ABDÜLKADİR AKCAN HABERLERİ

Abdülkadir Akcan haber, Abdülkadir Akcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdülkadir Akcan

Abdülkadir Akcan

Doğum Yeri Afyon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.5.1952

Abdülkadir Akcan Kimdir ?

Abdülkadir Akcan, Mayıs 1952'de Afyonkarahisar Bolvadin'de doğdu. Babasının adı Bekir Sami, annesinin adı Ayşe Dudu'dur. Veteriner Hekim ve Öğretim Üyesi; Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ni bitirdi. Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Zootekni Kürsüsü'ne asistan oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Abdülkadir Akcan - 01.12.2017
Darbeci Denizcilerin Cezasının Gerekçesi Açıklandı
Ankara 17. Ağır Ceza Mahkemesince 27 Ekim'de verilen kararın gerekçesinde, sanıklar eski binbaşı Abdülkadir Akcan ve eski Sahil Güvenlik Harekat Başkanı albay Süleyman Yarayan, "Anayasayı ihlal" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Abdülkadir Akcan - 27.10.2017
Sahil Güvenlik Komutanlığı Davasında Müebbet Kararı
Sanık eski binbaşı Abdülkadir Akcan da mahkeme heyetine yönelik "15 Temmuz gecesi yaptığım görevin sanki bir terörist faaliyet gibi gösterildiği, en ufak bir delilin dahi olmadığı iddianamenin hesabını soracağım, en yakın zamanda.
Abdülkadir Akcan - 13.09.2017
Afyonkarahisar MHP'den 300 İstifa
"ÜLKÜCÜLÜĞÜMÜZÜ KİMSE TARTAMAZ" Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Abdülkadir Akcan, MHP'den ayrılış sebeplerini anlattı.
Abdülkadir Akcan - 31.03.2017
Çok Güzel Şeyler Olacak, Bazıları Bavullarını Toplayarak Kaçacak"
Ayrıca mahkeme, sanıklar Hakan Dişli, Abdülkadir Akcan ve Güray Demir'in eşleri hakkında soruşturma ya da açılmış dava olup olmadığı, varsa belgelerinin dosyaya eklenmesine karar vererek duruşmayı erteledi.
Abdülkadir Akcan - 29.03.2017
Sahil Güvenlik Komutanlığı Davasında Üçüncü Gün
Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Sahil Güvenlik Komutanlığındaki eylemlere ilişkin, aralarında eski Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Hakan Üstem'in de bulunduğu 28 kişi hakkında açılan davanın üçüncü günü tamamlandı.
Abdülkadir Akcan - 26.10.2016
AK Parti 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın Ardından
Demirkırkan, şehrin taleplerinin hükümet yetkililerine eksiksiz iletildiğini umduğunu belirterek, "Bir Afyonlu olarak Afyonkarahisar'a bir çivi çakan kim olursa olsun yanındayız, destekleriz. Çünkü başka bir Afyonkarahisar yok. Çünkü burası hem doğduğumuz, hem doyduğumuz, hem de öldükten sonra mahşer gününü bekleyeceğimiz yer. Ali Çetinkaya, Halil İbrahim Özsoy, Abdülkadir Akcan, İsmet Atilla, Güneş Öngüt, Hasan Dinçer, Ahmet Karayiğit ve Mete Tan ve adını sayamadığım Afyonkarahisarımıza hizmeteden nice devlet adamlarımıza da yaptığı hizmetlerden dolayı minnettarız.
Abdülkadir Akcan - 14.01.2016
Türk Ocakları Ankara Şube Başkanı Hacaloğlu Açıklaması
İLGİ GÖREN KONGRE OLDU Türk Ocakları Ankara Şubesinde gerçekleştirilen kongreye üyeler büyük bir ilgi gösterdi. Kongreye, Bayındırlık eski Bakanı Abdülkadir Akcan, Bayındırlık eski Müsteşarı Ali Helvacı, Prof.
Abdülkadir Akcan - 05.09.2015
Edirne'den Kısa Kısa
Bayındırlık ve İskan Eski Bakanı Prof. Dr. Abdülkadir Akcan, festival alanında düzenlenen konferansta yaptığı konuşmada, tarım ve hayvancılığın Türkiye için önemli alanlar olduğunu söyledi.
Abdülkadir Akcan - 15.02.2015
Eski Bakan Akcan Girdiği Başkanlık Seçimini Kaybetti
Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Abdülkadir Akcan, girdiği Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığı yarışını kaybetti.
Abdülkadir Akcan - 28.05.2013
Afyonkarahisar Milletvekillerinden Tarsus'a Övgü
ve 23. Dönemi MHP Milletvekili Abdülkadir Akcan, Tarsus'a övgü yağdırırken, Nusret Mayın Gemisi'nde duygulu anlar yaşadılar.
Abdülkadir Akcan - 16.08.2012
Altın Koza Film Festivali Gezici Sineması Bolvadinlilerle Buluştu
