Abdullah Eser Haberleri

Abdullah Eser haber, Abdullah Eser son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Eser - 06.05.2018
Ankara'da Avcılık Şenliği Düzenlendi
Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Çubuk Muhtarlar Dernek Başkanı Abdullah Eser ve çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlikte, tüfek tanıtımı yapıldı.
Abdullah Eser - 28.11.2017
Yerli Otomobile Son Talip Çubuk
Çubuk Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Eser, yerli otomobil fabrikasının Çubuk'ta kurulmasını istediklerini söyledi.
Abdullah Eser - 02.09.2013
Muhtarlar Kayseri'ye Hayran Kaldı
Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen muhtarların Kayseri ile ilgili görüşleri şöyle oldu: Ayşen Möröy (Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı): "Kayseri'ye ilk kez geldim. Mahallemdeki Kayserililer kendi illerini methederlerdi. Haklılarmış. Gördümki Kayseri Anadolu'nun lider şehri olmuş." Veysel Yücel (İstanbul-Bahçelievler'de muhtar): "İstanbul Bahçelievler ilçesinin belediye başkanı Osman Develioğlu Kayserili. Başarısının nedenini Kayseri'yi görünce anladım. Kayseri, çok güzel ve gelişmiş bir şehir." Bekir Aktürk (Trabzon Muhtarlar Derneği Başkan Yardımcısı): "Kayseri'ye hayranlık duydum. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Hizmet ancak bu kadar olur. Trabzonluların Kayseri'den alacağı çok şey var diye düşünüyorum." Necmettin Kale (İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu Teşkilat Başkanı): "Misafirlerimiz Kayseri'yi çok sevdiler. 'Büyükşehir Belediye Başkanınızı baş üstünden indirmeyin' diyorlar. Biz de başkanımızla gurur duyuyoruz." Bülent Abdullah Eser (İstanbul Muhtarlar Federasyonu Genel Sekreteri): "Kayseri dört dörtlük tabirine uygun bir şehir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdullah Eser Haberleri | Abdullah Eser Kimdir - Haberler - Abdullah Eser haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Eser kimdir, hayatı ve biyografisi. Ankara'da Avcılık Şenliği Düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.1.2021 03:36:23. #1.16#
title