Gönüllüler takımından Cemal Can, dokunulmazlık oyununda sakatlandı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Survivor 2020'nin dün akşam yayınlanan bölümünde dokunulmazlık için kıyasıya yarışan Gönüllüler takımından Cemal Can parkurda sakatlandı. Çığlık çığlığa inleyen Cemal Can, gözyaşlarına boğuldu.

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020, dün akşam 93. bölümüyle ekrana geldi. 4 kişilik Ünlüler takımı ile 7 kişilik Gönüllüler takımının mücadele ettiği Survivor'da dün akşam dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Gönüllüler takımının sevilen ismi Cemal Can ise parkurda talihsiz bir kaza yaşadı.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Yunus Emre ile yarışan Cemal Can, parkurun yarısında sakatlandı. Yunus Emre ile yarışan Cemal Can, parkurun yarısında sakatlandı. "Omzumdan çok kötü ses geldi" diyen Cemal Can, çığlık çığlığa bağırarak gözyaşlarına boğuldu. Oyun alanından çıkıp bir yerde oturan Cemal Can'ın acı içinde kıvranışını gören diğer yarışmacılar yanına giderek teselli etti. Cemal Can, yapılan kontrollerin ardından parkura geri döndü.

Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (5)
ADEM:Barış, yavrum benim bir saat kıvrandı kimse yerinden kıpırdamadı, , , cemal canın kolu öttü , tüm takım can havliyle koştu. . . size yazıklar olsun. . vefasızlar
ENİS:Aman dikkat edin, kızımıza bir şey olmasın!
enise:bu dünyada kim neyi kınarsa başına gelir. bunu unutma!
HABERE YORUM YAZ