Demet Akalın'dan tarzını eleştiren Kerimcan Durmaz'a ağır gönderme

Kerimcan Durmaz, tuvalette çekilen müstehcen görüntüsünden sonra arasının açıldığı Demet Akalın'a giydiği kıyafetlerden dolayı gönderme yaptı. Konu hakkında sessiz kalmayan Akalın ise Ben Fero'nun şarkısıyla eski dostu laf attı.

08.11.2019 09:32 | Son Güncelleme: 08.11.2019 09:32

Kerimcan Durmaz'ın Instagram hesabından, seyahat ettiği uçağın tuvaletinde müstehcen görüntülerini paylaşması büyük tepki çekmişti. Görüntülerinden dolayı yakın dostu Demet Akalın'la da küsen Kerimcan Durmaz, dün yaptığı paylaşımda Akalın'a kıyafetlerinden dolayı gönderme yaptı. Durmaz'a Akalın'dan da tepki gecikmedi.

35 BİN TL'LİK EŞOFMANINA GÖNDERME YAPTI

Tuvaletteki görüntülerinden sonra yurt dışında üniversite okumaya giden eskisi gibi Instagram hesabından paylaşım yapmayan Kerimcan Durmaz, "Artık yeter" diyerek sosyal medyaya geri döndü. Hızlı bir dönüş yapan Durmaz, ilk olarak bir dönem yediği içtiği ayrı gitmeyen şarkıcı Demet Akalın'a gönderme yaptı. Dünyaca ünlü markaların eşofmanlarını giyen Demet Akalın'ın 2018 yılındaki albüm kapağının çekimlerinde giydiği 35 bin TL değerinde kırmızı eşofmanın fotoğrafını paylaşan Kerimcan, "Öğğ! Bunu giyen de ne bileyim yani!" dedi.

DEMET'TEN CEVAP GECİKMEDİ

Paylaşımıyla kısa sürede gündem olan Kerimcan Durmaz'a Demet Akalın'dan da tepki gecikmedi. Akalın, klibinde oynadığı rapçi Ben Fero'nun Arkadaş şarkısının tanıtımını "Çok açılma yavaş... G.t olana yok dost ya da arkadaş." notuyla paylaştı.

Haber Videosu : Demet Akalın'dan tarzını eleştiren Kerimcan Durmaz'a ağır gönderme
HABER YORUMLARI (36)
FAKİ:Al birini vur otekine
1 0
TER:Size bu paraları kazandıran moronlar o size hayran olanlar var ya asıl onların suçu size sözümüz yok.
1 0
FULYA:Eğitimsiz insanlar kendilerini artist saniyo
1 0
HASBİ:iğreniyorum
0 0
HAMZA:al birini vur öbürüne
0 0
KONYALI KADIN:tüm müslüman aleminin kandili mübarek olsun ne güzel bir gündür rabbim . . .
89 1
KRAL:senin de kandilin mübarek olsun güzel insan
11 0
BAK ŞİMDİ:saol seninde kandilin mübarek olsun
33 1
GAMZE:bunlar ne kazanıyolar da nasıl kazanıyolarda bir eşofman üstüne 35 bin lira veriyor. :(. adaletine senin dünya. . biz bu parayı 3 senede bile biriktiremeyiz yuhhh yaa bize bunları bu hale biz getirdik aslında yazıklar olsun bize
65 0
TURANCI TÜRK:biriktiririz ama 3 yıl sana hava ve su ile yaşarsak:)
20 1
Tüm 36 yorumu okumak için tıklayın