Adnan Arslan Haberleri

Adnan Arslan haber, Adnan Arslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adnan Arslan - 26.07.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
'Şifalı Su' dan doldurup, aracına giderken canından oldu DÜZCE'de, 'Şifalı Su' olarak bilinen kaynak suyundan su doldurarak yolun karşısına geçmek isteyen Hanife Yılmaz (55) otobüsün çarpması sonucu hayatını kaybetti.   Kaza, öğle saatlerinde Düzce-Zonguldak Karayolu Şifalı Su mevkiinde meydana geldi. Zonguldak istikametine gitmekte olan Adnan Arslan idaresindeki 81 AAV 999 plakalı otobüs, yolun karşısına geçmeye çalışan Hanife Yılmaz'a çarptı.
Adnan Arslan - 29.05.2020
Başkan Tütüncü, tamamlanan cemevinde incelemelerde bulundu
Başkan Tütüncü'ye, Pir Sultan Abdal Derneği Altınova Şubesi Başkanı Adnan Arslan eşlik etti.
Adnan Arslan - 29.05.2020
Tütüncü yapımı tamamlanan cemevini inceledi
Kepez Belediyesi'nin Altınova Orta Mahallede tefrişatı da dahil olmak üzere anahtar teslimi yapımını üstlendiği Pir Sultan Abdal Cemevi açılış için gün sayıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, vaat ettiği tarihten 1,5 ay önce tamamlanan Pir Sultan Abdal Cemevi'nde incelemelerde bulundu. Açılış için gün sayan cemevinde incelemelerde bulunan Başkan Tütüncü'ye, Pir Sultan Abdal Derneği Altınova Şubesi Başkanı Adnan Arslan eşlik etti.
Adnan Arslan - 21.11.2019
Yargıtay 62 darbe davasında karar verdi
Başyaver Yazıcı'nın cezası az bulundu Önemli darbe davalarında verilen kararlara bakıldığında ise Daire, darbe girişiminde FETÖ'nün görevlendirme emrine rağmen görev yerine dönmediği, talimat doğrultusunda hareket etmediği, emrindeki birliklere "darbeye iştirak edilmemesi ve gerekli güvenlik önlemlerinin alınması" yönünde emir verdiği tespitleri yapılan eski Tokat Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Adnan Arslan'ın beraatini onadı.
Adnan Arslan - 14.11.2019
Kepez'de cemevinin temeli atıldı
Pir Sultan Abdal Derneği Altınova Şube Başkanı Adnan Arslan ise 10 yıllık hayallerinin gerçekleştiğini ifade etti.
Adnan Arslan - 15.03.2019
Bartın Valisi Sinan Güner'den Kurumlara İstihdam Seferberliği Uyarısı
Bartın Valisi Sinan Güner'den kurumlara istihdam seferberliği uyarısı Vali Güner: "Yorulmak, izin kullanmak, tatil yapmak yok. Her türlü desteği sağlayacaksınız" BARTIN - Bartın'da da 'Burası Bartın Burada İş Var' sloganıyla başlatılan istihdam seferberliği ile ilgili bilgilendirme toplantısına sanayiciler yoğun ilgi gösterdi. Toplantıda konuşan Bartın Valisi Sinan Güner, işletmelerin seferberlik programına destek vermelerini istedi. Vali Güner ayrıca ilgili kurumlara istihdam için her mesai kavramı olmaksızın türlü desteğin verilmesi talimatını verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısının ardından Bartın Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde 'Burası Bartın Burada İş Var' sloganıyla başlatılan istihdam seferberliği ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Bartın Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlene toplantıya Bartın Valisi Sinan Güner, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, İŞKUR İl Müdürü Adnan Arslan, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ekrem Öztekneci, KOSGEB İl Müdürü Abdulrahman Usta, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Şahin, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, meslek odası temsilcileri, sanayiciler ve oda yönetimi katıldı.
Adnan Arslan - 02.02.2019
Baştuğ Güven Tazeledi
Genel kurulda yapılan konuşmaların ardından tek liste ile gidilen seçimde yönetim kuruluna Mehmet Baştuğ, Halil İbrahim Kaya, Feyzullah Ören, Erol Altay, Önder Oktay Arslan, Mehmet Ersen, Mehmet Küçük, Hüseyin Avcı, Ali Doğan, Ali Gölge, Semih Soykan, Eyüp Akar, Selahattin Girgin, Adnan Arslan, İrfan Öztürk, Fatih Baştuğ, Ercan Baydur, Alican Dedeoğlu, Memduh Türkoğlu, Ali Şafatlı ve Hüseyin Karatop seçildi.
Adnan Arslan - 12.12.2018
Sarıkaya Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı
Kaymakam Yasin Özcan başkanlığında Sarızeybek İş ve Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya, Özel İdare Müdürü Adnan Arslan, İl Genel Meclisi üyeleri ve köy muhtarları katıldı.
