MUSTAFA KOÇ HABERLERİ

Mustafa Koç haber, Mustafa Koç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Koç - 31.01.2013
Trafik Kazaları Mobese Kameralarına Yansıdı
-Olay- Yakınlarının cenazesine katılmak için Samsun'dan Trabzon'un Tonya ilçesine giden Ahmet Koç yönetimindeki 55 AP 845 plakalı otomobil, 10 Ocak Perşembe günü, D-010 kara yolu Giresun Dereli ilçesi kavşağında kaza yapmış, sürücü Koç'un annesi Şehrinaz Koç ile eşi Fatma Koç olay yerinde hayatını kaybetmiş, sürücü Koç ve yanında bulunan Mustafa Koç kazadan yaralı olarak kurtulmuştu.
Mustafa Koç - 26.01.2013
Arkasspor - Halkbank: 1-3
Salon.HAKEMLER.ARKASSPOR.
Mustafa Koç - 24.01.2013
İzmir'deki "Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma" Soruşturması İddianamesinden
-"Kullanılabilecek çok iyi görüntüler var"- Belgedeki 6 Eylül 2010 tarihli kayıtta, "Nusret Paşa'nın kızı konusunda çok hassas olduğunu unutmayın", 12 Ocak 2011 tarihli kayıtta "Mustafa Koç astsubay, Nusret Paşa'nın lojmanına girdiği anlardan birinde Ayça'nın odasına gönderdiğiniz kamerayı yerleştirmiş.
Mustafa Koç - 21.01.2013
Eskişehir'de 'Otolarımız Güvende' Projesi
Galericiler Sitesi'nde yapılan toplantıya Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Yaşar Parlak, Oto Hırsızlık Büro Amiri Mustafa Koç, polis memurları ve galericiler katıldı.
Mustafa Koç - 17.01.2013
Mustafa Koç'tan Kürt Sorunu ve Müzakereler ile İlgili Önemli Açıklamalar
Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin (TÜSİAD) Four Seasons Hotel'de gerçekleşen 43.Genel Kurul Toplantısı sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç Kürt sorunu ve müzakereler hakkında...
Mustafa Koç - 17.01.2013
"Yılın En"Leri Sahiplerini Buldu
Diğer ödül alanlar ise şöyle: -Yılın Büyükşehir Belediyesi: Melih Gökçek-Ankara Büyükşehir Belediyesi -Yılın Üniversitesi: Prof.Dr. Hasan Gönen-Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Rektörü -Yılın Kurumu: Dr. Fuat Oktay-AFAD Başkanı -Yılın İl Belediyesi: Seyit Torun-Ordu Belediye Başkanı -Yılın Kaymakamı: Mustafa Güler-Üsküdar Kaymakamı -Yılın Projesi: YEĞİTEK Genel Müdürü Mustafa Koç-FATİH Projesi -Yılın Gönüllü Kuruluşu: SGK Genel Müdürü Fatih Acar- SGK -Yılın İlçe Belediyesi: Yakup Çelik-Polatlı Belediye Başkanı -Yılın Kamu Yararı Derneği: Saffet Arıkan Bedük-Türk İdareciler Derneği -Yılın Hayırsever İşadamı: Sıtkı Alp-Çankaya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı -Yılın Sosyal Projesi: Oral Büyüksarı-AYSO Anadolu Yıldızları Spor Okulu -Yılın Meslek Kuruluşu : Orhan Aydın-OSTİM -Yılın Kobisi: M.
Mustafa Koç - 17.01.2013
Mustafa Koç: Görüşmeler Devam Etsin
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Kürt sorunuyla ilgili barış sürecine ilişkin açıklama yaptı.
Mustafa Koç - 17.01.2013
Mustafa Koç'tan Görüşme Çıkışı
Mustafa Koç, "Kürt barış sürecinin sekteye uğramamasını istiyorum. Görüşmeler bir şekilde devam eder, silahla çözülmeyeceği görüldü dolayısıyla oturup bunun müzakere şeklinde sürdürülmesi lazım" dedi.
