AHMED ZİYAÜDDİN GÜMÜŞHANEVİ HABERLERİ

Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Haberleri

Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi haber, Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi - 12.4.2018
Öğrenciler Sahte İhbarda Bulunarak Çağırdıkları Polislerle Pasta Kesti
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna (KYK) bağlı kent merkezindeki Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Yurdu'nda kalan öğrenciler, 155 polis imdat hattını arayarak yurtta kavga olduğu ihbarında bulundu.
Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi - 19.11.2017
AK Parti Gümüşhane 6. Olağan İl Kongresi"
Gümüşhane'nin Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Hazretleri'nin memleketi olduğunu hatırlatan Işık, şunları söyledi: "Gümüşhane yerliyi ve milliyi çok iyi bilen bir şehirdir.
Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi - 29.10.2017
Hatipoğlu, Gümüşhane'de Konferansa Katıldı
Gümüşhane Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen konferansta konuşan Hatipoğlu, Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi hazretlerinin memleketi olan Gümüşhane'de gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getirdi.
Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi - 20.6.2017
Umutları Türkiye Oldu
Süleymaniye Mahallesi'nde yüzyıl öncesine kadar Müslümanlar, Hristiyanlar, Türkler, Ermeniler ve Rumların barış ve huzur içerisinde yaşadıklarını anımsatan Memiş, "Hoşgörü ortamını bir arada yaşamışlar. Cami ile kilise yan yana orada. Gümüşhane olarak tarihi dokumuzda, geçmişimizde böyle bir hoşgörü iklimi var. Gümüşhane Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi hazretlerinin memleketi.
Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi - 21.3.2017
Nevruz Bayramı Kutlamaları
Gümüşhane Gümüşhane'de Genç Girişimciler Kulübünce, Gümüşhane Üniversitesi Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Kampüsü'nde etkinlik düzenlendi.
Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi - 22.5.2015
Ahmet Ziyaüddin Gümüşhanevi Hazretleri Anıldı
Gümüşhane'de, Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Hazretleri'ni anma programı düzenlendi.
Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi - 10.10.2014
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gümüşhane Ziyareti
Dünya lideri vasfını üzerinde taşıyan, masum ve mağdur insanların yıllarca çektiği çilelerin aşılmasında yaptığı önderlikle bütün dünyadaki mazlum milletlere de umut ışığı olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, tüm Gümüşhane'nin büyük bir coşkuyla karşılayacağını ifade eden Pir, şunları kaydetti: " Gümüşhane 12 Ekim'de önemli ve görkemli bir tarihi olay yaşayacaktır. Biz de Gümüşhane Kent Konseyi olarak Sayın Cumhurbaşkanımızı heyecanla bekliyoruz. 'Dünya beşten büyüktür' diyerek tüm dünyaya matematiği yeniden öğreten dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, şimdiden Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Hazretleri'nin memleketi Gümüşhane'ye hoş geldiniz diyor, saygılar sunuyorum.
Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi - 3.10.2013
1. Uluslararası Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Sempozyumu
Gümüşhane Valisi Mayda: "Gümüşhanevi Hazretlerinin doğduğu evinin tespit edilmesi suretiyle bir kültür merkezi halinde düzenlenmesi ve gelecek nesillere tanıtılmasını amaçlıyoruz"
Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi - 9.9.2013
1. Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Sempozyumu
Gümüşhane Valisi Mayda: "Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Hazretleri gerek ülkemizde ve gerekse tüm dünyada tanınan, dini ve kültürel anlamda büyük hizmetleri olan büyük bir zattır"
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Haberleri | Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Kimdir - Haberler - Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi kimdir, hayatı ve biyografisi. Öğrenciler Sahte İhbarda Bulunarak Çağırdıkları Polislerle
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 18:22:50. #1.14#
title