Adnan Albayrak Haberleri

Adnan Albayrak haber, Adnan Albayrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adnan Albayrak 17.3.2020
Albayraklar Savunma, Amerikan borsasına ac¸ılıyor
Açıklamada Albayraklar S¸irketler Grubu Yo¨netim Kurulu Bas¸kanı Adnan Albayrak ve Grup Üst Yöneticisi (CEO) Sertan Ayc¸ic¸ek'in de katıldığı toplantıdaki ifadelerine yer verilen Enerkon Holding CEO'su Benjamin Ballout, yatırım tekliflerinin kabul edilmesinden dolayı son derece mutlu olduklarını ve alınan ortak kararların en kısa zamanda hayata gec¸irilecegˆini bildirdi.
Adnan Albayrak 5.2.2020
İNDER: "Kentsel dönüşümde fırsatçı müteahhitlere 'dur' denilmeli"
Keçeli, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın hazırlayıp yürürlüğe koyduğu Afet Yasası'nın depreme hazırlanmak ve tabut binalardan kurtulmak için atılan çok iyi bir hamle olduğunu kaydederek, şu ifadeleri kullandı: "Herkes tabut evlerden kurtulacağı için umutlanmıştı. Ancak geçtiğimiz son 5-6 yılda boşa vakit geçirdik. Parayı, insan hayatına tercih edenler yüzünden yaşandı bu gecikme. Bu yasa tekrar gözden geçirilmeli, deprem riski taşıyan binaların yenilenmesinin önüne set çeken veya dönüşümü geciktiren müteahhit, kat maliki, yönetmelik gibi her türlü engel ortadan kaldırılmalı." Toplantıda İNDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Salih Kuzu, Reşit Gediz ve Yener Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri İrfan Aşçıoğlu, Eyüp Ensar Saral, Fatih Adnan Albayrak, Yılmaz Aktaş, Nimetullah Kaya ve Kürşat Coşkun Ufuk ile İNDER Genel Sekreteri Kubilay Salihvatandaş hazır bulundu.
Adnan Albayrak 29.11.2019
Yerli "WATTOZZ T61" ateşli silahlardaki tepmeyi önlüyor
"İnsanlara özgüven verdi" Albayraklar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Albayrak ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yönlendirmesi ile Türkiye'deki savunma sektörünün önemli bir sıçrama yaptığının aktardı.
Adnan Albayrak 19.9.2019
Albayraklar'dan 3 milyar dolarlık yatırım ortaklığı
TC Dubai Başkonsolosu Mustafa İlker Kılıç ve Dubai Ticaret Ataşesi Ahmet Canlı'nın da katıldığı imza töreninde Albayraklar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Albayrak, Albayraklar Grup CEO'su Sertan Ayçiçek, Shaikh Abdulaziz Al Khalifa, Wen Kai Hsu ve Naser Muhyealdeen hazır bulundu.
Adnan Albayrak 3.9.2019
Albayraklar Savunma şirketine İngiltere'den ödül
Albayraklar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Albayrak yaptığı açıklamada, "İş hayatım süresince gerek şahsım gerekse şirketlerim adına çeşitli ödüller aldım ancak uluslararası nitelikteki, son derece prestijli bu ödül beni hepsinden daha fazla mutlu etti.
Adnan Albayrak: Adnan Albayrak Wdu Başkanı OlduAdnan Albayrak 25.2.2019
Adnan Albayrak 4.2.2019
Yerli Üretim 'Wattozz' İngilizlerin Radarında
Yerli ve milli olanaklar ile üretilen elektroşok silahı 'Wattozz' dünyanın ilgisini çekmeye devam ediyor. Silahı üreten Albayrak Grup'tan yapılan açıklamaya göre İngiliz yetkililerden oluşan bir heyet 'Wattozz' hakkında bilgi almak amacıyla bir ziyaret gerçekleştirdi. Albayraklar Grup'un merkezinde gerçekleşen ziyarette İngiltere İçişleri Bakanlığı yetkilisi Becky Newman, Savunma Teknolojileri Kurumu yetkilisi Graham Smith ve Uluslararası Polis Şefleri Konseyi yetkilisi Andy Harding, Albayraklar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Albayrak ve Albayraklar Grup Ceo'su Sertan Ayçiçek bulundu.
Adnan Albayrak 24.1.2019
Milli Elektroşok Silahı Wattozz Malezya'da Tanıtıldı
Projenin sahibi Albayraklar Şirketler Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Albayrak ve şirket CEO'su Sertan Ayçiçek'in katıldığı tanıtım programına Malezya emniyet güçleri ve ordusundan çok sayıda temsilci katıldı.
Adnan Albayrak 19.12.2018
Milli Elektroşok Silahı Wattozz İçin İlk Satış Sözleşmesi İmzalandı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Albayraklar Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Albayrak, hedeflerinin Wattozz ile Türkiye'ye yılda ortalama 250 milyon dolar girdi sağlamak olduğunu kaydetti.
Adnan Albayrak: Normalleşme Yerlileşmeyi ArtıracakAdnan Albayrak 10.10.2018
Adnan Albayrak 4.10.2018
Adnan Albayrak'a Yeni Görev
Albayraklar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Albayrak, Dünya Diplomatlar Birliğinin Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği ve Dünya Başkan Yardımcılığı'na seçildi.
12
Şu an buradasınız: Adnan Albayrak Haberleri | Adnan Albayrak Kimdir - Haberler - Adnan Albayrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adnan Albayrak kimdir, hayatı ve biyografisi. Albayraklar Savunma, Amerikan borsasına ac¸ılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.4.2020 11:56:27. #1.14#
title