4 yılda bitti bugün çıkıyor - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

  4 yılda bitti bugün çıkıyor

  Hürriyet - Haberler | Magazin
  4 yılda bitti bugün çıkıyor

  TÜRK müzik sahnesinin unutulmaz besteci ve kompozitörlerinden Attila Özdemiroğlu'nun 60 yıllık sanat hayatında imza attığı en özel eserleri bir araya getiren "Attila Özdemiroğlu Besteleri", sanat dünyasından 30 ismi buluşturdu.

  TÜRK müzik sahnesinin unutulmaz besteci ve kompozitörlerinden Attila Özdemiroğlu'nun 60 yıllık sanat hayatında imza attığı en özel eserleri bir araya getiren "Attila Özdemiroğlu Besteleri", sanat dünyasından 30 ismi buluşturdu. Hazırlık aşaması 4 yıl süren albüm, yarın dijital mecralarla beraber hem CD hem de plak formatında dinleyicinin beğenisine sunulacak. "Bir Vurgun Bu Sevda", "Firuze", "Kalbim Ege'de Kaldı", "Sevda", "Yara", "Delisin", "Rakkas", "Tanrım", "Petrol", "Eskidendi Çok Eskiden" gibi müzik tarihine damgasını vuran şarkılar, albümde Sezen Aksu, Nükhet Duru, Teoman, İpek Açar, Halil Sezai, Cem Adrian, Pamela, Zeynep Casalini, Kenan Doğulu, Işın Karaca, Ayşegül Aldinç, Ceylan Ertem gibi sevilen isimler yorumuyla yer alıyor.

  4 yılda bitti bugün çıkıyor

  Hürriyet - Magazin Haberleri

  Haberi Kaydet
  /beğendim
  /alkışladım
  /beğenmedim
  /güldüm
  /üzüldüm
  /sinirlendim
  /şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title