AHMET EMRE BİLGİLİ HABERLERİ

Ahmet Emre Bilgili Haberleri

Ahmet Emre Bilgili haber, Ahmet Emre Bilgili son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Emre Bilgili 14.7.2020
"15 Temmuz Milletin Zaferi Demokrasi ve Milli Birlik Paneli"
"Gezi Parkı olayları başarılı olsaydı darbeye gerek kalmayacaktı" Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili, 15 Temmuz şehitlerini rahmetle andığını, gazilere şifa dilediğini ve Cenab-ı Allah'tan bir daha böyle bir kalkışma girişimi olmamasını dilediğini belirtti.
Ahmet Emre Bilgili: Kaymakam Aslan'a eğitime destek plaketiAhmet Emre Bilgili 24.12.2019
Ahmet Emre Bilgili 13.12.2019
Ataşehir'deki ilk ve ortaokullarda örnek proje: "Ben de varım"
Projenin 2019 - 2020 eğitim öğretim yılı açılışı için Ataşehir Fetih İMKB İlkokulu'nda gerçekleştirilen programa katılan Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili, müzik, tasarım ve resim atölyelerini gezerek öğretmenlerden bilgi aldı.
Ahmet Emre Bilgili: Türk Kızılayı ve MEB'ten ortak protokolAhmet Emre Bilgili 27.11.2019
Ahmet Emre Bilgili 27.11.2019
MEB ve Türk Kızılaydan özel yetenekli öğrenciler için iş birliği
Türk Kızılay Genel Müdürlüğünde düzenlenen törende protokolü, MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili ile Türk Kızılay Genel Müdürü İbrahim Altan imzaladı.
Ahmet Emre Bilgili: Disleksi Farkındalık SempozyumuAhmet Emre Bilgili 6.11.2019
Ahmet Emre Bilgili: 'BİLSEM' Develi'de açıldıAhmet Emre Bilgili 10.10.2019
Ahmet Emre Bilgili 4.10.2019
BİLSEM'ler patent ve faydalı model geliştirecek
Bu kapsamda, BİLSEM müdürlerinin görüş ve önerilerinin alınması amacıyla Özer'in başkanlığında Bakanlıkta toplantı yapıldı. Toplantıya Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili ile farklı illerden birçok BİLSEM müdürü katıldı.
Ahmet Emre Bilgili 25.9.2019
MEB'in rehberlik hizmetlerinde yeni dönem
E-rehberlik hizmetleri bu ay başlatıldı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili de rehberlik hizmetlerinin geliştirilmesi için yürüttükleri projelere ilişkin bilgileri paylaştı.
Ahmet Emre Bilgili 24.9.2019
Öğrencilere "buluş" eğitimi verilecek
"Türkiye'nin teknolojik ve endüstriyel gelişmesine katkı" Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili, protokolün öğrenciler adına çok önemli olduğuna dikkati çekerek, "Bugün biz öğrenciler adına sevinçliyiz.
Ahmet Emre Bilgili 10.9.2019
"Özel eğitim konusunda toplumun kaderini paylaşmamız gerekiyor"
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili, "Özel eğitim gören çocuklar, bizim için özel çocuklardır.
Ahmet Emre Bilgili: Genel Müdür Bilgili'nin ziyaretleriAhmet Emre Bilgili 10.9.2019
Ahmet Emre Bilgili: Genel Müdür Bilgili'nin ziyaretleriAhmet Emre Bilgili 10.9.2019
Ahmet Emre Bilgili: Yeni eğitim-öğretim yılıAhmet Emre Bilgili 9.9.2019
Ahmet Emre Bilgili: Turkcell'den Engelsiz Sinema ŞenliğiAhmet Emre Bilgili 7.9.2019
Ahmet Emre Bilgili: Turkcell'den engelsiz sinema şenliğiAhmet Emre Bilgili 7.9.2019
Ahmet Emre Bilgili 7.9.2019
Turkcell'den engelsiz sinema şenliği
Şenliğe katılan ve çocukların heyecanına ortak olan Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ve Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barbaros Yiş, hem etkinlikler hem de film boyunca çocuklara eşlik etti.
Ahmet Emre Bilgili 7.8.2019
MEB'den özel eğitimde yeni iş birliği
Konuşmaların ardından Bakan Selçuk, Arslan ile MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili tarafından iş birliği protokolü imzalandı.
Ahmet Emre Bilgili 24.6.2019
"Eğitime Uzanan Yol Projesi"nin kapanış toplantısı yapıldı
Toplantıya katılan Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili, projeyi hayata geçirenlere teşekkür etti.
Ahmet Emre Bilgili: Turkcell'in 'Zeka Gücü Projesi'Ahmet Emre Bilgili 13.6.2019
Ahmet Emre Bilgili 13.6.2019
Turkcell'in "Zeka Gücü Projesi"
Ülkedeki genç nüfusun çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini anlatan Er, şöyle devam etti: "Özel yetenekli çocuklar bizim için çok önemli. Bugün 43 bin çocuğumuz BİLSEM'lerde tanılama eğitimi alıyor. Anadolu Üniversitesi iş birliğiyle daha çok öğrenciye tanılama hizmeti sunacağız. İnşallah yakın bir gelecekte 43 bin olan bu rakamı daha çok yukarılara taşımayı hedefliyoruz. Bu ülkenin gücünü, var olan potansiyelini yine toplumun yararına sunma kararlılığı içindeyiz. Bu tabii ki ciddi bir külfet gerektiriyor. Milli Eğitim Bakanlığı olarak özel teşebbüslerle iş birliğimizi çok önemsiyoruz. Zeka Gücü Projesi 2023 eğitim vizyonumuzla çok uyumlu ve ciddi katkı yapıyor. Turkcell'e katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum." "Hedefimiz sınıfları yapay zeka atölyeleriyle donatmak" Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili de aklın rehberliğinde eğitim vermeye çalıştıklarını söyledi.
Ahmet Emre Bilgili 13.6.2019
Vali Erin: Şanlıurfa'da çocuklarımızı iyi yetiştiremiyoruz
ŞANLIURFA'da 'Zeka Gücü Projesi' kapsamında kurulan merkezin açılışında konuşan Vali Abdullah Erin, "Türkiye'nin en genç nüfusuna sahip kentte çocuklarımızı iyi yetiştiremiyoruz" dedi. Milli Eğitim Bakanlığı himayesinde BİLSEM (Bilim ve Sanat Merkezleri) bünyesinde bir GSM firmasının gerçekleştirdiği Zeka Gücü Projesi kapsamında kurulan merkezin açılışına Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı İbrahim Er, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili, GSM firması yetkilileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Şu an buradasınız: Ahmet Emre Bilgili Haberleri | Ahmet Emre Bilgili Kimdir - Haberler - Ahmet Emre Bilgili haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Emre Bilgili kimdir, hayatı ve biyografisi. 15 Temmuz Milletin Zaferi Demokrasi ve Milli Birlik Paneli.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.7.2020 17:49:46. #1.15#
title