ABDULLAH NEJAT KOÇER HABERLERİ

Abdullah Nejat Koçer haber, Abdullah Nejat Koçer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Nejat Koçer

Abdullah Nejat Koçer

Doğum Yeri Gaziantep / Türkiye
Doğum Tarihi 20.8.1963

Abdullah Nejat Koçer Kimdir ?

20 Ağustos 1963'te Gaziantep'te doğdu.Sanayici, İş Adamı; Gaziantep Üniversitesi İşletme Yönetimi mezunudur. Gaziantep Üniversitesi tarafından Ekonomi Dalında "Fahri Doktora" unvanı verilmiştir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Abdullah Nejat Koçer - 14.07.2021
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer, mesajında, Türkiye'nin 5 yıl önce milletin canına ve ülkenin demokrasisine kast eden hain darbe girişimine maruz kaldığını anımsattı.
Abdullah Nejat Koçer - 06.04.2021
TBMM Genel Kurulunda, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu Teklifi'nin görüşmelerine geçildi
"Salgınla birlikte dünya zor bir dönemden geçiyor" AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer ise dünyanın baş döndürücü bir hızla değiştiğini vurgulayarak, bu değişime ve yeni dünya düzenine uyum sağlamak için her gün yeni adımlar atmaları gerektiğini söyledi.
Abdullah Nejat Koçer - 16.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Görüşmelere bir milletvekilinin Kovid-19 testinin pozitif çıkması üzerine ara verildi Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 2021 yılı bütçe görüşmelerinin öğleden sonraki oturumu sırasında Komisyonu yöneten AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer, komisyon üyesi olmayan bir milletvekilinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı bilgisini aldıklarını söyledi.
Abdullah Nejat Koçer - 06.11.2020
Bakan Varank, Tekirdağ'da elyaf fabrikası açılışında konuştu: (2)
"13 milyon liralık bir kaynağı bölgeye aktarıyoruz" Varank, orta vadeli hedeflerinin ise burada 20 bin kişiye eğitim verilmesi olduğunun altını çizerek, şunları kaydetti: "6 milyon liralık bu yatırımın 2021'in ilk yarısında faaliyete geçmesini planlıyoruz. KOBİ'lerin enerji verimliğini güçlendirecek bir projemiz de olacak. Bu kapsamda önümüzdeki 3 yıllık süreçte, Trakya Bölgesi'ndeki 350 KOBİ'nin enerji verimliliğini iyileştirip, rekabetçiliklerini artırmayı hedefliyoruz. Gençlerin ve kadınların istihdama katılımını çok önemsiyoruz. Bu sene başlattığımız Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı'yla 13 milyon liralık bir kaynağı bölgeye aktarıyoruz. Seracılık ve kırsal kalkınma projelerinde kullanılacak bu kaynak 365 dezavantajlı kadın ve gencimizin istihdamına vesile olacak. Yine, Trakya'nın tarımsal kabiliyetlerini zenginleştirmek üzere Milli Hibrit Tohum Geliştirme Projesi'ni başlattık. Bölgede faaliyet gösteren tohum firmalarıyla Namık Kemal Üniversitesini bir araya getirdik. Ortak bir şirket kuruldu. Ar-Ge çalışmalarına hız verildi. 13 milyon liralık yatırımla bölgenin, tohum ıslahı ve ticarileştirilmesi alanında önemli bir merkez haline gelmesini sağlayacağız." Açılış törenine Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Gaziantep Valisi Davut Gül, AK Parti Gaziantep milletvekilleri Ahmet Uzer, Abdullah Nejat Koçer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri, Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu da katıldı.
Abdullah Nejat Koçer - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Plan ve Bütçe Komisyonu: Başkan AK Parti Mersin milletvekili Lütfi Elvan, Başkanvekili MHP İstanbul milletvekili İsmail Faruk Aksu, Sözcü AK Parti Gaziantep milletvekili Abdullah Nejat Koçer, Katip AK Parti İstanbul milletvekili Şirin Ünal.
Abdullah Nejat Koçer - 30.06.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer, bu süreçte esnafa nefes aldıracak destek paketleri açıklandığını hatırlatarak esnafların Halkbank'a olan kredi borçlarının ana para ve faiz ödemelerinin 3 ay süreyle faizsiz ertelendiğini söyledi.
