ADEM EJDER HABERLERİ

Adem Ejder haber, Adem Ejder son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adem Ejder

Adem Ejder

Doğum Yeri Çanakkale / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1956 - ...

Adem Ejder Kimdir ?

Adem Ejder, 1956 yılında Eceabat'ta doğdu. 1994,1999,2004 ve 2014 yıllarındaki Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde, Eceabat Belediye Başkanı seçildi. Adem Ejder, 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Çanakkale Eceabat Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Adem Ejder - 24.11.2018
24 Kasım Öğretmenler Günü
Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz, Belediye Bakanı Adem Ejder, daire amirleri ve öğretmenlerin katıldığı program, şiir ve kompozisyon dallarında dereceye giren öğrencilere hediyelerinin verilmesinin ardından müzik dinletisi ile sona erdi.
Adem Ejder - 20.09.2018
AK Parti Grup Başkanvekili Turan, Tünel İnşaatını İnceledi
Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, İl Genel Meclis Üyesi Hasan Engin ve partililerin de yer aldığı incelemede Turan ve beraberindekiler tünelin içinden geçiş yaptı.
Adem Ejder - 28.05.2018
Kilitbahir Köyünde İftar
Tarihi Kilitbahir Kalesinin yanında bir çay bahçesinde düzenlenen etkinliğe, Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz, CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Belediye Başkanı Adem Ejder ve yaklaşık bin 500 kişi katıldı.
Adem Ejder - 11.05.2018
Şahinbey'de 61 Engelliye Akülü ve Tekerlekli Sandalye Dağıtıldı
Törene Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Çanakkale Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke, Aile ve Sosyal Politikalar Gaziantep İl Müdürü Mustafa Yıldırım, Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şube Başkanı Hulusi Kalender ile engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.
Adem Ejder - 05.05.2018
Bu Millete Olan Borcumuzu Ödemeye Çalışalım"
Törene, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş ile çok sayıda davetli katıldı.
Adem Ejder - 25.03.2018
Kale Çanakkale Bisiklet Festivali
Vali Yardımcısı ve Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Sedat Bektaş'ın katıldığı törende, başlangıç düdüğünün çalmasıyla Şehitlere Saygı etabı başladı.
Adem Ejder - 21.03.2018
18 Mart Şehitleri Anma Konseri
Opet Tarihe Saygı Ortaokulu öğrencileri tarafından müzik öğretmenleri Hatice Kübra Dinç şefliğinde 18 Mart Şehitleri Anma Konseri düzenlendi. Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Kapalı Salonunda gerçekleştirilen konsere Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz'ın eşi Fatma Yılmaz, Belediye Başkanı Adem Ejder ve vatandaşlar katıldı.
Adem Ejder - 21.03.2018
18 Mart Şehitleri Anma Konseri
Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Kapalı Salonunda gerçekleştirilen konsere Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz'ın eşi Fatma Yılmaz, Belediye Başkanı Adem Ejder ve vatandaşlar katıldı.
Adem Ejder - 12.03.2018
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 97. Yılı
Programa, Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, Çanakkale Savaşları Tarihi Alan Başkan Yardımcısı Zülküf Memiş ile öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Adem Ejder - 12.01.2018
Eceabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu
Genel kurula Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Vurucu, siyasi parti temsilcileri ile oda üyeleri katıldı.
Adem Ejder - 29.10.2017
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Kaymakam Can, törende yaptığı konuşmada, Türkiye Cumhuriyeti'nin, Atatürk'ün önderliğinde Türk milletinin verdiği varoluş mücadelesinin en kıymetli eseri olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Bu eser, büyük vizyonla daima ileriye bakan, özgüvenini sağlam tutan, heyecanla ve şevkle çalışan bir neslin bugünkü nesillere armağanıdır. Geçen 94 yıl içerisinde Cumhuriyetimizin kazanımları geri dönüşsüz bir şekilde milletimiz tarafından derinlemesine özümsenmiş ve sahiplenilmiştir. Cumhuriyetin ilanıyla birlikte ülkemiz, kalkınma, ilerleme, modernleşme yolunda çok önemli adımlar atmış ve çağdaş dünyanın saygın bir üyesi haline gelmiştir." Eceabat Eceabat'ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenle kutlandı. Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen törende, Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz ve Belediye Başkanı Adem Ejder öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı.
Adem Ejder - 07.10.2017
Amatör Takımlara Malzeme Desteği
Şahinbey Belediyesi tarafından kentteki 75 amatör ve 30 mahalli takıma bin 890 çift krampon, eşofman takımı ve forma desteği verildi. Malzeme desteği için Şahinbey İlçe Stadı'nda yapılan törene; Çanakkale Eceabat İlçe Kaymakamı Turan Yılmaz, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Çanakkale Eceabat Belediyesi Başkanı Adem Ejder, Şahinbey Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Şahinbey Belediye Başkan Yardımcısı Cuma Güzel, Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Abdülkadir Gözegir ile kulüp başkanları ve futbolcular katıldı.
