Son dakika haberi: Cem Yılmaz'ın çağrısına Bakan Koca'dan yanıt geldi

Son dakika haberi: Cem Yılmaz'ın çağrısına Bakan Koca'dan yanıt geldi

21.10.2020 21:36 | Son Güncelleme: 21.10.2020 21:40
Son dakika haberi: Cem Yılmaz'ın çağrısına Bakan Koca'dan yanıt geldi

Cem Yılmaz, pandemi döneminde sağlık çalışanları için bir organizasyon düzenlenmesi için Bakan Koca'ya çağrıda bulunmuş ve hiçbir ücret almadan bu organizasyonun içinde yer alacağına da belirtmişti.

Cem Yılmaz, pandemi döneminde sağlık çalışanları için bir organizasyon düzenlenmesi için Bakan Koca'ya çağrıda bulunmuş ve hiçbir ücret almadan bu organizasyonun içinde yer alacağına da belirtmişti. Daha sonra Twitter'dan bir mesaj daha atan Cem Yılmaz, Bakan Koca'nın kendisine olumlu yanıt verdiğini aktardı. Yılmaz, "Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, bugün dile getirdiğim düşünce ile ilgili beni çok mutlu eden haberler verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum". dedi.

İşte Cem Yılmaz'ın çağrısı:

Pandemi boyunca sorumluluğu en yüksek seviyede olan Sağlık Bakanlığımıza önerimdir. Tüm ülkede, sağlık personeline, canıyla kanıyla mücadele eden bütün savaşçılarımıza moral toplantıları söyleşiler organize ederlerse hiçbir ücret almamak kaydıyla katılmayı görev bilirim.

Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, bugün dile getirdiğim düşünce ile ilgili beni çok mutlu eden haberler verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Doktorlarımız, hemşire kardeşlerimiz ve tüm sağlık emekçileriyle nasıl buluşacağımızı planlayıp sağlıkla gülümseyeceğiz. Umudum bu.

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları (2)
BİRİSİ: Tolga çevik adamdır.
ENİS: SAYIN EKREM İMAMOĞLU ''HARBİYE AÇIK HAVA TİYATROSUNU BEDAVA CEM YILMAZ''A TAHSİS EDERİM'' DEMİŞSİNİZ. BİZİMLE ALAY MI EDİYORSUN BAŞKAN? ÖNÜMÜZ KIŞ, SEN DİYORSUN Kİ ''AÇIK HAVA''. . AYIP!. . . . CEM YILMAZ. . . SENİN JESTİNİN BİR ANLAMI OLMASINI İSTİYORSAN İSTANBUL BAŞTA OLMAK ÜZERE BÜYÜK ŞEHİRLERİMİZDE DEĞİL DE, ANADOLU TAŞRA VİLAYETLERİNİN SPOR SALONLARINDA SENİ SEYRETME ŞANSI OLMAYAN İNSANLARA GÖSTERİ YAP DA, BİZLER DE SANA''HELAL OLSUN CEM''E. TÜM SAĞLIKÇILARIN ŞAHSINDA BÜTÜN ANADOLU HALKINI KUCAKLADI''
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title