Mehmet Nuri Haberleri

Mehmet Nuri haber, Mehmet Nuri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Nuri 9.7.2020
Nevşehir'deki tarihi yamaç yerleşiminin turizme açılması için geri sayım başladı
İlerleyen süreçte kale ve yamaç yerleşimini havadan seyretmek isteyen turistler için de teleferik hizmeti sunacaklarını belirten Arı, şunları kaydetti: "Yamaç yerleşimini, Nevşehir'in il oluş tarihi 20 Temmuz'da, Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy'un da katılacağı görkemli bir törenle turizme açacağız.
Mehmet Nuri 9.7.2020
AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hatay Şehir Müzesi çalışmalarını inceledi
Hatay'ı müzeler şehri yapacaklarının altını çizerken Yayman, yeni müzeyi Hatay'a kazandıran başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürü Gökhan Yazgı'ya teşekkür etti.
Mehmet Nuri 8.7.2020
Bakan Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklamada bulundu: (3)
"Sağlık Bakan Yardımcısı Emine Alp Meşe'nin sunumundan etkilendiler" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un Türkiye'ye yönelik seyahat uyarısının kaldırılması için Almanya'yı ziyaret ettiklerinin anımsatılması ve görüşmenin ayrıntılarının sorulması üzerine Bakan Koca, Sağlık Bakan Yardımcısı Prof.
Mehmet Nuri 6.7.2020
Galata Kulesi'nde bakım çalışmaları sonbahara bırakıldı
"Bin yıllık vakıf medeniyetimizin kurumsal varisi olan Vakıflar Genel Müdürlüğümüz ezelden vakıf olduğumuz bu misyonla hareket etmektedir." ifadesi kullanılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Ebabil kuşlarının Galata Kulesi'ndeki yavrulama döngüsü devam ettiği için Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy'un talimatları doğrultusunda, Bilim Kurulu ve ilgili derneklerle yapılan değerlendirme sonucunda iskelenin acilen kaldırılarak bakım çalışmalarına sonbaharda başlanması kararlaştırılmıştır.
Mehmet Nuri 6.7.2020
Bakan Ersoy: "Galata Kulesi'nin bakımına kuşların göçme vaktine kadar ara veriyoruz"
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, restorasyonu devam eden Galata Kulesi'nin dış bakımına, kuşların göçme vaktine kadar bir süre ara verildiğini bildirdi.
Mehmet Nuri 6.7.2020
GALATA KULESİ'NDE RESTORASYON ERTELENDİ
KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, kuş yuvaları nedeniyle Galata Kulesi'ndeki restorasyonun ertelendiği açıkladı.
Mehmet Nuri 5.7.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
"Bu başarıyı doğru şekilde dünyaya anlatmamız gerekiyor" Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun da katıldığı Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen "Sağlıklı Turizm, Güvenli Kent" toplantısında yerel yöneticiler, turizmciler ve ilçedeki yerleşik yabancıların kurduğu derneklerin temsilcileriyle bir araya geldi.
Mehmet Nuri 5.7.2020
Bakan Ersoy, "Ulualan Golf Otelleri Sivil Toplum Kuruluşları Toplantısı"nda konuştu Açıklaması
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Bu sene iki tane Serik'te, Belek ve Kadriye bölgesinde beş yıldızlı, büyük kapasiteli ücretsiz halk plajları hizmete giriyor, bu ay içinde hizmete alıyoruz.
Mehmet Nuri 5.7.2020
Bakan Çavuşoğlu, "Ulualan Golf Otelleri Sivil Toplum Kuruluşları Toplantısı"nda konuştu Açıklaması
Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un da katıldığı Antalya'nın Manavgat ilçesindeki bir otelde düzenlenen "Ulualan Golf Otelleri Sivil Toplum Kuruluşları Toplantısı"nda, Alanya'da güvenli turizm için neler düşündüklerini sektör temsilcilerine anlattıklarını söyledi.
Mehmet Nuri 5.7.2020
Antalya'da "Sağlıklı Turizm, Güvenli Kent" toplantısı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde İskele Meydanı tarihi Kızılkule yanındaki bir restoranda,"Sağlıklı Turizm, Güvenli Kent" sloganıyla gerçekleşen toplantıda turizmciler, yerel yöneticiler ve ilçedeki yabancı dernek temsilcileriyle bir araya geldi.
