Uyurgezer genç, dördüncü kattan otomobilin üzerine düştü! Mucize kurtuluş kamerada

Uyurgezer genç, dördüncü kattan otomobilin üzerine düştü! Mucize kurtuluş kamerada

Şişli'de 16 yaşındaki genç, apartmanın dördüncü katından sokaktaki otomobilin üzerine düştü. Düştükten hemen sonra kalkarak karşı apartmana koşan genç, pencereden içeri girdi. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Uyurgezer genç, dördüncü kattan otomobilin üzerine düştü! Mucize kurtuluş kamerada

İstanbul Şişli'de 16 yaşındaki bir genç apartmanın dördüncü katından sokakta bulunan otomobilin üzerine düştü. Düştükten hemen sonra ise kalkarak, karşı apartmana koşan genç pencereden içeri girdi.

İstanbul Şişli'de, Kurban Bayramı'nın üçüncü günü uyurgezer olduğu belirtilen 16 yaşındaki Rıza Buğra S. apartmanın dördüncü katındaki dairenin penceresinden düştü.

OTOMOBİLİN ÜZERİNE DÜŞTÜ

Elektrik tellerine takılarak, park halindeki otomobilin üzerine düşen genç, daha sonra koşarak yolun karşısındaki apartmana pencereden girdi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Gencin düştüğünü gören ailesi ve komşuları büyük korku ve panik yaşadı. Olayın ardından sokakta hareketlilik yaşandı.

Girdiği komşunun evinde kendine gelen Rıza Buğra S. otomobille en yakın hastaneye kaldırıldı. Vücudunun çeşitli yerlerine kırıklar olan Rıza Buğra S.'nin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Uyurgezer genç, dördüncü kattan otomobilin üzerine düştü! Mucize kurtuluş kamerada
Kaynak: İHA
YORUMLAR (17)

 • YAZIK:
  Marmara yorumun gerçekten güldürdü beni. :D :D :D Allah ta seni güldürsün. güzel yaklaşım.
 • MÜJDE:
  İntihar Edenler Cehennemlik Diyor Şarlatanlar, Ulan, Allah''ın elinde Yaşamlarınız, Eğer Ölmeni İstemezse Diriltiverir Seni, İntihar Edenin Zaten Sıkıntıları Olduğu İçin Rabbine Kavuşmak İstiyor Da Allah''a Kurban Ediyor Kendisiini Böylece Zaten Tüm Günahlarının Kefaretini Ödemiş ve Cenneti Hak etmiş Oluyor Siz İse Hiç Bir Yerde Kendini Öldüren Cehenneme Gider Diye Ayet Yazmadığı Halde Allah''a İftiara Atıp Rahmet Okumayın Çünkü Bu İmansız Gitti Cehenneme Diyorsunuz. Eğer Allah Sizi Sevse Dirilt
 • GEREĞİ DÜŞÜNÜLDÜ:
  ALLAH korumuş geçmiş olsun insan aklıyle düşünsen aşa yukarı zeminle 25 metreyi geçer. düştüğü yere resmi çıkması lazım ama kalkıp koşarak camdan içeri giriyor. zor bir hastalık
 • TELESKOP:
  Biraz abartmadinmi birader 4 uncu kat penceresi olsa olsa yerden 12 metreyi gecmez.
 • AYSEL AKPİNAR:
  Iple atlamişa gibi düserken bir ipin savrulduğu görünüyor!! Olduğu evden kaçip karsi eve niye giriyor???? Soru işaretiyle dolu??
Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.