Arka Sokaklar'ın efsane oyuncusu Uğur Pektaş, Survivor 2020'nin ikinci yarışmacısı oldu

Acun Ilcalı, Survivor 2020'de yarışacak ikinci ismi açıkladı. Programda yarışacak isim Ersin Korkut'tan sonra Arka Sokaklar'ın efsane oyuncusu Uğur Pektaş olacak.

08.11.2019 14:06 | Son Güncelleme: 08.11.2019 14:13

Bircan Bali ve Ece Uslu'nun sunduğu Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Acun Ilıcalı, merakla beklenen yarışma programı Survivor ile ilgili ikinci müjdeyi verdi.

UĞUR PEKTAŞ YÜZDE DOKSAN İHTİMALLE OLACAK

Geçtiğimiz günlerde Gel Konuşalım'da Survivor'ın ilk yarışmacısının Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanınan Ersin Korkut'un yarışmada olacağını açıklayan Acun Ilıcalı, bu sene yarışacak 2. yarışmacıyı da açıkladı. Ilıcalı, Survivor'ın ilk şampiyonu ve Arka Sokaklar'da yıllarca rol almış oyuncu Uğur Pektaş'ın yüzde 90 ihtimalle olacağını belirtti.

ŞUBAT'TA BAŞLIYOR

Acun Ilıcalı, Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasıyla ilgili "Survivor'a bir kere katılan kişilerin yeniden dönme arzusu vardır. İnşallah olursa, çok önemli bir isim bence. Survivor'a şubatta başlayacağız kısmetse" dedi.

UĞUR PEKTAŞ KİMDİR?

Arka Sokaklar'da Murat Komiser karakteriyle yıldızı parlayan Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979, İstanbul doğumlu, Türk oyuncudur. Ekranlarda yayınlanan Survivor Türkiye yarışmasında birinci olduktan sonra oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisiyle popülerliği artan ünlü oyuncu 19 Haziran 2008'de kendisi gibi oyuncu olan Gamze Özçelik ile evlenmiştir. ikilinin Murathan isminde bir oğulları olmuştur.

Pektaş, Arka Sokaklar dizisinden Gamze Özçelik ile beraber ayrılmış; ancak İlker İnanoğlu'nun diziden ayrılmasından sonra diziye tekrar geri dönmüştür.

Haber Videosu : Acun Ilıcalı açıkladı! Survivor 2020'nin ikinci yarışmacısı Uğur Pektaş oldu
HABER YORUMLARI (12)
HAKAN ŞAHİNER:Acun senin programların bu milletin gelenek ve göreneklerini yansıtmıyo aga
0 1
HERKESE ABİ DİYEN YENİ NESİL:bu Acun gibileri şişiren havalara sokan para babaları yapan bizim kendi insanlarımız hem sevmezler gıcık olup yerden yere vururlar ondan sonrada bu survivor denilen yarışmayı izlemekten geri kalmazlar nasıl ne biçim insanlarız anlaşılır gibi değil
6 1
XXXX ANTİ LARKES:keşke başlamasa artık ya şu survivor denen gereksiz saçma sapan bir program sıktı baydı artık yeter acun
9 0
UCUBE:Bir tek ben mi, Müge Anlı ile Acun Ilıcalıyı birbirine benzetiyorum? ;)))
5 8
MEHMET:acun abi gitgide tosbağaya benziyorsun. . biraz spor yap lütfen
16 14
ACUN:YOK ARTIK!
3 2
SEMRA KALBUR:ay yavrum bunamı dertlendin?
10 0
HAYRİ:tosbağa ne lan?
5 0
CORCİ:survivor eskilerini toplamaya başladı yine küçük enişte
28 2
AÇIKÇASI:UĞUR ABİ , KIYMETİ PEK BİLİNMEYEN KARİZMALARDANDIR
9 17
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın