Dönüşüm Haberleri

Dönüşüm haber, Dönüşüm son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dönüşüm 10.7.2020
Bakan Kurum: Kalecik'e, eski Ankara evlerini yapacağız
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara'nın Kalecik ilçesinde, kentsel dönüşüm projesi kapsamında 376 hak sahibinin olduğu 12 hektarlık alana eski Ankara evlerinin yapılacağını söyledi.
Dönüşüm 10.7.2020
Kocasinan'da kentsel dönüşüm çalışmaları
Kocasinan Belediyesi tarafından kentsel dönüşüm projeleri kapsamında 72 dairenin kat karşılığı ihalesi yapılacak.
Dönüşüm 10.7.2020
Ankara'nın Kalecik ilçesinde eski Ankara evleri inşa edilecek
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Ankara'nın Kalecik ilçesinde, kentsel dönüşüm projesi kapsamında 12 hektarlık alana eski Ankara evlerinin yapılacağını bildirdi.
Dönüşüm 10.7.2020
Türk Telekom'dan altyapıda dönüşüm hamlesi
Altyapı Koordinatörü Önder Külçebaş öncülüğünde Türkiye genelinde seçmeler yaparak sporcuları tarayan Türk Telekom, yeni bir altyapı modeli uygulama kararı aldı.
Dönüşüm 10.7.2020
Yerli kripto para borsası global pazara nasıl açıldı?
GLOBAL VE YEREL MARKALAR ARASINDAKİ FARKLAR Global bir marka ile sadece yerelde hizmet veren bir markanın farklılıklarına da vurgu yapan Özer, "Markanız ister 20 isterseniz de 2 milyon kişiye hitap etse de her bir kullanıcıya önem vermek ve onların geri bildirimleri doğrultusunda yenilikler yapmak bir yöneticinin en önemli görevlerindendir. Globale açıldığımızda da en çok dikkat ettiğimiz şey tüm kullanıcılarımızın hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmesi oldu. Tabii globalleşmek demek farklı coğrafyalar, yeni kullanıcıların alışkanlıkları ve gittikçe artan üye sayısı da demek. Bu da haliyle işi yereldekinden daha zor hale getiriyor ve meydan okunacak pek çok yeni başlık ortaya çıkıyor. Tabii biz bu sürece kendimizi hazırlamıştık. Tüm bölgeleri ve potansiyel yeni kullanıcılarımızın alışkanlıklarını öncesinden inceleyerek tüm dönüşüm aşamasını buna göre tasarladık.
Dönüşüm 10.7.2020
KTO'da E-Ticaret Ve Sosyal Medya Eğitimi
EĞİTİME İLGİ BÜYÜK OLDU Körfez Ticaret Odası'nın üyelerinin dijital dönüşümüne katkı sunmak KOBİ'lerin dijital dünyada iş yapabilme ve E-ticaret ekosisteminin sağlayacağı konularda farkındalığı arttırmak üzere Dijital Dönüşüm, E-Ticaret ve sosyal medya eğitimi verildi.
Dönüşüm 9.7.2020
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Bayraktar, Türk enerji piyasasındaki dönüşümü anlattı...
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Alparslan Bayraktar, enerji piyasasının dönüşümü için gerekli yatırımları çekmeye çalıştıklarını, Türkiye'nin liberal ve rekabetçi mevzuat çerçevesiyle sadece elektrik piyasasına yaklaşık 60 milyar dolarlık yatırım çektiğini ifade etti.
Dönüşüm 9.7.2020
Bakan Kurum: '5 yıl içerisinde 1,5 milyon konutun deprem dönüşümünü gerçekleştireceğiz'
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Yılda 300 bin olmak üzere 5 yıl içinde 1,5 milyon acil öncelikli dediğimiz konutun deprem dönüşümünü gerçekleştireceğiz" dedi.
Dönüşüm 9.7.2020
Bakan Kurum: "Kağıthane'de kayan binanın hemen sonrasında çalışmaya başladık ve orada hızlı bir...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, İller Bankası 2019 yılı Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı. Burada konuşan Bakan Kurum, İller Bankasının sağladığı finansal kaynaklarla belediyelerin altyapı yatırımlarına destek veren Türkiye'nin en büyük, kalkınma ve yatırım bankası olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 31 Mart seçimleri münasebetiyle 11 maddelik manifestoyla şehircilikte yeni bir sürece girildiğini ilan ettiğini hatırlatan Kurum, Bakanlık olarak şehircilik manifestosundan hareketle şehirleri birer marka şehir haline getirmek için canla başla çalıştıklarını belirtti. Deprem dönüşümünü hızla gerçekleştirmek istediklerini aktaran Bakan Kurum, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'bedeli ne olursa olsun yapacağız' sözleriyle 2012 yılında başlattığı dönüşüm çalışmalarımız kapsamında bugüne kadar 1 milyon 350 bin konutun dönüşümünü sağlamış olduk.
Dönüşüm 9.7.2020
İstanbul'da 1027 deprem konutunun temeli atılacak
Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında bugüne kadar 1 milyon 350 bin konutun dönüşümünü tamamladıklarını aktaran Kurum, "Türkiye'nin her yerinde kentsel dönüşüm" hedefiyle dönüşüm çalışmalarına süratle devam ediyoruz.
