Haberler » Spor » Fenerbahçe, Trabzonspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü - Spor

Fenerbahçe, Trabzonspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü

Fenerbahçe, 1 Nisan Pazar günü deplasmanda Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Fenerbahçe, Trabzonspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü

, 1 Nisan Pazar günü deplasmanda Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını, Fenerbahçe 'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlu yönetiminde başlayan ve 1 saat 35 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirdi. Antrenmanda oyuncular 2 gruba ayrıldı. Çalışmalar dönüşümlü olarak gerçekleştirildi.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda, 2 grup halinde 5'e 2 top kapma ve pas çalışması yapan sarı - lacivertli oyuncular, ardından dar alanda 5'e 5 hücum ve defans oraganizasyonları çalıştı. Çalışmalar hafif tempolu koşu ile tamamlandı.

Tedavi süreçleri devam eden Orhan Şam, Sezer Öztürk ve Özgür Çek ise antrenmanı kendilerine hazırlanan özel çalışma programı kapsamında, takımdan ayrı yaptıkları çalışmalarla tamamladı.

Fenerbahçe, Trabzonspor maçının hazırlıklarına yarın Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 11.00'de başlayacak çalışma basına kapalı gerçekleştirilecek.

Kaynak: CHA

Manşet

Haberler