Abdullah Duman Haberleri

Abdullah Duman haber, Abdullah Duman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Duman - 1.2.2020
Erzurum'da ABD'nin sözde barış planı protesto edildi
Erzurum Sivil Toplum Platformu Başkan Yardımcısı Abdullah Duman da Trump'ın "yüzyılın anlaşması" dediği bu planını, "Filistin halkının iradesini yok sayan yüzyılın dayatması" olarak gördüklerini dile getirdi.
Abdullah Duman - 17.12.2019
BEKSİAD'ın yıldızı parlıyor…
20 yıllık bir çalışmanın sonucu Yapılan açılış ve selamlama konuşmalarının ardından, Divan Başkanlığını BEKSİAD'ın Kurucu Başkanı ve MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay'ın, Başkan Yardımcılığını önceki dönem başkanlarından Rıdvan Güler'in ve Üye Abdullah Duman'ın yaptığı genel kurula geçildi.
Abdullah Duman - 26.10.2019
Hakkari'de inşaat çöktü: 7 yaralı
İnşaat işçileri, Abdulkerim Bor, Hasan Sever, Yusuf Orhan, Abdullah Duman, Yakup Baran, Ali Öztaş ve Celil Baran çökme sırasında düşerek yaralandı.
Abdullah Duman - 5.10.2019
Antalya'da "yörük göçü" canlandırıldı
Antalya Yörükler Derneği Başkanı Abdullah Duman, yaptığı açıklamada, "Toyumuzu dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlik içerisinde huzur dolu ortamda gerçekleştiriyoruz.
Abdullah Duman - 6.8.2019
"Pazaryeri boncuğu" çiftçinin yüzünü güldürüyor
"Pazaryeri boncuğu"nun bölgede yüzlerce çiftçiye kazanç sağladığını dile getiren Yoldaş, şöyle devam etti: "Tescilli fasulyeyi irili ufaklı 500'den fazla çiftçi ekiyor. 1-2 dönüm ekip normal gelirine ek olarak ekenler de var. Üründe artık hasat zamanına geldik. Fasulyenin toptan kilogram fiyatı 5 lira ile 6,5 lira arasında değişiyor. İstanbul bizim birinci pazarımız. Eskişehir, Bursa, Kocaeli'ye de önemli oranda ürün gönderiyoruz. Yıllık bin 500 ile 2 bin tonluk bir üretim kapasitesine sahibiz." "Fiyatlar 4 liranın altına düşmezse üretici emeğinin karşılığını alır" Üretici Abdullah Duman da "Pazaryeri boncuğu"nun ilçe çiftçisinin ana geçim kaynağı haline geldiğini söyledi.
Abdullah Duman - 16.7.2019
Türk Dünyası, Burdur'un aziziye yayla şenliğine renk kattı
Protokol konuşmaları, geleneksel poşu bağlama töreninin ardından, sanatçılar konser verdi. Halk oyunları gösterisinde bulundular. Aziziye Yaylası'nın serin havasında yüzlerce Yörük Türkmen'in buluşmasına sahne olan etkinlik büyük bir coşku içinde geçti. Kurulan çadırlarda yörelerine ait türküleri söyleyen ve yöresel oyunlarını oynayan Yörük Türkmenler, renkli görüntüler ortaya koydu. Şenlikte Yörük kıl çadırı kuruldu. Protokol mensubu konuklar kıl çadırda ağırlandı. Şenliğe Burdur Valisi Hasan Şıldak, Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur, Mehmet Göker, İl Jandarma Alay Komutanı Jan. Albay Orhan Kılıç, Burdur İl Emniyet Müdürü Arif Çangal, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İlçe Belediye Başkanları, Siyasi Parti Temsilcileri, MAKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Antalya Yörükler Derneği ve Teke Yörük Dernekleri Federasyonu Başkanı Abdullah Duman, Toroslar Yörük Türkmen Federasyonu Genel Başkanı ve Isparta İl Beyi Mustafa Küçükyaman, Avdan Mahallesi Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Durali Köle, Irak Türkmen Birliği ve Dayanışma Derneği Başkanı Dr.
Abdullah Duman - 12.6.2019
Uşak Valisi Kocabıyık göç yolunda yürüyen Yörükleri sevindirdi
Yörüklerin sorunlarına dikkat çekmek istediğini belirten Kocabıyık, şöyle konuştu: "Bugün burada Yörüklerin sorunlarını konuştuk, dertleştik. Biliyorsunuz o zaman da söylemiştim, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Arkadaşlar, gidip Toros Dağları'na bakınız, eğer orada bir tek Yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki, bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez.' diye bir sözü var. Bu birlik ve beraberlik çok önemli. Beni Bilecik Söğüt'e davet ettiler, 'Söğüt'te Uşak Yörükleri için bir çadır hazırlayalım' dediler. Uşak Valiliği olarak belki Söğüt'te bir çadır da biz kuracağız." "Devleti yanımızda hissettik" Antalya Yörükler Derneği Başkanı Abdullah Duman ise Vali Kocabıyık'ın 10 gün önce gerçekleştirdiği yürüyüşün kendilerini heyecanlandırdığını ve gururlandırdığını söyledi.
Abdullah Duman - 27.7.2018
Müftülüğün Açtığı Yaz Okulu Tamamlandı
Yaz okulunu oldukça verimli geçtiğini anlatan Abdullah Dumanoğlu ise yaz okulunu açtıkları için Kütahya Müftülüğü ve eğitmenlerine teşekkür etti.
Abdullah Duman - 31.5.2018
Başbakan Yardımcısı Akdağ: "Cumhur İttifakı'nın Temeli 15 Temmuz'da Atıldı"
Recep Akdağ, Erzurum Ticaret Borsası'nı daha sonra da Memur-Sen İl Başkanı Abdullah Duman'ı makamında ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.
Abdullah Duman - 31.5.2018
Cumhur İttifakı'nın Temeli 15 Temmuz'da Atıldı"
Recep Akdağ, temasları kapsamında ilk olarak Erzurum Ticaret Borsası'nı daha sonra da Memur-Sen İl Başkanı Abdullah Duman'ı ziyaret etti.
Abdullah Duman - 23.5.2018
Bilecik'te Çaldılar, Eskişehir'de Yakalandılar
Alınan bilgiye göre, Pazaryeri ilçesine bağlı Dereköy köyünde seracılık yapan Abdullah Duman, sabah serasına geldiğinde sera naylonunun kesilerek içeriye girildiğini, 2 çapa, bir su, bir ilaçlama motoru ve 300 kilogramlık gergi telinin yerinde olmadığını fark ederek jandarmayı aradı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdullah Duman Haberleri | Abdullah Duman Kimdir - Haberler - Abdullah Duman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Duman kimdir, hayatı ve biyografisi. Kamyonetle çarpışan motosikletin sürücüsü ağır yaralandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 11:50:27. #1.15#
title