Adem Ejder - 07.10.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Şahinbey Belediyesi tarafından kentteki 75 amatör ve 30 mahalli takıma bin 890 çift krampon, eşofman takımı ve forma desteği verildi. Malzeme desteği için Şahinbey İlçe Stadı'nda yapılan törene; Çanakkale Eceabat İlçe Kaymakamı Turan Yılmaz, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Çanakkale Eceabat Belediyesi Başkanı Adem Ejder, Şahinbey Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve  Şahinbey Belediye Başkan Yardımcısı Cuma Güzel, Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Abdülkadir Gözegir ile kulüp başkanları ve futbolcular katıldı.
Adem Ejder - 07.10.2017
Gaziantep'te Amatör Takımlara Malzeme Desteği
Programa, Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, futbolcu ve kulüp yöneticileri katıldı.
Adem Ejder - 22.09.2017
Eceabat Belediyesi'ne Yeni Hizmet Aracı
Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, törende yaptığı konuşmada, bir yıl önce iki hizmet aracını garaja dahil ettiklerini belirterek, "Yeni alınan araçlar çalıştığımızın bir göstergesidir.
Adem Ejder - 22.09.2017
Uluslararası Gold Wing Türkiye Buluşması
Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder ve bazı vatandaşlar tarafından karşılanan katılımcılara, ilçenin Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen programda Köprülü Hamdibey İlkokulu halk oyunları ekibince gösteri sunuldu.
Adem Ejder - 19.09.2017
19 Eylül Gaziler Günü
Cumhuriyet Meydanı'ndaki tören, Kaymakam Turan Yılmaz, Belediye Başkanı Adem Ejder ve gazilerin Atatürk Anıtı'na çelenk sunmasıyla başladı.
Adem Ejder - 29.08.2017
Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş Açıklaması
Kurtulmuş'a ziyarette Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Necmi İnce, İl Emniyet Müdürü Celal Sel eşlik etti.
Adem Ejder - 23.08.2017
AK Parti Grup Başkanvekili Turan Açıklaması
"Mesele, hak edene hakkını vermek" Bülent Turan, geçen yıl yaptıkları bir ziyarette Babakale köyüne en yakın futbol sahasının 40 kilometre uzaklıkta olduğunu öğrendiklerini anlattı. Bu kapsamda çok önemli bir tesisi bölgeye kazandırdıklarına işaret eden Turan, şunları kaydetti: "Babakale'ye geldiğimizde gençlerimiz bizimle çay içmeden sizi göndermeyiz demişlerdi. Oturduk caminin yanındaki kahvede çayımızı içtik. Dediler ki o zaman, 'Sayın vekilim hanlar, hamamlar, yollar yapılır ama bizim en batıda olmamızdan kaynaklı sıkıntılarımız var. En yakın futbol sahası 40 kilometre. Bize buraya saha yapın, biz başka köylere gidip gitmeyelim.' Demiştik ki o zaman 'Bunlar ufak iş, yaparız.' O gün sözümüzü verdik. Belediye Başkanımızın öncülüğünde, desteğinde bu güzel, mütevazi gençlerin içinde olan tesisi Babakale'ye kazandırdık. Mesele, hak edene hakkını vermek." Açılışa, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, çok sayıda vatandaş ve partililer katıldı.
Adem Ejder - 06.08.2017
Kurtulmuş: "Bütün Bu Terör Örgütlerine Karşı Millet Kazanacak, Türkiye Kazanacak" - Çanakkale
Törene, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder ile protokol üyeleri katıldı.
Adem Ejder - 06.08.2017
Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş Açıklaması
Törene, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder ile protokol üyeleri katıldı.
Adem Ejder - 12.07.2017
Aa Fotoğraflarıyla 81 İlde "15 Temmuz" Sergisi
Sergi açılışına, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Fatih Yıldırmaz, İlçe Emniyet Amiri Selçuk Bayram ile daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Adem Ejder - 25.05.2017
Eceabat'ta Öğrenme Şenliği
Açılış törenine, Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz, Belediye Başkanı Adem Ejder, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Turna ile daire amirleri ve öğrenciler katıldı.
Adem Ejder - 23.05.2017
Dedelerinin Huzurunda Dua Ettiler
Kireçtepe'deki anma törenine Büyükşehir Belediye Başkanvekili Abdülkadir Karlık, Bursa Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Hakan Demirörs ve Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder de katıldı.
Adem Ejder - 18.05.2017
Eceabat'ta "4006 Tübitak Bilim Fuarı" Açıldı
Opet Tarihe Saygı Ortaokulunda düzenlenen fuarın açılışına Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkan Yardımcısı Zülküf Memiş, Belediye Başkanı Adem Ejder, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Fatih Yıldırmaz ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Turna katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Adem Ejder Haberleri | Adem Ejder Kimdir - Haberler - Adem Ejder haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adem Ejder kimdir, hayatı ve biyografisi. Kurtulmuş: Davamız, Güçlü ve Yeniden Büyük Türkiye'yi Kurmaktır.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.5.2021 00:01:56. #1.16#

title