Abdurrahman Keskiner Haberleri

Abdurrahman Keskiner haber, Abdurrahman Keskiner son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdurrahman Keskiner - 25.11.2019
Osmaniye'de 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması
Etkinlikte, Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencileri müzik dinletisi sundu.
Abdurrahman Keskiner - 21.11.2019
Osmaniye'de "Güneysu Sohbetleri" düzenlendi
CGC Başkanı Ali Cihangir, Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi'de düzenlenen etkinlikte CGC'nin yayını olan kültür, sanat, edebiyat dergisi hakkında öğrencilere bilgi verdi.
Abdurrahman Keskiner - 09.08.2019
Vali Coşkun'dan şehit ailelerine ziyaret
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, şehit ailelerine ziyaretlerini sürdürüyor. Vali Coşkun, kent merkezinde şehit Jandarma Uzman Onbaşı Ömer Koç, şehit Piyade Asteğmen Halit Demir ve şehit Piyade Astsubay Çavuş Ahmet Tıraş'ın ailelerini ziyaret etti. Şehit yakınlarına taziyede bulunan Coşkun, "Şehitlerimizin emaneti olan kıymetli ailelerimizin her daim yanında olmak bizlerin vefa borcudur. Devletimiz, şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir. Bu vesile ile tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. " diye konuştu. Coşkun, ziyaretlerinin sonunda Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü öğrencileri ve öğretmenleri tarafından yapılan şehitlerin yağlıboya tablolarını hediye etti.
Abdurrahman Keskiner - 25.07.2019
Zorkun Yaylası Çocuk Şenliği hazırlıkları
3 Ağustos Cumartesi günü ise 20 farklı daldaki yarışmaların elemeleri yapılacak. Saat 11.00'da başlayacak yarışmalar gün boyunca devam edecek. Günün sonunda ise futbol turnuvasının final maçı oynanacak. Aynı günün akşamında ise kamp kuracak izciler ateş yakacak ardından ise Aziz Mehmet Keskiner ve öğrencileri konser verecek. Günün finalinde ise yapımcılığını Abdurrahman Keskiner'in yaptığı ve Dervişpınarı ile Osmaniye arasında çekilen 'Çocuklar Çiçektir Kuduz' isimli filmin gösterimi yapılacak.
Abdurrahman Keskiner - 13.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan 15 Temmuz konulu sinevizyon gösterildi. Programda ilk olarak Vali Ömer Faruk Coşkun, Şair Mehmet Akif Ersoy'un 'Zulmü alkışlayamam' adlı şiirini okudu. Şiir dinletisinde sahneye çıkanlara, Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi korosu da sazlarıyla eşlik etti.
Abdurrahman Keskiner - 13.07.2019
Duvarlara 15 Temmuz kahramanlıklarını resmediyor
Ağcadağ, 15 Temmuz hain darbe girişiminde Türk milletinin kahramanlığını bir kez daha gösterdiğini dile getirerek şunları kaydetti: "Bundan esinlenerek önce kendi okulum Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesinde başladım ve iyi tepkiler alınca da diğer kurum ve kuruluşlar ile gençlere ulaşabileceğimiz mekanlarda 15 Temmuz çalışmalarını yapmaya devam ettim.
Abdurrahman Keskiner - 02.05.2019
18. Uluslararası İşletmecilik Kongresi Başladı
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kongre, Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi Piyano Öğretmeni Burçin Korkmaz Kavuklu'nun piyano dinletisi ile devam edildi.
Abdurrahman Keskiner - 25.04.2019
Dha Yurt Bülteni-21
Valilik öncülüğünde Osmaniye Belediyesi'nin katkıları ile Kuzey çevre yolu semalarında gerçekleşen gösteri, yaklaşık 30 dakika sürdü. Program öncesi, Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi Korosu, şarkılar seslendirdi.
Abdurrahman Keskiner - 12.03.2019
Osmaniye Osmaniye'de İstiklal Marşının Kabulü Kutlandı
Osmaniye'de, İstiklal Marşı'nın Kabulünün 98'inci yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü nedeniyle program düzenlendi. İmam Hatip Okulları'ndaki İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlenen program öncesinde, protokol üyeleri salon girişinde, Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan Mehmet Akif Ersoy konulu resim sergisini gezdi.
Abdurrahman Keskiner - 14.01.2019
Osmaniyeli 257 Şehit, Tablolarla Yaşatılacak
Türkiye'nin terörle mücadelede en fazla şehit veren kentlerinden Osmaniye'de, Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü öğrencileri ve öğretmenleri, 257 Osmaniyeli şehidin yağlı boya portresini yaparak ailelerine hediye etmek için çalışıyor.
Abdurrahman Keskiner - 16.05.2018
Osmaniye'de "Ekranla Değil, Akranla Büyüsün Çocuklar" Projesi
Osmaniye Belediyesi Mehter Takımının gösterisi ile başlayan programda, Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi Korosu konser verdi, OBEM Kafkas Oyunları Ekibi gösteri sundu.
Abdurrahman Keskiner - 16.01.2018
Osmaniye'de Badminton İl Birinciliği Turnuvası
Erkeklerde ise birincili Düziçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ikinci Osmaniye Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi, üçüncü Kadirli Atatürk Anadolu Lisesi, dördüncü Özel Kadirli Çukurova Anadolu Lisesi oldu.
Abdurrahman Keskiner - 12.01.2018
Osmaniye Valisi Coşkun'un Okul Ziyaretleri
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Hasan Aybaba Anadolu Lisesi, Tosçelik Sosyal Bilimler Lisesi, Osmaniye Anadolu Lisesi ve Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesini ziyaret etti.
Abdurrahman Keskiner - 09.11.2017
Yaşar Kemal, Doğduğu Köyde Anıldı
Yaşar Kemal Vakfı ve Adana Seyhan Belediyesi birlikteliğinde başlayan 'Yaşar Kemal Sanat Günleri' etkinlikleri kapsamında, sinema ve sanat dünyasının önemli isimleri Gökçedam Köyü'nü ziyaret etti. Yaşar Kemal'in eşi Ayşe Semiha Baban, Sanatçı Zülfü Livaneli, Gazeteci- Yazar Nebil Özgentürk, Film yönetmeni Arif Keskiner, Yapımcı Abdurrahman Keskiner, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile birlikte çok sayıda misafir, Yaşar Kemal Parkı ziyaretlerinde davul zurna eşliğinde, öğrenciler ve köylü vatandaşlar tarafından karşılandı.
Abdurrahman Keskiner - 09.11.2017
Dha Yurt Bülteni-11
Görüntü Dökümü ---------------------- -Gazeteciler Cemiyeti tabelası -MERÇED üyeleri bir arada -Şirket avukatı Semra Kabasakal'ın konuşması -Genel ve detay görüntüler SÜRE: 02: 52  BOYUT: 94 MB Haber-Kamera: İbrahim MAŞE/ MERSİN, ================================================== 5)YAŞAR KEMAL DOĞDUĞU KÖYDE ANILDI TÜRK Edebiyatı'nın önemli isimlerinden olan Yazar Yaşar Kemal, doğduğu Osmaniye'nin eski adıyla Hemite, yeni adıyla Gökçedam Köyü'nde eşi Ayşe Semiha Baban'ın da katılımlarıyla anıldı.  Yaşar Kemal Vakfı ve Adana Seyhan Belediyesi birlikteliğinde başlayan 'Yaşar Kemal Sanat Günleri' etkinlikleri kapsamında, sinema ve sanat dünyasının önemli isimleri Gökçedam Köyü'nü ziyaret etti. Yaşar Kemal'in eşi Ayşe Semiha Baban, Sanatçı Zülfü Livaneli, Gazeteci- Yazar Nebil Özgentürk, Film yönetmeni Arif Keskiner, Film yapımcısı Abdurrahman Keskiner, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile birlikte çok sayıda misafir, Yaşar Kemal Parkı ziyaretlerinde davul zurna eşliğinde, öğrenciler ve köylü vatandaşlar tarafından karşılandı.
Abdurrahman Keskiner - 12.05.2017
Osmaniye'de "3 Lise 1 Sergi" Resim Sergisi Açıldı
Osmaniye Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi, Adana Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi ve Mersin Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerince hazırlanan resim ve özgün baskı eserlerinin sergilendiği serginin açılışına Vali Kerem Al, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, Film Yapımcısı ve Yönetmen Abdurrahman Keskiner, Güzel Sanatlar Liselerinin Müdürleri, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.
Abdurrahman Keskiner - 20.04.2017
Yaşar Kemal Kültür ve Sanat Festivali Başladı
OSMANİYE'de, Türk edebiyatının usta isimlerinden Yaşar Kemal'in anısına bu yıl ilki düzenlenen 'Yaşar Kemal Kültür ve Sanat Festivali' çeşitli etkinliklerle başladı. Üç gün sürecek olan festivalin ilk gününde 'Yaşar Kemal ve Benim Çukurova'm' konulu resim yarışması sergisinin açılışı ve 'Yılanı Öldürseler' filminin özel gösterimi yapıldı. Park 328 AVM'deki resim sergisinin açılışını Osmaniye Valisi Kerem Al, yapımcı ve yönetmen Abdurrahman Keskiner ile protokol üyeleri yaptı.
Abdurrahman Keskiner - 23.09.2016
15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma" Resim Sergisi
Osmaniye Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi, "15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma" konulu resim sergisi açtı.
Abdurrahman Keskiner - 11.05.2016
Abtü'den Vakıflar Haftası Etkinliği
Prof. Dr. Gül'ün ardından Toros Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat Köylü, "Tarihte İlginç Vakıflar" konulu bir sunum gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından bölge okullarında düzenlenen resim ve şiir yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Resim yarışmasında bölge üçüncüsü olan Osmaniye Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi Ceylan Yanadur, ödülünü ABTÜ Rektörü Prof.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdurrahman Keskiner Haberleri | Abdurrahman Keskiner Kimdir - Haberler - Abdurrahman Keskiner haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdurrahman Keskiner kimdir, hayatı ve biyografisi. Osmaniye'de 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 22:20:14. #1.15#

title