Dönüşüm 9.7.2020
Türkiye-Letonya İş Forumu gerçekleştirildi
TİM olarak ticaretin sürdürülebilirliği adına dijital dönüşüm gerçekleştirdiklerini vurgulayan Gülle, şu değerlendirmede bulundu: "Ticari heyetlerimizin ve fuarlarımızın sanal ortama taşınmasına Ticaret Bakanlığımızın destekleriyle öncülük ettik.
Dönüşüm 9.7.2020
Meram'da imar çalışmaları kesintisiz sürüyor
'İmar Planı Revizyon ve İmar Uygulama' çalışmalarını aralıksız ve hız kesmeden sürdüren Meram Belediyesi, 2 milyon 324 bin metrekarelik bir alanda daha 18. Madde uygulamasını tamamlayarak tapuların dağıtımına başladı.
Dönüşüm 9.7.2020
Siemens Energy kömürle elektrik üretiminden çıkıyor
Bu dönüşüm ile birlikte, Siemens pay sahipleri, her iki pay karşılığında bir Siemens Enerji payı alacaklar; böylece, Siemens Energy'nin yüzde 55'i pay sahiplerine geçmiş olacak.
Dönüşüm 9.7.2020
Şırnak'ta atık malzemeden 'Gençlik dönüşüm bahçesi' oluşturuldu
Şırnak'ta atık malzemeden 'Gençlik dönüşüm bahçesi' oluşturuldu.
Dönüşüm 9.7.2020
Anadolu'dan ilham alan kültür projeleri ödüllendirilecek
Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begüm Doğan Faralyalı ise projeye katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, şunları kaydetti: "Prof. Dr. Hüsamettin Koçan, kültürel hayatın merkezde toplandığı bir dönemde, Bayburt'ta doğduğu köye kazandırdığı Baksı Müzesi ile Anadolu'nun bozkırında da kültürel imkan olduğunu, bu sayede yerelde olumlu yönde dönüşüm yaratılabileceğini kanıtlamıştır.
Dönüşüm 9.7.2020
Konya'dan dünyaya sanal ticaret atağı
Açıklamada, Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk'ün, şu görüşlerine yer verildi: "Tüm dünyada, işletmelerin ve endüstrilerin dijital dönüşüm kavramı ile iş yapma modellerinin büyük ölçüde değişime uğradığı bir süreci yaşıyoruz.
Dönüşüm 9.7.2020
Nevşehir'deki tarihi yamaç yerleşiminin turizme açılması için geri sayım başladı
Nevşehir'de kentsel dönüşüm çalışmaları sırasında tesadüfen ortaya çıkarılan kayadan oyma tarihi yamaç yerleşiminin bir bölümü, 20 Temmuz'da turizmin hizmetine sunulacak.
Dönüşüm 9.7.2020
Konya'dan dünyaya sanal ticaret atağı
Listofcompany.com çatısı altında yer alan firmaların dış ticaret yelpazesini genişletmek amacıyla yol haritası oluşturduklarını ifade eden Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Konyalı ihracatçıların dijitalin tüm imkanlarını kullanmalarında öncülük etme görevlerini sürdüreceklerini söyledi. KTO Başkanı Öztürk, "Tüm dünyada, işletmelerin ve endüstrilerin dijital dönüşüm kavramı ile iş yapma modellerinin büyük ölçüde değişime uğradığı bir süreci yaşıyoruz.
Dönüşüm 9.7.2020
Ankara'da metruk yapılar için yıkım kararı çıktı
Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel Projeler ve Dönüşüm Dairesi Başkanlığı, Altındağ ilçesinde bulunan Hıdırlıktepe, Atıfbey, İsmetpaşa semtlerinde yer alan 58 metruk yapının yıkılacağını bildirdi.
Dönüşüm 9.7.2020
Ankara'da metruk yapılar için yıkım kararı
ANKARA Büyükşehir Belediyesi Özel Projeler ve Dönüşüm Dairesi Başkanlığı, Hıdırlıktepe, Atıfbey, İsmetpaşa semtlerinde yer alan 58 metruk yapının yıkılacağını duyurdu.
Dönüşüm 8.7.2020
Maltepe Belediyesinin 2019 yılı faaliyet raporu kabul edildi
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, bir hizmet yılını daha geride bırakırken Maltepe halkına teşekkürü borç bildiğini ifade ederek, "2014'te göreve geldiğimizde sevgi ve kucaklaşma hareketi başlattık. Kimseyi ayrıştırmadan Maltepe mozaiği anlayışıyla hareket ettik. Göreve geldiğimizde Maltepe'nin birikmiş sorunları vardı. Gülensu-Gülsuyu-Başıbüyük kentsel dönüşüm planlarının İstanbul Büyükşehir Belediyesinden geçmesinde emeği geçen herkese, dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a çabaları için bir kez daha teşekkür ederim" dedi.
Şu an buradasınız: Dönüşüm Haberleri | Dönüşüm Haber - Haberler - Dönüşüm haberleri, son dakika dönüşüm haber ve gelişmeleri burada. Bakan Kurum, Kalecik ilçesinde incelemelerde bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 14:09:41. #1.14#
title