AHMET CANBAZ HABERLERİ

Ahmet Canbaz haber, Ahmet Canbaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Canbaz

Ahmet Canbaz

Doğum Yeri Ordu / Türkiye
Doğum Tarihi 13.3.1967

Ahmet Canbaz Kimdir ?

Ahmet Canbaz, 13.03.1967 tarihinde Ordu ili, Çamaş ilçesi, Budak Köyü'nde doğdu. 1973-1978 yılları arasında Budak Köyü İlkokulu'ndan mezun oldu. 1978-1981 yılları arasında Fatsa Ortaokulu'nda, 1981-1984 tarihleri arasında ise Çanakkale Lisesi'nden mezun oldu. 1984-1988 yılları arasında İzmir 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuyarak hukuk diploması aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Canbaz - 29.08.2021
Futbol: TFF 1. Lig
Stat: Erzurum Kazım KarabekirHakemler: Cihan Aydın, Cem Özbay, Özcan SultanoğluBüyükşehir Belediye Erzurumspor: Szumski, Orhan Ovacıklı, Mustafa Yumlu, Mustafa Akbaş, Mucahit Albayrak, Estrela, Aykut Demir (Dk. 69 Eren Tozlu), Gökhan Alsan (Dk. 90 Gökhan Kardeş), Novikovas, Ahmet Canbaz (Dk.
Ahmet Canbaz - 23.08.2021
Futbol: TFF 1. Lig
Stat: Erzurum Kazım KarabekirHakemler: Kutluhan Bilgiç, Gökhan Memişoğlu, Hasan Hüseyin TetikBüyükşehir Belediye Erzurumspor: Szumski, Orhan Ovacıklı, Mustafa Yumlu, Aykut Demir, Mücahit Albayrak, Özgür Sert (Dk. 46 Gökhan Kardeş), Estrela (Dk. 69 Emircan Altıntaş) Gökhan Alsan, Ahmet Canbaz (Dk.
Ahmet Canbaz - 10.07.2021
Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Ahmet Canbaz'ı kadrosuna kattı
TFF 1. Lig ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Ahmet Canbaz'ı transfer etti.
Ahmet Canbaz - 10.07.2021
Muzaffer Bilazer: "Süper Lig'e yeniden çıkmak için çok çaba sarf edeceğiz"
"3 yabancı futbolcu ile prensip anlaşması yaptık" İç ve dış transferde BB Erzurumspor'un ne durumda olduğunu söyleyen Bilazer, "Sezon bittiği zaman birçok oyuncumuzla anlaşmalarımız sona erdi. Birkaç oyuncumuz sözleşmesi olduğu için bizimle devam ediyor. Novikovas'da bu oyunculardan bir tanesi. Kiralık oyuncularımız içinde gerekli adımları attık. Bunun dışında sözleşmesi biten ama bizim takımda olmasını istediğimiz arkadaşlarımız vardı. Biri Jakub Szumski diğeri Elba Rashani'ydi bunlardan Jakub ile yeniden anlaştık. Ama Rashani yeni arayışlar içerisindeydi ve bizden istediği çok fazla olduğu için onunla anlaşamadık. Diğer arkadaşımızda Osman'dı oda Samsunspor'dan bizim karşılayamayacağımız büyüklükte bir teklif aldığı için takımdan ayrıldı. Oltan ise bizim ona attığımız adımlardan ziyade o bize daha çok adım attı. Başka kulüplerin daha iyi tekliflerine rağmen o Erzurumspor'da kalmayı tercih etti. Bu açıdan Oltana çok teşekkür ediyorum. İç transferde durum bu şekilde. Novikovas için burada güzel bir ortam oluşturabilirsek onun burada kalması istiyoruz. Hocamızla da görüşmelerimize bakılırsa Novikovas çok istekli hazırlanıyor. Kendisiyle de görüşme yapacağım. Dış transferlerden bahsedecek olursak Aykut Demir, Orhan Ovacıklı, Mustafa Akbaş ile anlaştık. Bunların dışında bu akşam Ahmet Canbaz görüşmek için Erzurum'a gelecek.
