Huzur Haberleri

Huzur haber, Huzur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Huzur - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (2)
Milletimiz de bizi anladı ve 'durmak yok, yola devam' diyerek önümüzü açtı. İşte şimdi 2023'e şurada üç yıl kaldı. Türkiye, bunca zamandır nice badireleri, 2023 hedeflerinin rehberliğinde ve aydınlığında aştı. Gezi olaylarından 17/25 Aralık kumpaslarına, terör saldırılarından sınırlarımızın tacizine, siyasi ve ekonomik nice sinsi tuzaklara kadar pek çok sınamayı, bu çıpa sayesinde savrulmadan, başarıyla verdik. Attığımız her adımın bir sonrasını hep bildiğimiz ve gördüğümüz için hiçbir zaman yönümüzü şaşırmadık." "Bir sonraki safhada 2053 vizyonumuzla milletimizin karşısına çıkacağız" Sağlıktan savunma sanayine kadar pek çok alanda son dönemde hızlandırdıkları projeler, verdikleri emekler, elde ettikleri neticeler sayesinde, bugün güvenle ve huzurla yola devam ettiklerini belirten Erdoğan, "Karşımıza çıkanlar, adeta rüzgar gülü gibi her gün başka şeyler söyleyip, başka istikametlere yelken açarken biz, menzilimizi satmadık.
Huzur - Dün
Pakistan Başbakanı Han'dan Afganistan'daki barış sürecinde "huzur bozucuların" tehlikeli rolüne karşı uyarı
Pakistan Başbakanı İmran Han, devam eden barış sürecini sona erdirmeye çalışan Afganistan'ın içindeki ve dışındaki "huzur bozucuların" tehlikeli rolüne karşı uyarıda bulundu.
Huzur - Dün
Bulanık'ta Kovid-19 denetimi yapıldı
İçişleri Bakanlığının genelgelerine istinaden önlemleri artırdıklarını ifade eden İlidi, şöyle konuştu: "Hem sosyal mesafenin korunması hem de vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde alışveriş yaparken sağlığının kontrol altında tutulması açısından alınan tüm tedbirleri uyguluyoruz.
Huzur - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (1)
"Kazancın her kuruşu milletimiz için harcanacaktır" Bir asrı aşkın süredir hidrokarbon kaynaklarına sahip olma arayışı içinde bulunan Türkiye'nin kayda değer bir netice elde edebildiğini dile getiren Erdoğan, şöyle devam etti: "Dünyanın son bir asrında bu uğurda nice savaşlar çıkartılmış, nice çatışmalar körüklenmiş, nice ülkeler bölünmüş, nice masumların kanı oluk oluk akıtılmıştır. Pek çok toplumun böylesine ağır maliyetle elde ettiği bir zenginliğe bizim sadece çalışarak, emek vererek, alın teri dökerek sahip oluşumuz en az kaynağın kendisi kadar önemlidir. Karadeniz'de keşfedilen doğal gazın her metreküpü bu ülkenin ve milletin refahı, huzuru, güvenliği, geleceği için kullanılacaktır.
Huzur - Dün
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Milli Meclisi'ne seslendi
"DOĞRUDAN SİVİLLERİ HEDEF ALAN BU SALDIRILAR, TEK BİR İFADEYLE SAVAŞ SUÇUDUR" "Gücü kahraman Azerbaycan askerlerine karşı koymaya yetmeyen, cephede kahraman Azerbaycan ordusu karşısında ardına dahi bakmadan kaçan,  Ermenistan askerleri, masum sivil insanları katletmeye, sivil hedeflere saldırmaya devam ediyor. Şu nokta açıkça herkes tarafından bilinmelidir ki, doğrudan sivilleri hedef alan bu saldırılar, tek bir ifadeyle 'savaş suçudur. O zaman şimdi tüm dünyaya sormak lazım, aldığınız tüm kararları yok sayan bu saldırıları yargılamayacak da neyi yargılayacaksınız, neyi lanetleyeceksiniz? Sağır mısınız, kör müsünüz, lal mısınız ? Kulağınızı asmasanız da, gözünüzü bağlasanız da, dilinizi ısırsanız da; şu hakikatten asla kaçamayacaksınız: Ermenistan, artık bölgesel, hatta global bir sorundur. Global bir sorun haline gelen bu terör devleti politikaları önlenmez ise, bir başka deyişle, doğrudan veyahut dolaylı bir şekilde desteklenmeye devam edilirse, bu durum sadece bölgeyi bir ateş çemberine çevirmekle kalmayacak, Kafkasya'nın komşusu olan tüm ülkeleri de tehdit eder hale gelecektir.  Bu itibarla, eğer barış yolunda samimi iseler, Ermenistan'ın ipini elinde tutanlar, Ermenistan'a yıllardır adeta kol kanat gerenler, bu tehlikeli oyunu durdurmalı, masumları öldüren bu haydut devlete arka çıkmaktan vazgeçmelidir. Hak ve adalet yerini bulmadıkça çözüm üretemezsiniz. Dolayısıyla Kafkasya'da çözümsüzlük, Ermenistan'ın Dağlık Karabağ ve çevresindeki şehirlerde işgali sürdükçe devam edecektir." "BARIŞ VE HUZUR ERMENİSTAN'IN İŞGAL ETTİĞİ AZERBAYCAN TOPRAKLARINI TERK ETMESİYLE MÜMKÜNDÜR" "Bugün, Kafkasların ve bölgemizin yeniden barışa ve huzura kavuşması ancak ve ancak Ermenistan'ın işgal ettiği Azerbaycan topraklarını derhal terk etmesiyle mümkündür" diyen Şentop, bölgede nüfuz sahibi tüm ülkelerin gerçekçi ve adil çözüm yöntemlerini devreye sokmaları gerektiğini ve Ermenistan'a destek olanların orta ve uzun vadede destekten ötürü büyük zarar göreceklerini belirtti.