Bolvadin Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık, eski MHP Afyonkarahisar Milletvekili Abdülkadir Akcan, İlçe Jandarma Komutanı, MHP İl Başkanı Aziz Aslan ve MHP İlçe Başkanının da katıldığı etkinlikte vatandaşlar gönüllerince eğlendi.
Abdülkadir Akcan - 21.02.2012
Salihlili Çiftçiler Bilgilendirildi
Eski bakanlardan Prof.Dr.Abdülkadir Akcan, Salihlili çiftçileri organik tarım konusunda bilgilendirdi.
Abdülkadir Akcan - 21.02.2012
Salihlili Çiftçiler Bilgilendirildi
Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, Veterinerlik Fakültesi Dekanı Prof Dr. Abdülkadir Akcan tarafından organik tarım, organik gübre ve hayvan gübreleri konusunda Salihlili çiftçiler bilgilendirildi.
Abdülkadir Akcan - 10.01.2012
MHP Başmakçı İlçe Kongresi
MHP Başmakçı İlçe Kongresini yaptı.
Abdülkadir Akcan - 09.11.2011
Bolvadin Belediyesinde Bayramlaşma Töreni
Bayramlaşma törenine, eski MHP Afyonkarahisar Milletvekili Abdülkadir Akcan, vatandaşların yanı sıra ilçede bulunan parti teşkilatları, sivil toplum kuruluşları yönetim kurulu ve başkanları ile meclis üyeleri ve çok sayıda misafir katıldı.
Abdülkadir Akcan - 10.07.2011
Bolvadin Kaymak Festivali Sona Erdi
Bu yıl 27'ncisi düzenlenen Bolvadin Kaymak Festivali sona erdi. Bolvadin Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık, festivalde yaptığı konuşmada, festivalin Bolvadin'in tanıtımına, ekonomisine, sosyal faaliyetlerine katkı sağlayacağına inandığını söyledi. Festival kapsamında toplu sünnet töreni yapıldı. Gaziantep Halk Oyunları Gösterisi, mehter gösterisi, Adem Ceylan konseri, kaymak, şiir, fotoğraf ve buzağı yarışmaları yapıldı. Törende 20 çiftin toplu nikahı da gerçekleştirildi. Festival Ali Kınık, İntizar konseri ve havai fişek gösterisiyle sona erdi. Öte yandan Ankaralı Işıl, Murat Göğebakan ve Ebru Yaşar da birer konser verdi. Eber Gölü yolunda trap yarışması yapıldı. 25 avcının katıldığı yarışmada Halit Koca birinci, Ömer Dabanlı ikinci, Vahap Kocabaş da üçüncü oldu. Düzenlenen buzağı yarışmasında ise Zehra Selçuk'un buzağısı birinci, Atilla Tekeli'nin buzağısı ikinci, Sefa Palas'ın buzağısı ise üçüncü oldu. Birinciye 15 torba, ikinciye 10 torba, üçüncüye 5 torba yem hediye edildi. Festivalin kapanış programına, Kaymakam Osman Nuri Canatan, Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Abdülkadir Akcan, Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, belde belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Abdülkadir Akcan - 08.06.2011
Genel Seçimlere Doğru
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Abdülkadir Akcan, "Bolu Dağı Tüneli benim eserim, fakat bugün Sayın Başbakan kendi eseriymiş gibi seçmene sunuyor" dedi.
Abdülkadir Akcan - 06.06.2011
Çölovası'na Yeni Ambulans
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Abdülkadir Akcan'ın girişimleriyle Dinar'ın Tatarlı belde Belediyesi ambulansa kavuştu.
Abdülkadir Akcan - 31.05.2011
Genel Seçimlere Doğru
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Abdülkadir Akcan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Orgeneral Engin Alan'a PKK'lı muamelesi yaptığını ileri sürdü.
Abdülkadir Akcan - 30.05.2011
Genel Seçimlere Doğru
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Abdülkadir Akcan, "Kimse dananın altında buzağı aramasın, MHP'nin her ferdi gece gündüz çalışıyor" dedi
Abdülkadir Akcan - 04.05.2011
Türkçülük Bayramı