Mehmet Nuri 5.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ-6
BELEDİYENİN GÜNEŞ ENERJİSİ PROJESİNE DESTEK Bakan Dönmez, Sivas Belediyesi'nin enerji üretiminin bir kısmını karşılayabileceği güneş enerjisi santrali projesine destek verdiklerini belirterek, "Belediyemizin enerji giderlerini azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynaklarıyla ilgili birkaç proje sundular. Biz bakanlık olarak bu projeleri destekliyoruz. IPA fonlarından 1 megavatlık güneş enerji santralinin desteklenmesi kararını almıştık. Hayırlı olsun. Sivas Belediyesi bundan böyle tükettiği elektriğin bir bölümünü yenilenebilir kaynaklardan temin etmiş olacak" dedi.  2 İLÇE DOĞAL GAZA KAVUŞACAK Ulaş ve Yıldızeli ilçelerine 2 yıl içinde doğal gazın geleceğini aktaran Bakan Dönmez, "2005 yılında Sivas'a doğal gazı getirmiştik. İl merkezi, ilçe ve beldelerle birlikte toplamda 10 yerleşim yerinde 150 bine yakın abone doğal gazı kullanabilmektedir. Çağdaş, konforlu ve temiz yakıtta artık Sivas'ımız da sonuna kadar kullanıyor. 2 ilçemiz var. İnşallah önümüzdeki yıl içinde 2021 ve 2022'de bitecek. Yıldızeli ve Ulaş'a da doğal gazı götürüyoruz. Diğer ilçe ve beldelerle ilgili çalışmalarımızı yapıyoruz. Özellikle ana şebekelerimize uzak olan yerleşim yerlerimizde taşıma yöntemi ile doğal gazı götürmek için çalışmalar sürüyor. İnşallah oraları da en kısa sürede doğal gaza kavuşturmuş olacağız" diye konuştu.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- -Bakanın gelişi ve Valilik ziyareti -Şeref defterini imzalaması ve hediyeler -Toplantı sonrasında yaptığı açıklamalar Haber-Kamera: Hüsnü Ümit AVCI-Mert Taha VAROL-Arife Defne ARSLAN/SİVAS =========================== Bakanlar Çavuşoğlu ve Ersoy, Alanya'da 'sağlıklı turizm'i anlattı   ANTALYA'nın Alanya ilçesinde 'Sağlıklı Turizm ve Güvenli Kent' sloganıyla düzenlenen etkinliğe katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, koronavirüse karşı alınan tedbirlerle Türkiye'nin birçok ülkeye oranla daha güvenli olduğunu söyledi.
Mehmet Nuri 5.7.2020
Antalya'da "Sağlıklı Turizm, Güvenli Kent" toplantısı (2)
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadeleye ilişkin, "Türkiye'nin başarısı, sonuçlar ortada.
Mehmet Nuri 5.7.2020
Antalya'da "Sağlıklı Turizm, Güvenli Kent" toplantısı (2)
Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un da katıldığı Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen "Sağlıklı Turizm, Güvenli Kent" toplantısında, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) başladığı günden itibaren aldıkları tedbirler sayesinde Türkiye'nin güvenlikli ve sağlıklı olduğunu anlatmak için toplandıklarını söyledi.
Mehmet Nuri 5.7.2020
Antalya'da "Sağlıklı Turizm, Güvenli Kent" toplantısı (1)
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı'nı hem büyükelçilere hem yabancı basın mensuplarına yerinde deneyimleme şansı verdiklerini belirterek, "Bizzat kendi ağızlarından, 'Çok başarılı bir sistem, detaylı çalışılmış bir sistem, lütfen bizim ülkemizde...
Mehmet Nuri 5.7.2020
Antalya'da "Sağlıklı Turizm, Güvenli Kent" toplantısı (1)
Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un da katıldığı Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen "Sağlıklı Turizm, Güvenli Kent" toplantısında, Türkiye'nin aldığı tedbirler sayesinde Kovid-19 ile mücadelede en başarılı ülkelerden biri olduğunu söyledi.
Mehmet Nuri 5.7.2020
Son dakika haberleri: GÜNDEM / 5 Temmuz 2020
(Erzincan/13.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) KÜLTÜR SANAT 1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Sağlıklı Turizm Güvenli Kent" tanıtım toplantısına katılacak.
Mehmet Nuri 4.7.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 5 Temmuz 2020
KÜLTÜR SANAT 1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Sağlıklı Turizm Güvenli Kent" tanıtım toplantısına katılacak.
Mehmet Nuri 3.7.2020
Çavuşoğlu Ukraynalı mevkidaşı Kuleba ile düzenlediği ortak basın toplantısında konuştu: (3)
Çavuşoğlu, Antalya'nın Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'ndeki bir otelde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin esnetilmesiyle normalleşme sürecinde kente gelen ilk konuk bakan olan Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmitro Kuleba ile "Türkiye-Ukrayna Ortak Stratejik Planlama Grubu 8. Toplantısı"nın ardından ortak basın toplantısında, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Sağlık Bakan Yardımcısı Prof.
Mehmet Nuri 3.7.2020
Yalova'nın uluslar arası termal otellerin merkezi olması için proje hazırlanacak
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Yalova'nın çok değerli termal kaynağı bulunduğunu belirterek, "Uluslararası termal oteller, sağlık otelleri merkezi haline gelebilir.
Mehmet Nuri 3.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
-Genel ve detay görüntül Haber - Kamera:  Cemal YILDIRIM / AYDIN, ================================ Bakan Ersoy: Kentlerimizin markalaşmasını, özgün kimliğini koruyarak gerçekleştirmek istiyoruz (2)   BAKAN ERSOY, İZNİK NİLÜFER HATUN İMARETİ TÜRK İSLAM ESERLERİ MÜZESİ'Nİ AÇTI Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bursa'nın İznik ilçesindeki temasları kapsamında İznik Nilüfer Hatun İmareti Türk İslam Eserleri Müzesi açılış törenine katıldı.
Mehmet Nuri 3.7.2020
İznik Nilüfer Hatun İmareti Türk İslam Eserleri Müzesi açıldı
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Çok büyük bir memnuniyet vesilesidir ki son 18 yılda 55 yeni müzeyi ülkemize kazandırdık ve halihazırda 25 yeni müzenin uygulama ve proje çalışmalarını sürdürüyoruz.
Şu an buradasınız: Mehmet Nuri Haberleri | Mehmet Nuri Kimdir - Haberler - Mehmet Nuri haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Nuri kimdir, hayatı ve biyografisi. Nevşehir'deki tarihi yamaç yerleşimi turizme açılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 01:20:13. #1.14#
title