ABDURRAHMAN KIRHASANOĞLU HABERLERİ

ABDURRAHMAN KIRHASANOĞLU HABERLERİ

Abdurrahman Kırhasanoğlu haber, Abdurrahman Kırhasanoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdurrahman Kırhasanoğlu

Abdurrahman Kırhasanoğlu

Doğum Yeri Ardahan / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965 - ...

Abdurrahman Kırhasanoğlu Kimdir ?

Abdurrahman Kırhasanoğlu, 1965 yılında Akdarı Köyü'nde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Yağlıdere'de tamamladıktan sonra ticarete atıldı. Uzun yıllar ilçesinde esnaflık yaptıktan sonra AK Parti'nin kurulmasıyla AK Parti kurucu ilçe başkanı oldu. 29 mart 2009'da yapılan yerel seçimlerde Yağlıdere Belediye Başkanı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 31.03.2019
Giresun'un Yağlıdere İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, MHP Adayı Yaşar...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Yaşar İbaş 2 bin 262, AK Parti adayı Abdurrahman Kırhasanoğlu bin 332, İYİ Parti adayı Metin Turgut 257 oy aldı.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi
Giresun'da, 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Giresun'da, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 09.01.2019
Denizde Cesedi Bulunan Korkmaz, Toprağa Verildi
Cenaze törenine, Korkmaz'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, İlçe Müftüsü Fatih Sarıgül ile vatandaşlar katıldı.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 19.11.2018
Hazreti Peygamberimiz ve Gençlik" Konferansı Düzenlendi
Mevlid Kandili ile Hazreti Muhammed'in doğum gününü kutladıklarını ifade eden Sarıgül, şunları kaydetti: "Yeryüzünde çok önemli gelişmelere sebep olan insanların gönlüne ferahlık, düşüncelere berraklık kazandıran bu mutlu doğum, insanlık tarihinin en önemli hadiselerinden biridir. İnsan ilişkilerin zayıfladığı, arkadaşlık, komşuluk, akrabalık bağlarının yok olmaya başladığı günümüzde Sevgili Peygamberimizi tanımaya, onu anlatmaya ve ona tam anlamıyla bağlanmaya ne kadar çok ihtiyacımız var. Sevgili Peygamberimiz gibi ideal bir eş, şefkatli ve sıcak bir baba, hassas ve uyumlu bir komşu, özüyle sözüyle dosdoğru bir tüccar, samimi gönülden bir dost, adil ve dosdoğru konuşan bir devlet adamı olmak onun yüce mirasına sahip çıkmak zorundayız." Etkinliğe Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, Espiye Müftüsü Yavuz Koçak, Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk, din görevlileri ve vatandaşlar katıldı.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 24.10.2018
Galatasaray Taraftarı Çatalbaş, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine, Çatalbaş'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu ile vatandaşlar katıldı.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 03.10.2018
Camiler ve Din Görevliler Haftası
Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu ise emekli din görevlilerinden Hüsnü Turan ve Halil İbrahim Kır'ın ilçeye hayırseverlik noktasında çok büyük katkılarının olduğunu ifade ederek, "Yeni hocalarımıza da özverili bir şekilde görevlerini sürdürmelerini mevlam nasip eylesin.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 19.09.2018
19 Eylül Gaziler Günü Kutlanıyor
Espiye Kaymakamı ve Yağlıdere Kaymakam Vekili Dede Musa Baştürk, Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, gaziler ve şehit yakınları ile vatandaşlar katıldı.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 13.09.2018
Giresun'da Minibüsün Uçuruma Yuvarlanması
Törene, Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 27.06.2018
Yağlıdere'de Muhtarlara "İmar Barışı" Anlatıldı
Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, mahalle ve köy muhtarlarının katılımıyla düzenlenen toplantıda "imar barışı" düzenlemesini anlattı.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 01.05.2018
Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Uzman Onbaşı Toprağa Verildi
Törene, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç, Yağlıdere Kaymakamı Hasan Uğuz, Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu ile Hamurcu'nun yakınları ve ilçe halkı katıldı.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 27.04.2018
AK Parti Yağlıdere İlçe Danışma Toplantısı
Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, parti binasındaki toplantı düzenlediği toplantıda yaptığı konuşmada, kendilerinin seçim kararı alındıktan sonra çalışmaya başlayan bir teşkilat olmadıklarını söyledi.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 02.04.2018
Başkan Kırhasanoğlu Başarılı Sporcuları Ağırladı
Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, Gaziantep'te 29 Mart-1 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası'na katılan Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularını konuk etti.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 28.03.2018
Hedefleri Türkiye Şampiyonasında Başarı Elde Etmek
Yıldızlar, kendilerine destek veren Kaymakam Hasan Uğuz ve Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu başta olmak üzere herkese teşekkür ettiklerini de sözlerine ekledi.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 12.03.2018
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 97. Yılı
Yağlıdere ilçesinde ise Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen törene Yağlıdere Kaymakamı Hasan Uğuz, Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, İlçe Jandarma Komutanı İbrahim Sönmez, Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk, davetliler, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 05.03.2018
Yağlıdere'de Mahalleli Birlik ve Beraberlik Toplantısı Düzenlendi
Oruçbey Mahallesi'ne 2017 yılında bin metreküp beton döküldüğünü hatırlatan Bıyık, "Desteklerinden dolayı Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu'na teşekkür ediyorum.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 08.01.2018
Bu İlçe, ABD'den Tersine Göç Alacak
'15-20 BİN VATANDAŞIMIZ ABD'DE' İlçelerinden ABD'ye göçte son aylarda azalma olduğunu belirten AK Partili Yağlıdere İlçe Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, geçmiş yıllardan bu yana göç konusunun araştırıldığını belirterek, şöyle dedi: "1969'da yoğun gidiş oldu.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 08.01.2018
Katliamda Gibi Saldırı! Organları İle 3 Kişiye Hayat Verecek
TERSİNE GÖÇ HAREKETİ BAŞLATILDI Türkiye ile Amerika arasında son yaşanan vize krizinin ardından göçün durmasını fırsat bilen Yağlıdere Belediyesi de vatandaşların ABD'ye göçünün önüne geçebilmek için çok yönlü istihdam seferberliği projesi geliştirdi. Proje ile süt fabrikalarının kurulması, iş yeri açacaklara teşvik ve kolaylıklar getirilmesini sağlayan düzenleme, hayvancılık ve tarım destekleri ile doğalgazın ilçeye getirilmesinin yanı sıra ketsel dönüşümle ilçede sosyal donatı alanlarının artırılması hedeflendi.    '15-20 BİN VATANDAŞIMIZ ABD'DE' İlçelerinden ABD'ye göçte son aylarda azalma olduğunu belirten AK Partili Yağlıdere İlçe Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, "Geçmiş yıllardan beri göç konusu araştırılıyor 1969'da yoğun bir gidiş oldu.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 01.11.2017
Yağlıderespor'dan Kaymakam Uğuz'a Ziyaret
Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen ziyarete, Yağlıderespor Başkanı ve Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, yönetim kurulu üyeleri Uğur Karaman, Recep Yanbul ve sporcular katıldı.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 27.09.2017
Başkan Kırhasanoğlu Görev Süresini Değerlendirdi
Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, 8 yıllık görev süresini değerlendirdi.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 30.08.2017
Büyük Zafer'in 95. Yıl Dönümü
Törene Yağlıdere Kaymakamı Hasan Uğuz, Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile vatandaşlar katıldı.
Abdurrahman Kırhasanoğlu - 01.08.2017
Yağlıdere'de Yol Çalışmaları
Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, kent genelinde yol çalışmalarının sürdüğü bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdurrahman Kırhasanoğlu Haberleri | Abdurrahman Kırhasanoğlu Kimdir - Haberler - Abdurrahman Kırhasanoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdurrahman Kırhasanoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Sahipsiz kalan takıma gençler sahip çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 10:02:55. #1.14#
title