Türkçülük Bayramı dolayısıyla Bolvadin Ülkü Ocakları tarafından etkinlik düzenlendi. Dinar bandosu eşliğinde İkiler Kavşağı'ndan yürüyüşe geçen grup çeşitli marşlar ve sloganlar atarak MHP seçim bürosu önüne kadar yürüdü. Bolvadin Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Kağan Taytak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 3 Mayıs Türkçülük Bayramı'nın Türk milletinin direncinin bayraklaştığı, önemli ve anlamlı bir gün olduğunu kaydetti. "Türk milliyetçileri iftiralara, baskılara ve suçlamalara rağmen Türklük şuurundan, Türkiye sevdasından ve Türk birliği ülküsünden vazgeçmemişlerdir" diyen Taytak, şöyle konuştu: "3 Mayıs, Türk milliyetçilerinin bu kutlu mücadelesini anlamak başta olmak üzere Türklüğü ve Türk ülküsünü doğru okumak, geçmişten ders alıp Türk milletinin onurlu geleceğini inşa etmek için daha çok çalışmanın önemini kavramak olarak kabul edilmelidir. Türk milleti, ecdadını bildiği, anladığı ve unutmadığı sürece Türk İslam aleminin liderliğini yapabilecek gücü, kudreti ve fikriyatı kendisinde bulacaktır. " Yürüyüşe, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Abdülkadir Akcan, Belediye Başkan vekili Himmet Kantarcı, MHP İlçe Başkanı Halit Koca, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Abdülkadir Akcan - 03.05.2011
Genel Seçimlere Doğru
MHP Bolvadin Seçim Bürosu açıldı. İlçe merkezinde faaliyet gösteren bir kıraathanedeki seçim bürosunun açılışında konuşan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Abdülkadir Akcan, 12 Haziran seçimlerinin cuma namazına benzeyeceğini belirterek, bu seçimlerin cuma namazı gibi kazasının olmadığını kaydetti.
Abdülkadir Akcan - 12.04.2011
71 Vekili Korku Sardı!
MHP: istesine 27 milletvekilini almayan MHP'de de çok sayıda dosya Meclis'te bekliyor. Milletvekilliğinin düşmesiyle birlikte yargı önüne çıkması beklenen 9 milletvekili var. Aralarında Abdülkadir Akcan, Mehmet Serdaroğlu, Ahmet Orhan ve Rıdvan Yalçın gibi isimler de yer alıyor.
Abdülkadir Akcan - 12.04.2011
Liste Dışı Kalan MHP'li Vekiller: Üzgünüz Ama Kırgın Değiliz
MHP'nin aday listesinde 23'nci dönemde görev yapan 5'i kendi isteğiyle olmak üzere 27 milletvekili listede yer bulamazken, listeye giremeyen milletvekillerinden de "üzgünüz ama kırgın değiliz" değerlendirmesi geldi MHP'nin aday listesinde 23'nci dönemde görev yapan 5'i kendi isteğiyle olmak üzere 27 milletvekili listede yer bulamazken, listeye giremeyen milletvekillerinden de "üzgünüz ama kırgın değiliz" değerlendirmesi geldi. MHP Afyon Milletvekili Abdülkadir Akcan "Küskün değilim kırgın değilim" derken aday gösterilmeyen Türkeş'in damadı Hamit Homriş "Olunca iyi olmayınca kötü demek mümkün değil.
Abdülkadir Akcan - 05.04.2011
MHP Seçim Startı Verdi
Toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmet Büyükataman, Osman Çakır, Mehmet Ekici, Recai Yıldırım, Grup Başkanvekili Oktay Vural, İzmir milletvekilleri Ahmet Kenan Tanrıkulu, Şenol Bal, Erdal Sipahi, Manisa milletvekilleri Mustafa Enöz, Ahmet Orhan, Aydın milletvekilleri Ali Uzunırmak, Ertuğrul Kumcuoğlu, Recep Taner, Muğla Milletvekili Metin Ergun, Gaziantep Milletvekili Hasan Özdemir, Hatay Milletvekili İzzettin Yılmaz, Antalya milletvekilleri Hüseyin Yıldız, Yusuf Ziya İlgeç, Afyon Millevekili Abdülkadir Akcan ile Merkez Yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Abdülkadir Akcan - 05.04.2011
MHP'li Büyükataman "AKP Dinlendirilmeli"
MHP HEYETİ 3 GÜN İzmir'DE KALACAK Toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmet Büyükataman, Osman Çakır, Mehmet Ekici, Recai Yıldırım, Grup Başkanvekili Oktay Vural, İzmir milletvekilleri Ahmet Kenan Tanrıkulu, Şenol Bal, Erdal Sipahi, Manisa Milletvekilleri Mustafa Enöz, Ahmet Orhan, Aydın milletvekilleri Ali Uzunırmak, Ertuğrul Kumcuoğlu, Recep Taner, Muğla Milletvekili Metin Ergun, Gaziantep Milletvekili Hasan Özdemir, Hatay Milletvekili İzzettin Yılmaz, Antalya milletvekilleri Hüseyin Yıldız, Yusuf Ziya İlgeç, Afyon Millevekili Abdülkadir Akcan ile Merkez Yönetim kurulu üyeleri katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdülkadir Akcan Haberleri | Abdülkadir Akcan Kimdir - Haberler - Abdülkadir Akcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdülkadir Akcan kimdir, hayatı ve biyografisi. Eski Bakan Akcan'ın acı günü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.09.2021 21:09:01. #1.13#

title