Abdurrahman Kaan Haberleri

Abdurrahman Kaan haber, Abdurrahman Kaan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdurrahman Kaan - 19.06.2021
MÜSİAD KKTC Olağan Genel Kurulu yapıldı
Genel Kurula Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri, Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Turgay Deniz, Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Ali Kamacıoğlu iştirak etti. Genel Kurula çevrim içi bağlantıyla da MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ile MÜSİAD Global Üst Kurulu Başkanı Mehmet Fatih Keçebir de katıldı.
Abdurrahman Kaan - 01.06.2021
TBMM Küresel İklim Değişikliği Araştırma Komisyonu toplandı
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, "Özeleştiri yaptığımızda, insan etkileri sonucunda iklim üzerinde oluşan değişiklik noktasında geçmiş yıllarda eksik kaldığımızı açıkça ifade etmek gerekiyor.
Abdurrahman Kaan - 31.05.2021
MÜSİAD Başkanı Kaan: "Yüzde 7'lik büyüme, iş dünyasının ekonomiye güvenini teyit ediyor"
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) bütün negatif etkilerine rağmen yılın ilk çeyreğinde gerçekleşen yüzde 7'lik bu büyümenin, iş dünyasının Türkiye ekonomisine olan güvenini teyit eder nitelikte olduğunu belirtti.
Abdurrahman Kaan - 08.05.2021
MÜSİAD'dan Hakkari'deki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı
Hayırsever iş adamlarının sağladıkları imkanlarla hazırlanan yardım paketlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını ifade eden Öveç, "Bir yoksula, bir hayır işine yaptığınız yardımı, en yakınlarınız dahi bilmemelidir. Çünkü bu çeşit yardımlar dini ya da sosyal bir ödevdir. Amaç kendini göstermek değil, bir yaraya merhem olmaktır. Desteklerinden dolayı Genel Başkanımız Abdurrahman Kaan ağabeyime, Yerel Üst Kurul Başkanı Ahmet Şekerli ağabeyime ve buna vesile olan herkese teşekkür ederiz.
Abdurrahman Kaan - 07.05.2021
MÜSİAD Tekirdağ Şubesi'nden "veresiye defteri" uygulamasına destek
Doğan, dünyaya her alanda örnek olmuş ecdadın, yardımlaşmanın manevi iklimini yaşamamız ve birliğimizi beraberliğimizi pekiştirmek için zimem defteri gibi birçok gelenek bıraktığını ve bu gelenekleri yaşatmak için gayret gösterdiklerini anlatarak, "Çok şükür bu miras, MÜSİAD Genel Başkanımız Abdurrahman Kaan'ın büyük emekleri ile yeniden toplumda bir gelenek haline gelmeye başladı.
Abdurrahman Kaan - 06.05.2021
MÜSİAD ve TÜRES'ten yeme-içme sektörü çalışanlarına kumanya desteği
TÜRES'ten yapılan açıklamaya göre, iş birliğine ilişkin törene MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ile TÜRES Genel Başkanı Ramazan Bingöl katıldı.
Abdurrahman Kaan - 04.05.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Ülkenin ekonomik durumunu da göz önünde bulundurarak, Genel Başkan Abdurrahman Kaan'ın da talimatlarıyla dağıttıkları yardım kolileri ve diğer yardımları, yerel üretici ve esnaflardan aldıklarını belirten Doğan, "Ayrıca bu yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasına vesile olan başta Tekirdağ Valimiz Sayın Aziz Yıldırım'a, sayın kaymakamlarımıza, değerli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürlerimize, Türk Kızılay Çorlu Şubesi Başkanı Sayın Alican Yılmaz'a ve vefa gruplarına teşekkür ediyorum.
Abdurrahman Kaan - 24.04.2021
İş dünyasından ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepki Açıklaması
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Abdurrahman Kaan da "ABD yönetimi tarafından tarihi gerçeklerden uzak bir niteleme ile ülkemizi ve milletimizi hedef alan temelsiz çirkin ithamları reddediyor, şiddetle kınıyoruz.
Abdurrahman Kaan - 12.04.2021
Ahilik kültürü ile milli üretim hareketi iş birliği protokolü imzalandı
MÜSİAD genel merkezindeki protokol imza törenine İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Eğitime Destek Platformu İstanbul Şube Başkanı Seçkin Turan'ın yanı sıra ilgili yönetim kurulu üyeleri, komite başkanları, meclis üyeleri ve okul müdürleri de katıldı.
