Telefonuna bakmayan sevgilisini 15 yerinden bıçaklayarak öldürdü

Çorlu'da boş bir araziden yükselen yardım çığlıklarına koşan mahalle bekçileri bir kadını kanlar içinde yerde buldu. Kadının sevgilisi tarafından öldürüldüğü öğrenilirken katil zanlısı ifadesinde, "Telefonuna bakmayınca aramızda tartışma çıktı, sonra da bıçakladım." dedi.

23.10.2019 03:47 | Son Güncelleme: 23.10.2019 08:47

'da boş bir araziden yükselen yardım çığlıklarına koşan mahalle bekçileri bir kadını kanlar içinde yerde buldu. Katil zanlısı suç aleti bıçakla birlikte yakalandı.

Edinilen bilgilere göre olay Çorlu'da Zafer Mahallesi Cemile Yeşil Anadolu Lisesi'nin arkasında yer alan boş alanda meydana geldi. İddialara göre her ikisi de evli olan A.D. ile N.G boş arazide bir süre konuştuktan sonra ilk anda tespit edilemeyen bir sebepten ötürü tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine A.D. yanındaki bıçakla N.G'yi defalarca bıçaklayarak öldürdü.,

YARDIM ÇIĞLIKLARINA KOŞTULAR

Kadının yardım çığlıklarını duyan vatandaşların polise vermesi ile olay yerine ilk anda bölgede devriye görevi yapan mahalle bekçileri ardından da polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen mahalle bekçileri kanlar içinde yerde yatan N.G adlı kadının başında katil zanlısı A.D.'yi suç aleti bıçak ile birlikte yakaladı. Polis ekiplerinin ilk yaptığı incelemede katil zanlısı A.D.'nin alkollü olduğu N.G.'i de en az 15 yerinden bıçakladığını belirledi.

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Büro Amirliği ekipleri ile asayiş büro amirliği ekipleri ile nöbetçi Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından defalarca bıçaklanarak öldürülen kadının cansız bedeni incelenmek üzere Çorlu Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Kati zanlısının ilk ifadesinde N.G ile bir süre arkadaşlık ettiklerini kendisi ile telefonuma bakmadığı için tartıştıklarını bu tartışma esnasında da bıçakladığını söylediği kaydedildi. Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu'nun da olay yerine gelerek bilgi aldığı cinayetle ilgili olarak başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

Kaynak: İHA
Haber Videosu : Telefonuna bakmayan sevgilisini 15 yerinden bıçaklayarak öldürdü