Çıldır Haberleri

Çıldır haber, Çıldır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çıldır - 10.1.2020
Ardahan'da bir kişi doğum gününde öldürüldü
Ardahan'ın Çıldır ilçesinde bir kişi doğum gününde bıçaklanarak öldürüldü.
Çıldır - 9.1.2020
ÖZEL GÜNDEM
'TIRAŞI YARIDA BIRAKIP KAZAYA GİDİYORUM' Derneğin gönüllülerinden olan ve aynı zamanda ilçede kuaförlük yapan Yunus Emre Demirer ise, "Yaklaşık altı yıl önce Kızıldağ'da bir otobüs kazası olmuştu. Dernek üyelerinden bir ağabeyimizi tıraş ederken kaza ihbarı geldi. Tıraşı yarıda bıraktım ve ben de onun özel aracıyla kazaya gittim. O kaza anında yolcunun zor bir durumda olduğunu gördüm. Derneğin de ekip yetersizliği vardı. O durumdan çok etkilendim ve gönüllü olarak derneğe üye olmaya karar verdim. Bazen müşteriyi tıraş ederken bazen kaza haberi geliyor. Müşteriden izin isteyerek ekiple birlikte kazaya gidiyorum" dedi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Ekip üyelerinin görüntüleri -Mesleklerini yaptıkları yerler -İhbar üzerine haberleşip harekete geçmeleeri -Olay yerine gidişleri -Müdahale ettkikleri olaylardan görnütüler -Dernek Başkanının açıklaması -Üyelerin konuşmaları Haber-Kamera:  Hüsnü Ümit AVCI-Yasin KIRAS/İMRANLI(Sivas), ===================================== Çıldır Gölü'nde Eskimo usulü balık avlıyorlar DONDURUCU soğuklar nedeniyle yüzeyi buzla kaplanan Ardahan'ın Çıldır ilçesindeki Çıldır Gölü'nde balıkçılar, Eskimo usulü balık avlıyor.
Çıldır - 8.1.2020
Donan Çıldır Gölü'nün sevimli maskotu "Mırmır"
Kış mevsiminde havaların soğumasıyla yüzeyi tamamen donan Çıldır Gölü sahilindeki balık lokantasının müdavimi "Mırmır", yüzeyi buz tutan gölün maskotu haline geldi.
Çıldır - 6.1.2020
İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
Hasta kadına evinde ilk müdahalesini yapan Yunus Yavuz, Songül Yılmaz'ın hastaneye kaldırılması gerektiğini söyledi. Mahalledeki atlı kızağa alınan Yılmaz, 4 saatlik yolculuğun ardından 7 kilometre uzaklıktaki ambulansa ulaştırıldı. Ambulansta sağlık ekiplerinin müdahale ettiği Songül Yılmaz, Hınıs Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Sağlık ekibinin atla gitmesinden fotoğraflar -Atlı kızağın hazırlanması -Hasta kadının kızakla evinden alınması -Hasta kadının atlı kızakla ambulansa götürülmesi Haber: Hümeyra PARDELİ / ERZURUM, Haber Kodu : 200105027 ============================= Buzla kaplanan Çıldır Gölü, 2020'de de gözde   Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki dondurucu soğuklar nedeniyle yüzeyi tamamen buzla kaplanan Ardahan'ın Çıldır ilçesindeki Çıldır Gölü, 2020'de de ziyaretçi akınına uğruyor.
Çıldır - 5.1.2020
İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
-Kentten detay Haber-Kamera: Ali Can ZERAY-Olgay GÜLER/EDİRNE, Haber Kodu : 200105008 ============================= Buzla kaplanan Çıldır Gölü, 2020'de de gözde   Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki dondurucu soğuklar nedeniyle yüzeyi tamamen buzla kaplanan Ardahan'ın Çıldır ilçesindeki Çıldır Gölü, 2020'de de ziyaretçi akınına uğruyor.
Çıldır - 5.1.2020
ÖZEL GÜNDEM (TEKRAR)
-Kentten detay Haber-Kamera: Ali Can ZERAY-Olgay GÜLER/EDİRNE, Haber Kodu : 200105008 ============================= Buzla kaplanan Çıldır Gölü, 2020'de de gözde   Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki dondurucu soğuklar nedeniyle yüzeyi tamamen buzla kaplanan Ardahan'ın Çıldır ilçesindeki Çıldır Gölü, 2020'de de ziyaretçi akınına uğruyor.
