Galatasaray, Vanlı Taraftarlarını Sokağa Döktü

Galatasaray, Vanlı Taraftarlarını Sokağa Döktü

Turkcell Süper Ligi'nin Bitimine 1 Hafta Kala Zorlu Sivas Deplasmanından 3 Puanla Dönmeyi Başaran Galatasaray, Tüm Yurtta Olduğu Gibi Van'da da Taraftarlarını Sokağa Döktü. Maç Sonrası Van Caddelerini Dolduran Galatasaraylı Taraftarlar Galibiyeti Geç Saatlere Kadar Kutladı.

Galatasaray, Vanlı Taraftarlarını Sokağa Döktü

Turkcell Süper Ligi'nin bitimine 1 hafta kala zorlu Sivas deplasmanından 3 puanla dönmeyi başaran Galatasaray, tüm yurtta olduğu gibi Van'da da taraftarlarını sokağa döktü. Maç sonrası Van caddelerini dolduran Galatasaraylı taraftarlar galibiyeti geç saatlere kadar kutladı.

Ligin bitimine bir hafta kala Sivas ve Fenerbahçe ile zorlu bir şampiyonluk yarışına giren Galatasaray, önemli Sivasspor deplasmanından 3 puan alarak kendisini takip eden Fenerbahçe ile arasındaki 3 puan farkı korudu.

Zorlu bir doksan dakika sonrası Van sokaklarını dolduran Galatasaraylı taraftarlar Cumhuriyet Caddesi, Kazım Karabekir Caddesi ve Beşyol gibi önemli caddeleri doldurdu. Geç saatlere kadar cadde üzerinde galibiyeti kutlayan Galatasaraylı taraftarlar için geniş güvenlik önlemleri alındı. Arabalarıyla caddelerde tur atarak Galatasaray bayraklarını dalgalandıran Vanlılar, gelecek hafta Galatasaray'ın en az 1 puan alıp şampiyon olacağına inanıyor.

Kaynak: CHA