Abdullah Nejat Koçer - 09.01.2020
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru
AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer, CHP Gaziantep milletvekilleri Bayram Yılmazkaya, İrfan Kaplan ile Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti (GGC) Başkanı İbrahim Ay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Abdullah Nejat Koçer - 08.11.2019
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Gazi Mustafa Kemal Atütürk'ü minnet ve rahmetle andığını aktararak mesajında şunlara yer verdi: "İstiklal mücadelemizin lideri ve Türkiye Cumhuriyeti'nin mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 81. yılında rahmet ve minnetle anıyorum. Dünya siyasetinde derin izler bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk 'Benim manevi mirasım bilim ve akıldır' sözüyle aydınlık yarınlarımızın bilim ve akıldan geçtiğine vurgu yapmış, hayattaki en hakiki yol göstericiyi ilim ve fen olarak işaretlemiştir." AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer de, Çanakkale'de başlayan ve Kurtuluş Savaşında zirveye ulaşan askeri başarısıyla, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, müttefik olmayan devletlerin dahi takdirini kazanmış büyük bir lider olduğunu, Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 81'inci yıl dönümünde rahmetle andığını, kaydetti.
Abdullah Nejat Koçer - 21.10.2019
Şehit askerlerin cenazeleri memleketlerine uğurlandı
Törene, şehitlerin yakınları ve silah arkadaşları ile Gaziantep Valisi Davut Gül, Kilis Valisi Recep Soytürk, AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer, CHP Gaziantep milletvekilleri Bayram Yılmazkaya ile İrfan Kaplan, Gaziantep 5.
Abdullah Nejat Koçer - 15.10.2019
Gaziantep'te, "Hitit Kültür Kapısı-Gaziantep Çarşısı" açıldı
AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer de sanayisiyle yükselen Gaziantep'in ihracatta Türkiye'nin 6'ncı, istihdamda yarattığı güçle 8'nci, markalaşmada ve marka tescilinde birinci, tasarım ve inovasyonda 7'nci sırada olduğunu söyledi.
Abdullah Nejat Koçer - 09.10.2019
Tbmm'de hdp'li çepni'ye tepki
TEPKİ GÖSTERDİLER AK Parti milletvekilleri başta olmak üzere, MHP, İYİ Parti ve CHP'li milletvekilleri, Çepni'ye tepki gösterdi. AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer, "İşgal değildir, terörle mücadele vardır" dedi.
Abdullah Nejat Koçer - 03.08.2019
Şahin: Gastroantep Festivali'nde ekonomi var
Toplantıda konuşan AK Parti Gaziantep milletvekillerinden Derya Bakbak, Abdullah Nejat Koçer, Ahmet Uzer ve Mehmet Sait Kirazoğlu da bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Gastroantep Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali'nin önemine değindi.
Abdullah Nejat Koçer - 02.08.2019
Vali Gül, "GastroAntep ile şehir dünya vitrinine çıkacak"
Toplantıda konuşan Gaziantep milletvekillerinden Derya Bakbak, Abdullah Nejat Koçer, Ahmet Uzer ve Mehmet Sait Kirazoğlu da bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Gastroantep Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali'nin önemine değindi.
Abdullah Nejat Koçer - 31.07.2019
Fatma Şahin'den Nihat Özdemir'e ziyaret
Federasyondan yapılan açıklamaya göre, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleşen ziyarette, Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Ahmet Uzer, Abdullah Nejat Koçer, Mehmet Sait Kirazoğlu, Gaziantep Valisi Davut Gül, TFF 1.
Abdullah Nejat Koçer - 31.07.2019
GastroAntep 12 Eylül'de başlayacak
Toplantıya, Gaziantep Valisi Davut Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Sait Kirazoğlu, Derya Bakbak, Ahmet Uzer, Abdullah Nejat Koçer ile Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Hilmi Teymur ve davetliler katıldı.
