"Annem" filmine giden Bülent Ersoy, gözyaşlarına boğuldu

"Annem" filmine giden Bülent Ersoy, gözyaşlarına boğuldu

30.09.2019 12:03 | Son Güncelleme: 30.09.2019 12:16

50 yıl sonra sinemaya giden Diva Bülent Ersoy, "Annem" filminde gözyaşlarına hakim olamadı Konuşmakta güçlük çeken Ersoy, "Anne olmadığım halde filmdekileri hissettim" dedi.

Türk müziğinin usta isimlerinden Diva lakaplı Bülent Ersoy, başrollerini Sumru Yavrucuk ve Özge Gürel'in paylaştığı "Annem" dizisini izledi. Sinema salonunu kapatarak filmi tek başına izlemeyi tercih eden Ersoy, gözyaşlarına hakim olamadı.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Annem filminin yönetmeni Mustafa Kotan ile izleyen Diva, film sonundaki gözyaşlarına boğularak duygularını şöyle anlattı: "Esasında anne olmak lazım tabi onu yaşamak için. Ben anne olmadığım halde onu hissettim. Evladın pişmanlığı, o annenin her şeye rağmen hep sarması"

Sözlerine filmin yönetmenine dönerek devam eden Ersoy, "Çok güzel çekmişsin. Hanımefendi de çok güzel oynamış." dedi.

"PARAMLA PULUMLA AĞLAMAYA GELMİŞİM"

Ağlamaktan takma kirpikleri düşen Bülent Ersoy, "Yanıma yapıştırıcı da almamışım. Ne bileyim ben böyle olacağını. Ben maymun gibi seyredeceğimi zannetmiştim. Ben böyle bir şeyle karşılaşacağımı düşünmemiştim. Paramla pulumla ağlamaya gelmişim. Ben 50 senedir sinemaya gitmemiştim. İnan bilseydim gelmezdim. Böyle bir şey olamaz. Analık çok önemli, anne çok önemli. O anaların ayaklarını öpmek lazım." şeklinde konuştu.

'Annem' filmine giden Bülent Ersoy, gözyaşlarına boğuldu
'Annem' filmine giden Bülent Ersoy, gözyaşlarına boğuldu
Haber Yorumları (18)
ERT4: kafadan sakat, toppp . . . kendini kadin zannediyo . . .
KÜBRA: SABAH SABAH GÖRÜNCE KORKTUM. . O TIRNAKLAR NE ÖYLE. YA O MAKYAJ? ALLAHIM SEN KORU. .
KUMLUCALI UĞUR: Bülent Ersoy için haber yapmayın bence. . . çünkü ülkenin büyük bir kesimi bu kadını görmeye ve duymaya tahammül edemiyor
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title