Çıldır - 5.1.2020
ÖZEL GÜNDEM
-Kentten detay Haber-Kamera: Ali Can ZERAY-Olgay GÜLER/EDİRNE, ============================= Buzla kaplanan Çıldır Gölü, 2020'de de gözde   Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki dondurucu soğuklar nedeniyle yüzeyi tamamen buzla kaplanan Ardahan'ın Çıldır ilçesindeki Çıldır Gölü, 2020'de de ziyaretçi akınına uğruyor.
Çıldır - 4.1.2020
Donan Çıldır Gölü'nü terk etmeyen sakar mekelerin imdadına koştular
Ardahan'da bir grup balıkçı, Ardahan-Kars sınırında yer alan ve donan Çıldır Gölü'nü terk etmeyen sakar mekelerin imdadına koşarak yem bıraktı.
Çıldır - 31.12.2019
Ağrı Barosu Başkanı Aydın, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde Ali Jadallah'ın "İsrail'in Yıkımları", yaşam kategorisinde Hüseyin Yıldız'ın "Beyaz Yürüyüş" adlı fotoğrafına oy veren Aydın, spor kategorisinde ise Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır Gölü'nde Kış Şöleni" başlıklı fotoğrafına oy verdi.
Çıldır - 28.12.2019
Türkiye'nin Tiflis Büyükelçisi Yazgan, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Yazgan, spor kategorisinde de oyunu Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır Gölü'nde kış şöleni" başlıklı fotoğrafından yana kullanarak, ata binen biri olarak, bu fotoğrafa oy verdiğini ama diğer tüm karelerin de çok güzel olduğunu söyledi.
Çıldır - 28.12.2019
Şota ve Arçil, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Oylamaya katılan Şota ile Arçil oylarını, haber kategorisinde Muhammed Said'in "Suriye'de saldırıların hedefi çocuklar", yaşam kategorisinde Özkan Bilgin'in "Süper Ay", spor kategorisinde ise Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır Gölü'nde kış şöleni" fotoğraflarından yana kullandı.
Çıldır - 27.12.2019
GÜRTİAD ve MÜSİAD yöneticileri Gürcistan'da AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Turan ise oyunu, haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü", yaşam kategorisinde Halil Fidan'ın "Harran'da Yaşam", spor kategorisinde ise Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır Gölü'nde kış şöleni" başlıklı fotoğraflarından yana kullandı.
Çıldır - 27.12.2019
Yakutiye Belediye Başkanı Uçar, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Başkan Uçar, haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü", yaşamda Hüseyin Yıldız'ın "Beyaz yürüyüş" sporda ise yine Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır Gölü'nde kış şöleni" fotoğrafına oy verdi.
Çıldır - 27.12.2019
Kafkas Üniversitesi Rektörü Kapu, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Kapu, "spor" kategorisindeki tercihi ise Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır Gölü'nde "Kış Şöleni" fotoğrafı oldu.
Çıldır - 27.12.2019
AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylaması
"Spor" kategorisinde ise tercihini Hüseyin Yıldız'ın Çıldır Gölü'nde "kış şöleni" fotoğrafı için kullanan Poyraz, fotoğrafta gölgenin gerçeğin önüne geçtiğini ve fotoğraf tekniği açısından bu görüntüyü yakalamanın tam bir ustalık işi olduğunu söyledi.
Çıldır - 27.12.2019
Dışişleri Bakan Yardımcısı Kaymakcı AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Spor kategorisinde de Hüseyin Yıldız'ın "Çıldır Gölü'nde kış şöleni" başlıklı fotoğrafı seçen Kaymakcı, "Bu fotoğraf bence ilginç bir derinlik içeriyor.
Çıldır - 26.12.2019
Diriliş Postası Genel Yayın Yönetmeni Erem Şentürk AA'nın "Yılın Fotoğrafları"nı oyladı
"Spor" kategorisinde oyunu Hüseyin Yıldız'ın Çıldır Gölü'nün tanıtımı için çekilen "Çıldır Gölü'nde kış şöleni" adlı fotoğraf için kullanan Şentürk, "Bu tam da bana nereden baktığını söyle, sana ne gördüğünü söyleyeyim fotoğrafı olmuş.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çıldır Haber, Çıldır Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 9 - Çıldır haber sayfamızda Çıldır haberleri okuyabilir, Çıldır son dakika haberleri ve güncel Çıldır gelişmelerini görebilirsiniz. Buzla kaplanan Çıldır Gölü'nün kadın balıkçısı: Çınar Kılıç.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 17:56:25. #1.14#
title