Huzur - Dün
TBMM Genel Kurulu toplandı
Vefatının 17. yılında Aliya İzzetbegoviç'i rahmetle anan Özkoç, Ermenilerin Dağlık Karabağ'dan bir an önce çekilerek, Azerbaycan'ın refah, huzur ve mutluluk içinde yaşamına devam etmesini istedi.
Huzur - Dün
Bartın Belediyesi'nde istişare toplantısı
Belirlenen hedefleri ve devam eden çalışmaları değerlendirdiklerini ifade eden Akın, "Yine yapımına başlayacağımız yeni projelerle ilgili de fikir alışverişinde bulunduk. Bu toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Halkımızın sağlığı, huzuru ve mutluluğunu ön planda tutarak tüm birimlerimizle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza yön vermeye devam edeceğiz.
Huzur - Dün
Pınar Gültekin'in aile avukatı sanığın duruşmaya SEGBİS ile katılma talebinin reddini istedi
Sanık müdafilerinin birtakım soyut gerekçelerle sanığı mahkeme huzurundan kaçırmak istediklerini öne süren Epözdemir, şunları kaydetti: "Bu talebin kabul edilebilir somut hiçbir dayanağı yoktur.
Huzur - Dün
Evlenerek Afyonkarahisar'a yerleşen Ukrayna uyruklu Bryl, Müslüman oldu
İlçe Müftüsü Mehmet Güler rehberliğinde yapılan ihtida töreninde Bryl, şahitlerin huzurunda kelime-i şehadet getirerek Müslüman oldu ve "Fatma Nur" adını aldı.
Huzur - Dün
Son dakika haber! Ereğli Belediye Başkanı Posbıyık'tan emekli personele altın
Açıklamada, Posbıyık'ın şu ifadelerine yer verildi: "Belediyemize ve kentimize verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamınızda sağlıklı, huzur dolu bir hayat diliyorum.
Huzur - Dün
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, İİT Üye Ülkeleri Diyanet İşleri Bakanları ve Başmüftüleri İstişare Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
Erbaş, son iki asırdır dünyada her alanda büyük ve hızlı değişimlerin yaşandığına dikkati çekerek, "Bugün dünyamız açlık, yoksulluk, korku, savaş ve terör eylemleri gibi devasa sorunların kuşatması altındadır. Bu sebeple yeryüzü yeniden İslam'ın huzur veren ilkelerini aramaktadır.
Huzur - Dün
Terörist Nurettin Demirtaş'tan sokak eylemleri çağrısı
Demirtaş, özellikle üniversite öğrencilerini kışkırtarak sokak eylemleri için öncü olmalarını istedi. Huzur ortamından rahatsızlığını dile getiren Demirtaş, üniversite gençliğinin sessizliğe gömüldüğünden dert yanarak, eylem yapmaları çağrısında bulundu.
Huzur - Dün
Hizmet-İş Sendikası Başkanlar Kurulu toplandı
"Mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz" Hizmet-İş Sendikası Başkanlar Kurulunun sonuç bildirisinde, 696 sayılı KHK ile 6356 sayılı Kanuna eklenen geçici 7. madde ve bunun 3. fıkrasıyla taşerondan kadroya geçen işçilerin istemedikleri sendikalara üye olmaya itildiği görüşüne yer verilerek, şu ifadeler kullanıldı: "İşçileri yeniden sendika seçme kargaşası içine iten düzenleme, sendikal özgürlüklere aykırıdır. Çalışma hayatında yeni bir kargaşaya yol açacak, iş barışı ve iş huzurunu bozacaktır.
Huzur - Dün
Son dakika haber... Terörist Nurettin Demirtaş'tan sokak eylemleri çağrısı
Demirtaş, özellikle üniversite öğrencilerini kışkırtarak sokak eylemleri için öncü olmalarını istedi. Huzur ortamından rahatsızlığını dile getiren Demirtaş, üniversite gençliğinin sessizliğe gömüldüğünden dert yanarak, eylem yapmaları çağrısında bulundu.
