OSMAN ZOLAN HABERLERİ

Osman Zolan haber, Osman Zolan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Zolan - 13.08.2021
Ağustos Ayı Meclis Toplantısı 1. Birleşim Gündemi
13. 08. 2021 1- Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım Esasları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Taslağı'nın görüşülmesi hususuna ilişkin Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığının yazısı. 2- 22/02/2018 tarihli ve 30340 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Otopark Yönetmeliği'nin Genel Esaslar başlığı altında 4'üncü maddesi (e) bendinde yer alan hükümler doğrultusunda bir kısmı veya tamamının parselinde karşılanamadığı binalarda karşılanamayan otopark miktarının bedel alınmak suretiyle Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan, mülkiyeti Büyükşehir Belediyesi adına kayıtlı, İlimiz Pamukkale ilçesi, tapunun Hatipoğlu Mahallesi'nde bulunan 2359 ada 16 no. lu parsel üzerindeki "15 Mayıs Katlı Otopark" ve tapunun Kınıklı Mahallesi'nde bulunan 7970 ada 1 no. lu parsel üzerindeki "Çamlık Katlı Otopark"ında; 5393 sayılı Belediye Kanunu'nun 18'inci maddesinin (e) ve 15'inci maddesinin (h) fıkralarına istinaden, otopark yeri gösterilmesi ve bu konuda Büyükşehir Belediye Encümenine yetki verilmesi hususuna ilişkin Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığının yazısı. 3- Son günlerde ülkemizin ormanlarını tehdit eden orman yangınlarından sonra çevre ve ağaçlandırma konusunda yardım amaçlı açılacak olan kampanyalara katılmak; ayni ve nakdi olarak kampanyalara katılım sağlamak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a yetki verilmesi hususuna ilişkin Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığının yazısı.
Osman Zolan - 13.08.2021
AK Parti'nin 20. kuruluş yıl dönümü
AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, partilerinin kuruluşunun 20. yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
Osman Zolan - 05.08.2021
Sarayköy'de 1 dönüm ormanlık alan zarar gördü
İnceleme yapmak için yangın alanına gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yetkililerden bilgi alarak çalışan ekiplere kolaylıklar diledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Osman Zolan Haberleri | Osman Zolan Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Osman Zolan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Zolan kimdir, hayatı ve biyografisi. Denizli Pati Festivali'nde köpekler sokak hayvanları için yarıştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 18:00:07. #1.15#

title