Ahmet Hakan: İdam cezası olsaydı Ceren yaşıyor olacaktı
Haberler » Güncel » Ahmet Hakan: İdam cezası olsaydı Ceren yaşıyor olacaktı - Haber

Ahmet Hakan: İdam cezası olsaydı Ceren yaşıyor olacaktı

20 yaşında Ceren Özdemir'in cinayete gitmesiyle ilgili bir yazı kaleme alan Ahmet Hakan, idam tartışmalarını yeniden gündeme getirdi.

Ahmet Hakan: İdam cezası olsaydı Ceren yaşıyor olacaktı

Ordu'da balerin 'i evinin kapısının önünde kalbinden bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili bir yazı kaleme alan Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, "Katil, daha önce de bir çocuğu öldürmüş. İdam cezası olsaydı Ceren yaşıyor olacaktı" ifadelerini kullandı.

Ahmet Hakan'ın kaleme aldığı yazı sonrası idam tartışmaları yeniden gündeme geldi.

İşte yazıdaki ilgili kısım;

14 yıl önce bir çocuğu öldüren, 20 kez hırsızlığa karışan bir adam, 13 yıl yattıktan sonra açık cezaevine geçiyor, geçebiliyor. Vah ki vah!

Açık cezaevlerinden firar eden potansiyel katiller sokaklarda ellerini kollarını sallayarak dolaşırken... Sokaklarımız Ceren'lerimiz için asla güvenli olmayacak. Vay ki vay!

Şule Çet, Güleda, Ceren ve diğerleri... Psikopat katiller bu ülkeyi kadınlar için cehenneme çevirmeye kararlı gibi... Yuh ki yuh!

Ceren'in katili bakalım kaç yıl sonra açık cezaevine geçecek ve bakalım elinde bıçakla bu sefer kimleri kovalayacak? Ah ki ah!

Peşine düşen katil psikopatın kendisini takip etmesini bir güvercin tedirginliğiyle yaşayan Ceren'i düşünüyorum sürekli... Vay ki vay!

Ey "O saatte orada ne işi varmış" cemaati! Evine ulaşmaktan başka bir amacı olmayan Ceren için de aynı kahrolası felsefenizi devreye sokacak mısınız? Yuh ki yuh!

PISA sıralaması falan hikâye... Önce insanlık sıralamamıza, sonra da adalet sıralamamıza el atmamız şart... Vah ki vah!


Haber Videosu

: Ahmet Hakan: İdam cezası olsaydı Ceren yaşıyor olacaktı

Manşet

Haberler