Ahmet Canbaz - 16.06.2021
Trabzonspor'da Ahmet Canbaz'ın sözleşmesi feshedildi
Trabzonspor Kulübü, oyuncu Ahmet Canbaz'ın sözleşmesinin karşılıklı feshedildiğini duyurdu.
Ahmet Canbaz - 25.04.2021
Futbol: TFF 1. Lig
Stat: Yeni Adana Stadı Hakemler: Murat Erdoğan, Muhammet Yumak, Mehmet Şengül Adanaspor: Burak Çapkınoğlu, Muhammet Ömer Çakı, Evren Korkmaz, Uğurcan Yazğılı, Donkor, Hıfsullah İsmail Erdoğan, Daniel (Dk. 61 Berkan Fırat), Celil Yüksel, Belem, Ahmethan Köse (Dk. 78 Atalay Babacan), Ergin Keleş (Dk. 61 Ozegovic) Bereket Sigorta Ümraniyespor: Burak Öğür, Ercan Coşkun, Alim Öztürk, Vrsajevic, Glumac, Yusuf Emre Gültekin (Dk. 72 Batuhan Artarslan), Serkan Göksu (Dk. 72 Okan Derici), Kartal Kayra Yılmaz, Gomis (Dk. 61 Ahmet Canbaz - Dk.
Ahmet Canbaz - 11.04.2021
Futbol: TFF 1. Lig
Stat: Ümraniye Belediyesi Şehir Hakemler: Hakan Ceylan, Emrah Ünal, Abdullah Uğur Sarı Bereket Sigorta Ümraniyespor: Ahmet Eyüp Türkaslan, Vrsajevic, Alim Öztürk, Glumac, Ercan Coşkun (Dk. 77 Gökhan Süzen), Kartal Kayra Yılmaz, Serkan Göksu (Dk. 76 Batuhan Artarslan), Yusuf Emre Gültekin (Dk. 86 Yunus Emre Mertoğlu), Camara (Dk. 69 Ahmet Canbaz), Atakan Üner (Dk.
Ahmet Canbaz - 27.02.2021
Futbol: TFF 1. Lig
Stat: Bornova Aziz Kocaoğlu Hakemler: Burak Pakkan, Anıl Usta, Hakan Karabalcık Altınordu: Erhan Erentürk, Rahmi Salih Kaya, Oğulcan Ülgün, Kahraman Demirtaş, Ahmet İlhan Özek (Dk. 46 Şeref Özcan), Furkan Çil (Dk. 69 Ahmet Dereli), Recep Aydın, Metehan Mimaroğlu, Burak İnce (Dk. 46 Yiğit Emre Çeltik), Hüsamettin Yener (Dk. 63 Ufuk Budak), Enis Destan (Dk. 90+3 Yiğithan Güveli) Bereket Sigorta Ümraniyespor: Burak Öğür, Vrsajevic, Alim Öztürk, Ercan Coşkun, Gökhan Süzen, Hüseyin Atakan Üner (Dk. 78 Okan Derici), Serkan Göksu, Kartal Kayra Yılmaz, Ahmet Canbaz (Dk.
Ahmet Canbaz - 23.02.2021
Futbol: TFF 1. Lig
Stat: Ümraniye Belediyesi ŞehirHakemler: Cihan Aydın, Seyfettin Ünal, Ali TunaBereket Sigorta Ümraniyespor: Burak Öğür, Vrsajevic, Alim Öztürk, Glumac, Gökhan Süzen, Serkan Göksu, Kartal Kayra Yılmaz (Dk. 77 Batuhan Artarslan), Atakan Üner (Dk. 83 Muammer Denizhan Taşkan), Ahmet Canbaz (Dk.
Ahmet Canbaz - 06.02.2021
Futbol: TFF 1. Lig
Stat: Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı Hakemler: Mustafa Kürşad Filiz, Mehmet Ali Akkor, Cem Özbay İstanbulspor A.Ş.: Muhammed Alperen Uysal, Nascimento, Ali Dere, İbrahim Yılmaz (Dk. 67 Mirkan Aydın), Onur Ergün, Uygar Mert Zeybek (Dk. 65 Eslem Öztürk), Atchom, Ethemi (Dk. 77 Koray Kılınç) Levent Ayçiçek (Dk. 65 Abazaj), Melih Kabasakal (Dk. 77 Mehmet Yeşil), Rroca Bereket Sigorta Ümraniyespor: Burak Öğür, Vrsajevic, Serkan Göksu (Dk. 68 Camara), Akabueze, Gökhan Süzen, Muammer Denizhan Taşkan (Dk. 67 Okan Derici), Ahmet Canbaz (Dk.
