Oyuncu Can Yaman'ı öpemeyen kadın hayran, kendisini denize attı

Önceki akşam Ortaköy'deki bir mekana eğlenmeye giden Can Yaman'ın gecesi kötü bitti. Aynı mekana gelerek Yaman'ı öpmek isteyen kadın hayran, oyuncunun olumsuz yanıtı karşısında olay çıkartarak kendisini denize attı.

08.11.2019 07:27 | Son Güncelleme: 08.11.2019 08:13

Son olarak Erkenci Kuş dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Can Yaman, önceki gün eğlenmek için 'deki bir mekana gitti. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Yaman'ın bir kadın hayranı, gecede olay çıkarttı.

YARDIMINA GÜVENLİK VE CAN YAMAN KOŞTU

Takvim Gazetesi'nin haberine göre: Her fırsatta yanına gelen hayranlarını kırmayan Can Yaman, bu sefer de sevenleriyle fotoğraf çektirdi. Ancak Yaman'ın bir kadın hayranı, aldığı alkolün etkisiyle gecede taşkınlık çıkardı. Oyuncuyu öpmek isteyen kadın hayran, aldığı olumsuz yanıtla olay çıkartıp kendisini denize attı. Güvenliklerin ve Can Yaman'ın yardımıyla denizden çıkarılan hayran, taksiye bindirilerek evine gönderildi.

HAYALİNDEKİ KADINI ANLATTI

Bir dergiye verdiği röportajda hayalindeki kadını anlatan Can Yaman, erkek gibi konuşan kadınların yanı sıra şefkatli, güler yüzlü ve esprili kadınlardan hoşlandığını söyledi.

Haber Videosu : Oyuncu Can Yaman'ı öpemeyen kadın hayran, kendisini denize attı
HABER YORUMLARI (18)
EDA:Kime göre yakışıklı bu itici
9 0
KASO:Niye kurtardınız? Memleketin IQ seviyesi yükselirdi! :D
7 0
GUBSAT:Ortaköyde denize atlıyorsa çok hijyenik biri değildir, öptürmemekte haklı.
4 0
CEVO:cok degersiz birisi bu can yaman .bosuna nefes alip duruyo .bos insan
10 0
AARON AUSLANDER:kesinlikle, ve hatta senden bundan daha fit ve yakisiklisindir buna eminim. . . 0. ondan boyle yazman normal.
0 5
LEGEND0332:Böyle iradesiz, basit, aptalca davranan insanlarla aynı ortamda yaşıyor olmak çok acı. . . Ama neyseki bu müsvettelerin yanında asaletli, ahlaklı, kendine saygısı olan kadınların olduğunu biliyor ve hepsini saygıyla selamlıyorum. . .
11 0
MEVLİD KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN:HADİS-İ ŞERİF. . . . . - ALLAH A VE AHİRET E İNANAN İÇKİ İÇMEZ, İÇKİ İÇİLEN SOFRAYADA OTURMAZ. . . . . - HADİS-İ ŞERİF. HAYIRLI CUMALAR TÜM MÜMİNLERE
44 12
KÜBRA:ŞUNU YOLDA GÖRSEM DÖNÜP BAKMAM. İNANILMAZ TİPSİZ , İTİCİ BİRİ. . KİM NİYE BEĞENİYORKİ BUNU. . BİRDE NEYİYLE BUKADAR EGOSU VAR ANLAMADIM. .
42 6
AVNİ:aferin şimdi sizi daha çok takdir ettim
14 1
MELEKLER SARHOŞ VE CUNÜPTEN UZAK DURUR:HADİS-İ ŞERİF. . . . . . . - ALKOLİK OLAN CENNETE GİREMEZ. . . . . . . . -HADİS-İ ŞERİF
27 13
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın