Abdulvahap Yılmaz Haberleri

Abdulvahap Yılmaz haber, Abdulvahap Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdulvahap Yılmaz - 05.09.2019
Kuru kayısı lisanslı depo ihalesi tamamlandı
Malatya Ticaret Borsasından yapılan yazılı açıklamaya göre, Kuru Kayısı Lisanslı Deposu'nun yapım ihalesi süreci tamamlandı ve yüklenici firmayla sözleşme imzalandı. Malatya Ticaret Borsası binasındaki ihaleye 8 firma katılırken, ihaleyi 19 milyon 330 bin lirayla Abdulvahap Yılmaz kazandı.
Abdulvahap Yılmaz - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi
Yozgat'ta 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Abdulvahap Yılmaz - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Yozgat'ta 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Abdulvahap Yılmaz - 21.04.2016
Kutlu Doğum Haftası
Kütahya E Tipi Ceza İnfaz Kurumunca Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla hükümlü ve tutuklular için etkinlik düzenlendi.
Abdulvahap Yılmaz - 03.03.2015
Mardin'de Ağaç Budama Çalışması
Büyükşehir Park ve Bahçeler Müdürü Abdulvahap Yılmaz, yaptığı açıklamada, ağaç dallarından kaynaklanacak tehlikeyi önlemek amacıyla ağaç budama işine başladıklarını kaydetti.
Abdulvahap Yılmaz - 06.07.2012
Şehir Hastanesi İhalesi Onaylandı
Sağlık Bakanlığı Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanı Abdulvahap Yılmaz, Türkiye genelinde toplam 43 bin 200 yatak kapasitesine sahip olacak şehir hastanelerinin, kamu-özel ortaklığı modeliyle kurulmasının planlandığını söyledi.
Abdulvahap Yılmaz - 27.01.2012
Sağlık Kampüsü Projesi
Başkan Sönmez, Sağlık Kampüsü projesinin Elazığ için son derece önemli bir proje olduğuna dikkat çekerek; "Şehrimizin gelişmesi ve kalkınması için fevkalade önemli olan bu proje Milletvekillerimizle birlikte yakinen takip etmekteyiz. Son günlerde kamuoyunda Sağlık Kampüsü ile ilgili yapılan değerlendirmelerin ardından Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Agah Kafkas ve Sağlık Bakanlığı Kamu-Özel Ortaklığı Daire Başkanı, hemşehrimiz Abdulvahap Yılmaz ile görüşerek, şehrimizde Sağlık Kampüsü yapılmasına ilişkin süreçle ilgili ayrıntılı değerlendirmelerde bulunduk.
Abdulvahap Yılmaz - 29.12.2011
Kamu Çalışanlarının Ayakkabıları Ayyaş Cezaevi'nde Üretiliyor
Hükümlülerden Abdulvahap Yılmaz da açılan kurslardan memnun.
Abdulvahap Yılmaz - 06.11.2011
Süreyya Paşa'ya Kampüs Hastane Yapılacak
Sağlık Bakanlığı Kamu-Özel Ortaklığı Daire Başkanı Abdulvahap Yılmaz,yaptığı açıklamada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Anadolu yakasına sağlık kampüsü sözü vermesi üzerine İstanbul Süreyya Paşa'ya kampüs hastane yapılacağını söyledi.
Abdulvahap Yılmaz - 30.06.2011
Ankara'ya Dev Hastane İhalesi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Ankara için açıkladığı projeler arasında yer alan Etlik Entegre Sağlık Kampüsünün ihalesi yapıldı. Ankara Etlik Entegre Sağlık Kampüsü Yapım İşleriyle Ürün ve Hizmetlerin Temin Edilmesi İşi İhalesi, Sağlık Bakanlığı Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanlığında gerçekleştirildi. Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanı Abdulvahap Yılmaz, ihale öncesinde yaptığı konuşmada, dünyanın en büyük sağlık kompleksinin ihalesini yaptıklarını söyledi.