Ahmet Canbaz - 23.01.2021
Futbol: TFF 1. Lig
Stat: Bandırma 17 Eylül Hakemler: Bahattin Şimşek, Hüseyin Aylak, Mehmet Akıncık Royal Hastanesi Bandırmaspor: Gökhan Değirmenci, Abdurrahim Dursun, Pote (Dk. 60 Rahmi Anıl Başaran), İshak Çakmak, Landel, Doğan Can Davas (Dk. 87 Mehmet Yiğit), Onur Akbay, Selçuk Alibaz (Dk. 60 Halilovic), Del Valle (Dk. 88 Erkan Taşkıran), Orhan Ovacıklı (Dk. 87 Hakan Bilgiç), Gökhan Güney Bereket Sigorta Ümraniyespor: Burak Öğür, Vrsajevic, Alim Öztürk, Serkan Göksu (Dk. 85 Kartal Kayra Yılmaz), Gökhan Süzen (Dk. 67 Okan Derici), Gomis (Dk. 67 Akabueze), Hasan Batuhan Artarslan, Ahmet Canbaz (Dk.
Ahmet Canbaz - 18.01.2021
Ümraniyespor, Trabzonsporlu futbolcu Ahmet Canbaz'ı sezon sonuna kadar kiraladı
TFF 1. Lig takımlarından Bereket Sigorta Ümraniyespor, Trabzonsporlu futbolcu Ahmet Canbaz'ı sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattı.
Ahmet Canbaz - 07.12.2020
Demir Grup Sivasspor maçından notlar
PLAZA 4 MAÇ SONRA KADRODA Trabzonspor'da sezon başında kiralık olarak kadroya katılan ve şuana kadar sadece 1 maçta 4 dakika süre alabilen Stiven Plaza, 4 maç sonra kadroda kendine yer buldu. Son olarak ligin 6'ncı haftasındaki Fenerbahçe karşılaşmasının 21 kişilik kadrosunda kendine yer bulan genç oyuncuyu teknik direktör Abdullah Avcı Djaniny ile Nwakaeme'nin yokluğunda Demir Grup Sivasspor maçı kadrosuna dahil etti. Bordo-mavililerde, sakatlıkları bulunan Djaniny ile Nwakaeme'nin yanı sıra cezalı Pereira, Campi, Ahmet Canbaz, Hüseyin Türkmen, Salih Karvazlı ile Arda Akbulut kadroda yer almadı.
Ahmet Canbaz - 26.11.2020
Trabzonspor kafilesi Ankara'ya gitti
Bordo-mavili kafilede şu futbolcular yer aldı: "Uğurcan Çakır, Erce Kardeşler, Arda Akbulut, Majid Hosseini, Edgar Le, Vitor Hugo, Joao Pereira, Serkan Asan, Marlon Xavier, Kamil Ahmet Çörekçi, Flavio da Silva, Lewis Baker, Abdulkadir Parmak, Safa Kınalı, Ahmet Canbaz, Abdülkadir Ömür, Bilal Başakçıoğlu, Anthony Nwakaeme, Fousseni Diabete, Caleb Ekuban, Benik Afobe, Djaniny Semedo.
Ahmet Canbaz - 22.11.2020
Trabzonspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçından notlar
Bordo-mavililerde Diabate ve Plaza'nın dışında sakatlıkları bulunan Salih Kavrazlı, Yusuf Sarı ve Hüseyin Türkmen ile genç oyuncular Arda Akbulut ve Ahmet Canbaz kadroda bulunmadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Canbaz Haberleri | Ahmet Canbaz Kimdir - Haberler - Ahmet Canbaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Canbaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Büyükşehir Belediye Erzurumspor, yeni sezonda 21 futbolcu ile anlaştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.09.2021 22:22:41. #1.13#

title