Huzur - Dün
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan Milli Meclisine hitap etti Açıklaması
Şentop, TBMM'de grubu bulunan dört siyasi partinin imzasıyla yayınlanan bildiride, bu kararlılığın bir kez daha ortaya konulduğunu ifade ederek, şunları söyledi: "Yıllardan beri Kafkasya'da barışın ve huzurun en büyük düşmanı olan, başta Birleşmiş Milletler ve diğer bazı uluslararası örgütlerin kararlarına rağmen işgal ettiği topraklardan çıkmayan, işgali ve terörü tam bir devlet politikası haline getiren Ermenistan, işgal ve katliam şeceresine yeni bir halka eklemiş, sivilleri ve masumları öldürmeyi bir devlet politikasına dönüştürmüştür.
Huzur - Dün
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Milli Meclisi'ne seslendi
"DOĞRUDAN SİVİLLERİ HEDEF ALAN BU SALDIRILAR, TEK BİR İFADEYLE SAVAŞ SUÇUDUR" "Gücü kahraman Azerbaycan askerlerine karşı koymaya yetmeyen, cephede kahraman Azerbaycan ordusu karşısında ardına dahi bakmadan kaçan,  Ermenistan askerleri, masum sivil insanları katletmeye, sivil hedeflere saldırmaya devam ediyor. Şu nokta açıkça herkes tarafından bilinmelidir ki, doğrudan sivilleri hedef alan bu saldırılar, tek bir ifadeyle 'savaş suçudur. O zaman şimdi tüm dünyaya sormak lazım, aldığınız tüm kararları yok sayan bu saldırıları yargılamayacak da neyi yargılayacaksınız, neyi lanetleyeceksiniz? Sağır mısınız, kör müsünüz, lal mısınız ? Kulağınızı asmasanız da, gözünüzü bağlasanız da, dilinizi ısırsanız da; şu hakikatten asla kaçamayacaksınız: Ermenistan, artık bölgesel, hatta global bir sorundur. Global bir sorun haline gelen bu terör devleti politikaları önlenmez ise, bir başka deyişle, doğrudan veyahut dolaylı bir şekilde desteklenmeye devam edilirse, bu durum sadece bölgeyi bir ateş çemberine çevirmekle kalmayacak, Kafkasya'nın komşusu olan tüm ülkeleri de tehdit eder hale gelecektir.  Bu itibarla, eğer barış yolunda samimi iseler, Ermenistan'ın ipini elinde tutanlar, Ermenistan'a yıllardır adeta kol kanat gerenler, bu tehlikeli oyunu durdurmalı, masumları öldüren bu haydut devlete arka çıkmaktan vazgeçmelidir. Hak ve adalet yerini bulmadıkça çözüm üretemezsiniz. Dolayısıyla Kafkasya'da çözümsüzlük, Ermenistan'ın Dağlık Karabağ ve çevresindeki şehirlerde işgali sürdükçe devam edecektir." "BARIŞ VE HUZUR ERMENİSTAN'IN İŞGAL ETTİĞİ AZERBAYCAN TOPRAKLARINI TERK ETMESİYLE MÜMKÜNDÜR" "Bugün, Kafkasların ve bölgemizin yeniden barışa ve huzura kavuşması ancak ve ancak Ermenistan'ın işgal ettiği Azerbaycan topraklarını derhal terk etmesiyle mümkündür" diyen Şentop, bölgede nüfuz sahibi tüm ülkelerin gerçekçi ve adil çözüm yöntemlerini devreye sokmaları gerektiğini ve Ermenistan'a destek olanların orta ve uzun vadede destekten ötürü büyük zarar göreceklerini belirtti.
Huzur - Dün
Son Dakika | İstanbul Challenger 72'nci TED Open Turnuvası'nın basın toplantısı gerçekleştirildi
Öncelikle pandemi sürecinde böyle bir turnuvanın düzenlenmesinin önemli olduğuna dikkat çeken Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, "Biz her sene bu güzelliği yaşayarak sizlerin huzurunda olabiliyoruz.
Huzur - Dün
Son dakika haberleri! Jandarmadan "drone" ile trafik denetimi
İl Jandarma Komutanlığı trafik timleri, Bayburt-Araklı kara yolunda vatandaşların huzur ve güven içinde seyahat etmelerini ve trafik kazalarının azaltılmasını sağlamak amacıyla drone ile trafik uygulaması yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Huzur Haberleri | Huzur Haber - Haberler - Huzur haberleri, son dakika huzur haber ve gelişmeleri burada. 17 ilde yatırım yapmaya hazırlanıyor; yıl sonuna kadar 80 şube hedefi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 10:00:44. #1.15#
title