CHP Myk Toplantısı Başladı - Haberler
Haberi Paylaş

CHP Myk Toplantısı Başladı

CHA - Haberler | Politika
CHP Myk Toplantısı Başladı

CHP'de yapılan olağan kurultayın ardından oluşan Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyeleri, parti genel merkezinde bir araya geldi.

CHP'de yapılan olağan kurultayın ardından oluşan Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyeleri, parti genel merkezinde bir araya geldi. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığındaki MYK toplantısı başladı.

Yeniden şekillenen CHP'nin MYK'sı ilk toplantısını yapmak üzere bir araya geldi. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, birlikte çalışacağı kurmaylarını son kurultayda belirlenen 60 kişilik Parti Meclisi (PM) içinden seçti.

MYK toplantısına tüm üyeler eksiksiz katıldı. Basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği MYK toplantısı, fotoğraf ve görüntü alınmasının ardından basına kapalı olarak devam ediyor. Toplantıda özellikle Suriye'deki gelişmeler ve terör başta olmak üzere iç ve dış gelişmelerin ele alınması bekleniyor.

MYK'da görev alan diğer isimler ve görev alanları ise şöyle: S.Sencer Ayata (Ar-Ge Bilim, Yönetim ve Kültür Platformu), M.Emrehan Halıcı (Bilgi ve İletişim Teknolojileri), Faruk Loğoğlu (Dış İlişkiler ve Yurtdışı Örgütlenmeler), Faik Öztrak (Ekonomi Politikaları), Sezgin Tanrıkulu (İnsan Hakları), Yakup Akkaya (İşçi ve Memur Sendikaları, Emekliler ve Emek Büroları), Perihan Sarı (Parti İçi Eğitim), Gökhan Günaydın (Yerel Yönetimler), Bihlun Tamaylıgil (Genel Sekreterlik).

CHP Myk Toplantısı Başladı

CHP Myk Toplantısı Başladı

CHP Myk Toplantısı Başladı

CHP Myk Toplantısı Başladı

CHA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
title