "Kontrollü Sosyal Hayat" konusunda yapılan çalışmalar ile salgına karşı alınan ve alınacak tedbirlerin gözden geçirildiği toplantıya başkanlık etti.
Ahmet Hamdi Nayir - 06.06.2020
Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Karabük'te Kovid-19 tedbirleri
Sakarya'da Vali Ahmet Hamdi Nayir'in başkanlığında Sakarya İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu toplantısı yapıldı.
Ahmet Hamdi Nayir - 05.06.2020
Sakarya'da Millet Bahçesi hizmete açıldı
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, burada yaptığı konuşmada, 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nde çevreye ait bir değeri kazanmanın mutluluğunu yaşadıklarını anlattı.
Ahmet Hamdi Nayir - 04.06.2020
Vali Nayir'den restorasyonu devam eden öğretmenevine ziyaret
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası FETÖ ile mücadele kapsamında çıkartılan Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Milli Eğitim Bakanlığına tahsis edilen Sakarya Öğretmenevi'nde incelemelerde bulundu.
Ahmet Hamdi Nayir - 02.06.2020
AA Sakarya Bölge Müdürü Yalçıntaş'tan Vali Nayir'e ziyaret
Anadolu Ajansı (AA) Sakarya Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir'i makamında ziyaret etti.
Ahmet Hamdi Nayir - 29.05.2020
Sakarya'dan kısa kısa
Polis Başmüfettişleri M. Nihat Sumra, Fikret Pelit ve Osman Ulusinan, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir'e nezaket ziyaretinde bulundu.
Ahmet Hamdi Nayir - 27.05.2020
Sakarya Valiliği'nden cuma namazına ilişkin açıklama
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, 29 Mayıs'taki cuma namazıyla başlayacak vakit namazlarının cemaatle kılınmasına ilişkin açıklama yaptı.
Ahmet Hamdi Nayir - 24.05.2020
Vali Nayir'dan personele bayram ziyareti
SAKARYA Valisi Ahmet Hamdi Nayir ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 112 Acil Komuta Merkezi ile görev başındaki polisleri ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.
Ahmet Hamdi Nayir - 24.05.2020
Vali Nayir'den bayram ziyareti
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Ramazan Bayramı dolayısıyla ziyaretlerde bulundu.
Ahmet Hamdi Nayir - 22.05.2020
Mektup yarışmasında birinci olan Elif'ten Vali Nayir'e ziyaret
Gençlik ve Spor Bakanlığının, tüm dünyayı etkileyen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede ön saflarda yer alan başta sağlık çalışanları olmak üzere tüm kahramanlara yönelik düzenlediği "Gençlerden Mektup: Minnettarız" yarışmasının birincisi Elif Lata, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir'i ziyaret etti.
Ahmet Hamdi Nayir - 22.05.2020
Sakarya Valisi Nayir'den Ramazan Bayramı mesajı
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Ahmet Hamdi Nayir - 21.05.2020
DSİ 3. Bölge Müdürü Şan'dan Sakarya Valisi Nayir'e ziyaret
Devlet Su İşleri Eskişehir 3. Bölge Müdürü olarak atanan Kağan Şan, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir'i ziyaret etti.
Ahmet Hamdi Nayir - 15.05.2020
Vali Nayir videokonferans yöntemiyle kaymakamlarla istişare toplantısı gerçekleştirdi
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, salgın konusunda alınan tedbir ve kararların uygulanması ile kentte 15 Mayıs 2020 tarihi saat 24.00 ile 19 Mayıs 2020 tarihi saat 24.
Ahmet Hamdi Nayir - 15.05.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ahmet Hamdi Nayir - 14.05.2020
Sakarya'da 'maske' zorunluluğu getirildi
Vali Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında, Valilik toplantı salonunda bir araya gelen İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunda alınan karar gereği, ikametler haricinde maske takılması zorunlu hale geldi.
Ahmet Hamdi Nayir - 14.05.2020
Sakarya'da maskesiz sokağa çıkmak yasaklandı
Toplum sağlığı ile kamu düzenini korumak ve virüsün yayılmasını engellemek adına önlemler ile ek tedbirlerin ele alındığı İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında olağanüstü toplandı.
Ahmet Hamdi Nayir - 14.05.2020
Sakarya'da maskesiz sokağa çıkmak yasaklandı
Vali Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında, Valilik toplantı salonunda bir araya gelen İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunda alınan karar gereği, ikametler haricinde maske takılması zorunlu hale geldi.
Ahmet Hamdi Nayir - 13.05.2020
Sakarya'da koronavirüs tedbirleri
Sakarya İl Pandemi Kurulu, Vali Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında olağanüstü toplandı.
Ahmet Hamdi Nayir - 11.05.2020
SGK İl Müdürü Çavuş'tan Sakarya Valisi Nayir'e ziyaret
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Erhan Çavuş ve beraberindeki heyet, Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir'i ziyaret etti.
Ahmet Hamdi Nayir - 10.05.2020
100 ve üstü yaşlarda anneler için Sakarya'da 5 bin 529 fidan dikildi
100 ve üstü yaşlarda anneler için Sakarya'da 5 bin 529 fidan dikildi Türkiye'de 100 yaşını aşmış anneler için hatıra ormanı oluşturuldu Devlet, salgın sürecinde anneleri yalnız bırakmadı Annelerimizin ismi hatıra ormanında yaşatılacak SAKARYA - 10 Mayıs Anneler gününe özel 81 ilde yaşayan 100 ve üstü yaşlardaki 5 bin 529 anneyi unutmayan İçişleri Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı ile Hz. Hatice Vakfı, bu anneler adına Sakarya'da 3 hektarlık alana 'Cennet Anneleri' hatıra ormanı oluşturularak fidan dikimi gerçekleşti. Fidan dikimi sonrasında ise yaşlı anneler ziyaret edilmeye başlandı. İçişleri Bakanlığı ve Vefa Destek Gruplarıyla tespiti edilen 100 yaşını aşmış 5 bin 529 anneye ulaşılan ve Sakarya'nın Adapazarı ilçesi Karaman Mahallesi Karaman Türbesi mevkiinde kurulan asırlık orman annelere Anneler Günü hediyesi olarak taktim edildi. Gerçekleşen bu organizasyonun İçişleri Bakanlığının sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada girişimini Hz. Hatice Vakfı'nın koordine ettiği belirtilmişti. 81 ilde hayatlarını sürdüren 100 ve üstü yaşlardaki 5 bin 529 anneyi unutmayan bakanlık, Hazreti Hatice Vakfı ile iş birliği yaparak 'Cennet Anneleri' hatıra ormanı projesini oluşturdu. Proje kapsamında oluşturulan hatıra ormanında; Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir başta olmak üzere, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Hazreti Hatice Vakfı Başkanı Alpay Tarhan ve çok sayıda görevli yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Hamdi Nayir Haberleri | Ahmet Hamdi Nayir Kimdir - Haberler - Ahmet Hamdi Nayir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Hamdi Nayir kimdir, hayatı ve biyografisi. Sakarya'da korona virüsten hastanede yatan hasta sayısı 20'lere düştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.05.2021 02:51:09. #1.11#

title