Adnan Arslan - 24.11.2018
Bilecik'te "Hazreti Peygamber ve Gençlik" Paneli
Temel İslam Bilimleri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Yusuf Alemdar ise, Müslüman dünyasının içinde bulunduğu zor koşullara dikkat çekerek, şöyle konuştu: "Bu durum bizzat Müslümanlarca çok iyi analiz edilmesi gerekir. Sünnet, şekilden, gösterişten, kılıktan ve kıyafetten ibaret değildir. Sünnet yaşayıştan, hayat tarzından ibarettir. Din, insani ilişkiler ve güzel ahlak demek. Ahlakınız ne kadar güzelse, insanlara muameleniz dürüstlüğe, doğruluğa ne kadar dayanıyorsa, sizin inancınız o kadar kemale ermiştir, o kadar doğrudur, o kadar hakka ve hakikate uygundur." Panelde, fakültenin öğretim görevlileri Adnan Arslan, Fatma Aydın, Mehmet Fatih Yalçın ve Nuran Döner, birer konuşma yaptı.
Adnan Arslan - 07.11.2018
Fetö'nün Talimatlarına Uymadığı Belirlenen Generalin Beraatine Onama
AYLİN SIRIKLI DAL / FERDİ TÜRKTEN - Yargıtay 16. Ceza Dairesi, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimi sırasında sözde yurtta sulh konseyi tarafından hazırlanan listede sıkıyönetim komutanı olarak görevlendirilen ancak örgütün talimatları doğrultusunda hareket etmediği tespit edilen eski Tokat Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Adnan Arslan'ın beraatini onadı.
Adnan Arslan - 12.04.2018
Grafikli - Türk Adaleti Fetö'cülerden Hesap Soruyor
Dönemin Sinop Valisi Yasemin Özata Çetinkaya'nın eşi eski albay Temel Çetinkaya ve eski Tokat Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Adnan Arslan, 6 yıl 3'er ay hapis cezasına çarptırıldı.
Adnan Arslan - 26.01.2018
Fetö Üyeliğinden Yargılanan Paşaya İstinaf Mahkemesinden Beraat Kararı
FETÖ’den yargılanan eski Tokat Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Adnan Arslan hakkında Samsun Bölge Adliye Mahkemesi’nde gerçekleşen karar duruşmasında beraat kararı verildi.
Adnan Arslan - 17.01.2018
Grafikli - Darbe Girişimi Davalarında 320 Sanığa Ömür Boyu Hapis
Dönemin Sinop Valisi Yasemin Özata Çetinkaya'nın eşi eski albay Temel Çetinkaya ve eski Tokat Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Adnan Arslan, 6 yıl 3'er ay hapis cezasına çarptırıldı.
Adnan Arslan - 18.12.2017
Samsun'da İnternet Gazetecileri Cemiyeti Kuruldu
Sedat Öksüzoğlu'nun kurucu başkanlığını yaptığı cemiyetin kurucular kurulunda Oktay Öztürk, Yusuf Ziya Çakır, Ünal Yavuz, Adnan Arslan, Recep Yazgan, Haydar Öztürk, Yalçın Karataş, Okan Çakır ve Selahattin Çekiç yer aldı.
Adnan Arslan - 24.07.2017
Dha Yurt Bülteni - 16
Görüntü Dökümü: ------------------------- -Vali Atik'in tören alanına gelişi -Şehidin naaşısının tören alanına getirilmesi,  -Şehidin özgeçmişi okunması,  -İl Müftüsünün dua okuması,  -Vali Atik'in konuşması -Şehidin uğurlanması, -Genel ve detay görüntü Haber-Kamera: Turan KOYUNCU-Mehmet Yücel DURAK/SİİRT, - =============================================== FETÖ tutuklusu Tuğgenerale tahliye TOKAT'ta 15 Temmuz darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan eski Tokat Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Adnan Arslan, bugün görülen duruşmada tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildi.
Adnan Arslan - 24.07.2017
Fetö Tutuklusu Tuğgeneral Arslan'a Tahliye
TOKAT'ta 15 Temmuz darbe girişimi ardından başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan eski Tokat Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Adnan Arslan, bugün görülen duruşmada tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildi.
Adnan Arslan - 14.03.2017
Eski Kastamonu Jandarma Bölge Komutanı Bal Hakkında İddianame
İfadesinde "Harekat Yıldırım" yazılı mesajda isminin geçtiğini, bu mesajın darbeciler tarafından çekildiğini değerlendiren Bal, "Bu mesajlara göre herhangi bir işlem yapmadım, ismimi de ilk kez sabahleyin bu mesajlar getirildiğinde gördüm ve tekrar Arif paşayı aradığımda bana benim gibi Zonguldak Eğitim Tugay Komutanı Birol Şimşek ve Tokat Jandarma Bölge Komutanı Adnan Arslan'ın da isimlerinin karıştırıldığını, kendilerinin beni ve bu arkadaşları bildiğini, bizden bir endişesi olmadığını ve bunu bakanlığa ilettiklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Adnan Arslan Haberleri | Adnan Arslan Kimdir - Haberler - Adnan Arslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adnan Arslan kimdir, hayatı ve biyografisi. DÜZCE 'Şifalı Su' dan doldurup, aracına giderken canından oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.6.2021 10:11:16. #1.16#

title