Maltepe Belediyesi Haberleri

Maltepe Belediyesi haber, Maltepe Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Maltepe Belediyesi - 13.02.2020
Maltepe Belediyesi'nin kreşlerine tam not
Maltepe Belediyesi'ne bağlı kreşlerde eğitim gören öğrenciler, 2019 yılında da hem eğitici, hem eğlendiren çeşitli etkinlik ve faaliyetlerle dopdolu bir yıl geçirdi.
Maltepe Belediyesi - 06.02.2020
Süreyya Paşa vefatının 65. yılında kabri başında anıldı
Maltepe Belediyesi tarafından, Başıbüyük Mahallesi'ndeki kabri başında gerçekleştirilen anmaya, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Maltepe Müftüsü Ahmet İnciler, Süreyya Paşa'nın oğlu Hayri İlmen'in torunu Muharrem Erboy, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim'i Zuhal Karakurt, hastane yönetimi, Süreyya Paşa'nın dostları, çeşitli sivil toplum kuruluşlarından çok sayıda vatandaş katıldı.
Maltepe Belediyesi - 05.02.2020
'Geçmişten Günümüze' nakış sergisi açıldı
Emekli nakış-iç giyim öğretmeni, olgunlaşma enstitüsü mezunlarından Gönül Mazlumoğlu'nun "Geçmişten Günümüze" ismini taşıyan 12. nakış sergisi Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde açıldı.
Maltepe Belediyesi - 30.01.2020
Maltepe'den Elazığ'a ikinci yardım konyovu
6.8 büyüklüğündeki yıkıcı depremin ardından yaralarını sarmaya çalışan Elazığ'a, Maltepe Belediyesi'nden 4 kamyon dolusu yardım malzemesi daha yola çıkarıldı.
Maltepe Belediyesi - 29.01.2020
Dünya sanatı Şubat'ta Maltepe'de buluşacak
Maltepe Belediyesi, Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde şubat ayında düzenleyeceği sanat etkinlikleriyle vatandaşları dünyanın farklı kültürleriyle, sanat ve tiyatro dünyasından sevilen isimlerle buluşturmaya hazırlanıyor.
Maltepe Belediyesi - 28.01.2020
Artçı sarsıntıdan ürküp demir çite takılan ineği arama kurtarma ekipleri kurtardı
Alınan bilgiye göre, merkez üssü Sivrice ilçesi olan 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından ilçeye bağlı Yalnızköy'de ahır ve ağıllarda hasar ve telef olan hayvan tespiti yapan İl Tarım ve Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri, bir ineğin asılı kaldığı yaklaşık 1,5 metre yüksekliğindeki demir çitten kurtulmaya çalıştığını fark etti. İhbar üzerine köyde çadırlarda kalanlara yardım etmek için görev yapan İstanbul Maltepe Belediyesi arama kurtarma ekipleri, çite takılan inek için seferber oldu.
Maltepe Belediyesi - 27.01.2020
Deprem yardımları AFAD'ın koordinasyonuyla ulaştırıldı
Ayrıca AFAD, Elazığ ve Malatya'ya yardım gönderen kuruluşları da açıkladı. AFAD, o kuruluşları şöyle sıraladı; "Elazığ'a yardım gönderen kurum ve kuruluşlar, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Aydın Büyükşehir Belediyesi, Çorum Belediyesi, Aksaray Belediyesi, Giresun Belediyesi, Kırklareli Belediyesi, Kırklareli Belediyesi, Van Edremit Belediyesi, Tokat Niksar Belediyesi, Van Tuşba Belediyesi, Karlıova Belediyesi, Tatvan Belediyesi, Maltepe Belediyesi, Bursa Nilufer Belediyesi, Afyon İscehisar Belediyesi, Hatay Reyhanlı Belediyesi, Adana Sarıçam Belediyesi, Erbaa Belediyesi, Şehit Kamil Belediyesi, Hatay Belediyeler Birliği Başkanlığı, Türkiye Odalar Borsalar Birliği, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, İstanbul Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Kayseri Ticaret Sanayi Odası, Adana Akparti İl Başkanlığı, Van Edremit Akparti İlçe Başkanlığı, Trabzon İş Adamları Derneği, Van Genç Fenerbahçeliler, Konya Çocuklar Elele Derneği, İstanbul Sadaka Gölge Derneği, Muş Hayırseverleri ve Eğitim Gönüllüleri, Tokat Gençlik Vakfı, 23.
Maltepe Belediyesi - 27.01.2020
Elazığ'a yurdun dört bir köşesinden yardım yağıyor
"Samsun, Erzurum, Trabzon, Gaziantep ve Aydın büyükşehir belediyeleri, Afyon'un İscehisar Belediyesi, Çorum Belediyesi, Hatay'ın Reyhanlı Belediyesi, Bingöl'ün Karlıova Belediyesi, Kırklareli Belediyesi, Tokat'ın Niksar Belediyesi, Van'ın Tuşba Belediyesi, İstanbul'un Maltepe Belediyesi, Adana'nın Sarıçam Belediyesi, Tokat'ın Erbaa Belediyesi, Bursa'nın Nilüfer Belediyesi, Kars Belediyesi, Adana AK Parti İl Başkanlığı, Trabzon İş Adamları Derneği, Van Genç Fenerbahçeliler Derneği, Konya Çocuklar El Ele Derneği, İstanbul Sadaka Gölge Derneği, Muş Hayırseverleri ve Eğitim Gönüllüleri ve Tokat Gençlik Vakfı", Elazığ'a yardım eden kurum ve kuruluşlar arasında yer aldı.
Maltepe Belediyesi - 16.01.2020
Nazım Hikmet "Taranta Babu" ile anıldı
Maltepe Belediyesi, dünyaca ünlü şair Nazım Hikmet'i 118.doğum gününde "Taranta Babu" isimli oyununun gösterimiyle andı.
Maltepe Belediyesi - 07.01.2020
Başkan Ali Kılıç'tan CHP İlçe Başkanlığı'na tebrik ziyareti
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek, ilçe kongresinde başkan seçilen Ali Cengiz Erol'u ve yönetim kurulunu tebrik etti. Kılıç, "Sosyal demokrasi ve Maltepe'nin geleceği adına yapılacak tüm çalışmalarda, Maltepe Belediyesi olarak sizlerle istişare içinde olacak, ayrı gayrı demeden birlikte çalışacağız" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Maltepe Belediyesi Haberleri | Maltepe Belediyesi Haber - Haberler - Sayfa 5 - Maltepe Belediyesi haberleri, son dakika maltepe belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Yaşar Kemal aramızda!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.6.2021 22:38:40. #1.16#

title