Abdurrahman Kaan - 11.04.2021
Türk ve Katarlı iş insanları Doha'da buluştu
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, "Gerek Katarlı iş insanları gerekse bölgede faaliyet gösteren Türk şirketleri, iki ülke arasındaki pazardan oldukça memnun.
Abdurrahman Kaan - 09.04.2021
HİTAM Üretim ve Ticaret Üssü projesi kamuoyuna tanıtıldı
Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, "Bu devasa proje (HİTAM Üretim ve Ticaret Üssü projesi), küresel ölçekte sanayinin göreceli olarak önemini yitirmesi ve rekabetçiliğini kaybetmesiyle birlikte yaşanan 'sanayisizleşme' sürecine karşı yepyeni bir...
Abdurrahman Kaan - 08.04.2021
Uluslararası Genç İşadamları Kongresi
Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, geleceğin dünyasındaki değişimleri stratejist üst yöneticilerin (CEO) yöneteceğini belirterek, "Tam teçhizatlı bir yönetim şefi olacak gençlere ihtiyacımız var." dedi.
Abdurrahman Kaan - 05.04.2021
MÜSİAD Genel Başkanı Kaan'dan KMTSO'ya ziyaret
Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Şahin Balcıoğlu'nu ziyaret etti.
Abdurrahman Kaan - 02.04.2021
Ticaret Bakanı Pekcan, Bakü'de şehitlik ziyaretlerinin ardından basına açıklamalarda bulundu Açıklaması
Pekcan, iki ülke devlet başkanlarının 15 milyar dolarlık ticaret hacmi hedefi koyduğunu hatırlatarak şunları söyledi: "Tercihli Ticaret Anlaşması yürürlüğe girdi ama kapsam gelişmesi için çalışıyoruz. Tek pazar vizyonuyla Serbest Ticaret Anlaşması'na dönüşmesi yönünde de bir kararlığımız var. Karşılıklı yatırımların artırılması ve Serbest Ticaret Anlaşması'nın devreye alınmasıyla da 15 milyar dolarlık hedefimize daha çok yaklaşacağız." Pekcan'a Bakü temaslarında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Abdurrahman Kaan, Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Erdal Eren de eşlik ediyor.
Abdurrahman Kaan - 29.03.2021
MÜSİAD Genel Başkanı Kaan: "Enflasyonla mücadelede en etkili çözüm üretim planlamalarının etkin bir şekilde yapılmasıdır"
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, enflasyonun ülkenin en önemli sorunlarından biri olarak karşılarına çıktığını belirterek, "Enflasyonla mücadelede en etkili çözüm üretim planlamalarının etkin bir şekilde yapılmasıdır.
Abdurrahman Kaan - 25.03.2021
MÜSİAD Ankara Başkanlığına Hasan Fehmi Yılmaz seçildi
Toplantıya, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, AK Parti Ankara milletvekilleri Emrullah İşler ile Arife Polat Düzgün, Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Elektrik Üretim AŞ Genel Müdürü İzzet Alagöz'ün yanı sıra, yabancı ülke misyon temsilcileri, STK temsilcileri, şube başkanları ve MÜSİAD Ankara üyeleri de katıldı.
Abdurrahman Kaan - 18.03.2021
MÜSİAD Genel Başkanı Kaan'dan Türkiye'nin büyümesinde "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi" vurgusu Açıklaması
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Türkiye ekonomisinin salgın koşullarında büyümesinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin sağladığı hızlı karar alma ve uygulama avantajlarının etkili olduğunu söyledi.
Abdurrahman Kaan - 16.03.2021
MÜSİAD Genel Başkanı Kaan, salgın sonrası yerli ve milli sanayileşmenin önemine dikkati çekti Açıklaması
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, salgın süreciyle Türkiye'nin dünya ekonomi atlasındaki öneminin arttığını, bu fırsatın yerli ve milli sanayileşme politikalarıyla iyi değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.
Abdurrahman Kaan - 12.03.2021
MÜSİAD Başkanı Kaan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı "Ekonomi Reformlarını" değerlendirdi Açıklaması
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Ekonomik Reform Paketi'ne ilişkin, "Türkiye ekonomisine taze kaynak girişi sağlayacağına inandığımız bu Reform Paketi ile birlikte, iç talepten...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdurrahman Kaan Haberleri | Abdurrahman Kaan Kimdir - Haberler - Abdurrahman Kaan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdurrahman Kaan kimdir, hayatı ve biyografisi. MÜSİAD KKTC Olağan Genel Kurulu yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 09:55:39. #1.14#

title