26 Yaşındaki Sapık, Uçağın Tuvaletinde Hostese Tecavüz Girişiminde Bulundu

26 Yaşındaki Sapık, Uçağın Tuvaletinde Hostese Tecavüz Girişiminde Bulundu

Yeni Zelandalı 26 yaşındaki sapık, Avustralya'ya gitmek için bindiği uçaktaki hostese tecavüz girişiminde bulundu. Tutuklanan sapık, ilişkiye girme arzusunu bastıramadığını söyleyip kendini savundu.

Yeni Zelandalı 26 yaşındaki Greyson Murphy, Melbourne Havalimanı'nda uçağa binmek üzereyken bir hostesin tuvalete girdiğini görünce peşinden gitti. Tecavüz girişiminde bulunan sapık, mahkemede ilişkiye girme arzusun bastırmadığını söyledi.

KURTULMAK İÇİN TEKME ATIP BAĞIRDI

Hostes, uçuş öncesi tuvalete girdi. Hostes tuvaletteyken bir başka kabine saklanan Murphy, hostesin arkasından yaklaşıp zorla elbiseleri yırtıktan sonra tecavüze kalkıştı. Hostes, Murphy'e tekme atarak ve bağırarak tecavüzden kurtulmaya çalıştı.

Greyson Murphy

KADINLARLA İSTEKLERİ DIŞINDA İLİŞKİYE GİRMEK HOŞUNA GİDİYOR

Olay yerine gelen polis, sapığı gözaltına aldı. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Murphy, kadınlara dokunma arzusunu ve kadınlarla istekleri dışında ilişkiye girme isteğini engelleyemediğini bu yüzden böyle bir şey yaptığını söyledi. Tutuklu yargılanan Murphy'in 15 yıl hapis cezası alması bekleniyor.

DAHA ÖNCE DE BİR KADINA TECAVÜZ ETMİŞ

Murphy'nin üç yıl önce Bali adasında da bir kadına tecavüz ettiği ve yakalanmadan önce Avustralya'ya kaçtığı öğrenildi.

YORUMLAR (85)

  • İNSAN OLAMAYANLARA:
    Daha önce yorum yapmıştım ama bu hasta insanlarınki paylaşılırken benimki paylaşılmamış. Haberdeki herif sapık bir tecavüzcüdür, onu savunan da onun kadar hastadır. Bu yorumları yaparken kendi çocuklarınızı, kardeşlerinizi aklınıza getirmeyi unutmayın olur mu! Umarım onlar da bir gün böyle “isteği dışında insanlarla birlikte olmaktan zevk alan” hastalıklı biriyle karşılaşmazlar. Bu düşünceleriniz ve yorumlarınız o zaman da sabit olur mu acaba...
  • DUYARLI VATANDAŞ:
    vay bizim ülkenin haline. vay bu kızların haline. yorumları okuyunca nefret ettim insanımızdan. bu adamla yatmak isteyen kuş beyinliler mi daha tehlikeli yoksa bunu savunan zeka geriliği olanlar mı? bir gün bu adam kendine engel olamaz karınıza kızınıza saldırırsa onu da alkışlamayı unutmayın mezhebi geniş insan müsvetteleri
  • ASİ:
    bu yorumlar okunmadanmı paylaşılıyor nekadar salak insan var salak salak yorumlar yapılıyor birde kontrollerden geçiriliyor diyorlar
Tüm 85 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.