Abdulvahap Yılmaz - 30.05.2011
Van'da Denetimli Serbestlik Uygulaması
Van Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu Başkanlığı tarafından organize edilen 'Huzurlu bir yaşam, güvenli bir toplum için bir şans daha' konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilerin ödülleri, düzenlenen törenle verildi. İl Kültür Müdürlüğü salonunda düzenlenen törende konuşan Van Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, denetimli serbestlik uygulamasının mağdurlara, sanıklara, şüphelilere, tanıklara, suça sürüklenen çocuklara ve neredeyse yargılama faaliyetinin çerçevesinde dolaşan herkese uzanabilen bir sistem haline geldiğini belirterek, şöyle konuştu: "Denetimli serbestliği ekonomik olarak değerlendirecek olursak, bu yıl için bir tutuklu veya hükümlünün bir yıl içinde Adalet Bakanlığına maliyeti, 16 bin liradır. Bu paralar dürüst vergi mükelleflerinin vermiş olduğu vergilerden tahsis edilen bir miktardır. Öyleyse ilk kez suç işleyen ve iyi niyet gösterisinde bulunanlara alternatif ceza müeyyide uygulanması kaçınılmazdır. Örneğin ormanda ağaç kesen bir kişiyi cezaevine koymaktansa ormana bin tane ağaç dikmesini sağlamak ve bu cezayı vermek daha iyi değil mi?" dedi. Alper'in yaptığı konuşmanın ardından Hakim ve Savcılar Yüksek Kurulu Başmüfettişleri İlhan Ökten ve Abdulvahap Yılmaz, Koruma Kurulu Başkanlığı üyelerine, birer teşekkür belgesi verdi.
Abdulvahap Yılmaz - 18.04.2011
Şampiyonu Penaltı Atışları Belirledi
Adana'nın Seyhan ilçesindeki Fatih Terim Lisesi'nde düzenlenen sınıflar arası futbol turnuvasında birinci penaltı atışları sonucunda belirlendi. Rakibini penaltı atışlarında 4–3 yenen 12 SOS turnuva birincisi oldu. Adana Demirspor, Galatasaray ve Milli Takımın efsanevi futbolcusu, Galatasaray ve Milli Takımın Teknik Direktörlüğünü yapan Fatih Terim tarafından yaptırılan ve kendi adını taşıyan lisede sınıflar arası futbol turnuvası düzenlendi. Okul Müdürü Şadi Kadam, Beden eğitimi Öğretmenleri: Funda Adanalı Cenciz, Ömer Faruk İneçli'nin destek verdiği turnuvanın okul sahasında yapıldığını, turnuvada hakemliği de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden hakem Sadık Bahçıvan'ın yaptığını söyledi. Kadam, "Adanamızın yetiştirdiği hayırseverlerin olması bizleri onurlandırmaktadır. Turnuvamız, okulumuzun yapımını gerçekleştiren Fatih Terim'e yakışan şekilde geçti. İlkini bu yıl yaptığımız sınıflararası futbol turnuvasını geleneksel hale getirip her yıl düzenleyeceğiz. Amacımız, ülkemizin gözbebeği olan gençleri sevindirmek, onları spor ve sosyal etkinliklerle kaynaştırmak, zararlı alışkanlıklardan uzak tutmaktır. Bu tür etkinliklerin önemine inanmaktayız. Gençlerimizin bu etkinliklerde yer alması bizi son derece mutlu etmektedir. " dedi. Fatih Terim Lisesi'nde oynanan sınıflar arası futbol turnuvasında final maçı 12 SOS-A ve 10 B arasında oynandı. Normal süresi 0-0 sona erdi. Yapılan penaltı atışlarında 4-3 12 SOS-A takımı kazanarak turnuva birincisi oldu. Turnuva şampiyonu ile dereceye giren sınıflara kupa ve madalyaları Akkapı Mahallesi Muhtarı Fikret Gizir, Okul Aile Birliği Başkanı Abdulvahap Yılmaz, Okul Müdürü Şadi Kadam ile okul yöneticileri verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdulvahap Yılmaz Haberleri | Abdulvahap Yılmaz Kimdir - Haberler - Abdulvahap Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdulvahap Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Kuru kayısı lisanslı depoculuk da sona doğru.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.7.2021 05:26:20. #1.14#

title