Abdullah Nejat Koçer - 24.07.2019
Gaziantep için "harekete geçme zamanı"
AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer, farkındalık yaratan bu çalıştayın önemine değinerek, engellilerin toplumun vazgeçilmez unsuru olduğuna işaret etti.
Abdullah Nejat Koçer - 17.05.2019
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
AK Parti Gaziantep milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Abdullah Nejat Koçer, SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Edibe Sözen, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Abdullah Nejat Koçer - 09.11.2018
2019 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Bazı milletvekillerinin, konuşmalarında güvenlikçi kalemlerin yüksek olmasından yakındığını ifade eden Ersoy, şöyle devam etti: "Keşke ülkemizde bu güvenlik problemleri olmasa da bütçenin bu kısımlara ayrılan tutarı daha düşük olabilseydi. Bunları söylerken de gerçekleri göz ardı edemeyiz. Ülkemizin, başına yıllardır bela olan PKK, PYD, FETÖ terör örgütü gerçeği vardır. Tüm bunları göz önüne aldığımızda, devletimizin ve milletimizin bekasının tehlikesi söz konusu olduğunda bırakın bütçenin ağırlıklı kısmını, tamamının bu kısımlara ayrılması gerekiyorsa ayrılmalıdır." Eximbank önerisi AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer ise 10 Ağustos'tan bu yana, döviz piyasalarına müdahaleden hemen sonra ilettikleri sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili bakanlığın çok hızlı hareket ederek, piyasaları rahatlatan açıklamalar ve tedbirler aldığını ifade etti.
Abdullah Nejat Koçer - 02.10.2018
TBMM Genel Kurulu
Görüşmeler sırasında söz alan AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer, piyasada fırsatçıların yarattığı sorunlar bulunduğunu, bu kişilere izin verilmeyeceğini söyledi.
Abdullah Nejat Koçer - 16.09.2018
Gaziantep'te 50 Çiftin Nikahı Kıyıldı
Erikçe Mutfak Sanatları Merkezi bahçesinde düzenlenen törende, 50 çiftin nikahını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı. Çiftlerin şahitliğini AK Parti Gaziantep milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Abdullah Nejat Koçer, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Mustafa Yalçın ile Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.
Abdullah Nejat Koçer - 29.08.2018
30 Ağustos Zafer Bayramı'na Doğru
AK Parti Gaziantep milletvekilleri Ahmet Uzer ve Abdullah Nejat Koçer ile İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Abdullah Nejat Koçer - 19.07.2018
TBMM Kararı Resmi Gazete'de
Bütçe Komisyonu Başkanlığına AK Parti'den Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Başkanvekilliğine İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, Sözcülüğe Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer, Katipliğe İstanbul Milletvekili Şirin Ünal getirildi.
Abdullah Nejat Koçer - 25.06.2018
Artan Vekil Sayısı Gaziantep'te MHP ve İyi Parti'ye Yaradı
Meclise Gaziantep'ten katılanlar Kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti'den Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Abdullah Nejat Koçer, Derya Bakbak, Ali Şahin, milletvekili iken kalp krizi sonucu vefat eden Abdulkadir Yüksel'in oğlu Müslüm Yüksel ve Mehmet Sait Kirazoğlu, CHP'den Bayram Yılmazkaya ve İrfan Kaplan, MHP'den Ali Muhittin Taşdoğan ve Sermet Atay, İYİ Parti'den İmam Hüseyin Filiz, HDP'den ise mevcut milletvekili Mahmut Toğrul milletvekili olarak seçildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdullah Nejat Koçer Haberleri | Abdullah Nejat Koçer Kimdir - Haberler - Abdullah Nejat Koçer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Nejat Koçer kimdir, hayatı ve biyografisi. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 17:37:07. #1.16#

title