Mustafa Koç - 17.01.2013
Tüsiad'ın 43. Genel Kurulu Başladı
Yönetim Kurulu Yedek Üye Adayları: Hasan Akçakayalıoğlu, Metin Akman, Ahmet Aslan, Bahadır Balkır, Erol Bilecik, Mustafa Çamlıca, Davut Doğan, Nur Ger, Murat Özyeğin, Mustafa Erhan Say, Orhan Turan, Ali İhsan Yeşilova." -TÜSİAD'DA YÖNETİM KURULU 10'DAN 12'YE ÇIKIYOR- Diğer taraftan genel kurulda Divan Başkanı Sedat Aloğlu'nun gündeme sunduğu, bazı üyelerden gelen TÜSİAD Yönetim Kurulu'nda üye sayısının 10'dan 12'ye çıkartılması teklifi kabul edildi. TÜSİAD üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği genel kurula Mustafa Koç, Hüsnü Özyeğin, Cem Boyner, Varol Civil, Turgay Durak ve çok sayıda işadamı hazır bulundu.
Mustafa Koç - 16.01.2013
Doğuş Otomotiv'e Kurumsal Yönetim Ödülü
Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) tarafından İMKB Kurumsal Yönetim Endeksi'nde bulunan 44 şirket arasından yapılan değerlendirme sonucunda verilen "Kurumsal Yönetim Ödülleri", VI. Uluslararası Kurumsal Yönetim Zirvesi kapsamında düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Değerlendirmede Doğuş Otomotiv, 2012 yılında Kurumsal Yönetim Endeksi'ne göre notunu en çok artıran kurum olarak ödüle layık görüldü. Doğuş Otomotiv geçen yıl 7,80 olan kredi derecelendirme notunu bu yıl 8,63'e yükseltti. Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, ödülü Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un elinden teslim aldı.
Mustafa Koç - 15.01.2013
"2014'de Avivasa'yı Halka Açmayı Düşünüyoruz"
-"TEKNOSA GERÇEK DEĞERİNİ BULDU"- Yatırımcıların artık git gide ne seçeceklerini, ne alacaklarını bildiğini söyleyen Sabancı, holding olarak şirketlerinin değerini ortaya çıkarmak için 2014'de AvivaSA'yı halka açmak istediklerini açıkladı. Güler Sabancı, şöyle devam etti: "Biz Sabancı Holding olarak mesela, 2012'de Teknosa şirketimizi halka açtık. Şeffaflık geldi. Teknosa'nın değerini Sabancı Holding içinde gizliydi ve yatırımcı analizlerinin verdiği değerle vardı. Halbuki şimdi piyasa açıldı Teknosa, gerçek değerini buldu. Biz buna devam etmek istiyoruz. Biz Sabancı Holding'de önümüzdeki yıl AvivaSA'yı açmayı düşünüyoruz. 2014'te... Çünkü Bireysel Emeklilik mevzuatında çok değişiklik oldu. Bir yerleşsin her şey ondan sonra açalım diyoruz. Enerji işimizi açmayı düşünüyoruz. Tabi her şirketin kendi özeli var. Ona bakmak lazım. Şu anda Sabancı Holding'de biz bunları sıraya koyduk, halka açmak istiyoruz. Neden? Kapalı olan değerleri ortaya çıkarmak istiyoruz. Dünya genelinde bizim gibi holdinglerde yönetimde belli yüzde iskontolar vardır. Bunu göze alıyoruz. Çünkü öbürünü daha önemli buluyoruz." -MUSTAFA KOÇ: "O DEĞERİ PAYLAŞMAK ZATEN KAÇINILMAZ GÖZÜKÜYOR"- Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa koç ise, Güler Sabancı ile tamamen aynı fikirde olduğunu belirterek, "Burada hem sermaye getirdiği için hem de o değerin küçük paydaşlarla paylaşmak için öyle bir şey zaten kaçınılmaz gözüküyor" diye konuştu.
Mustafa Koç - 13.01.2013
Bölgesel İstişare Toplantısı Sona Erdi
Toplantıya Milli Eğitim Müdürlerinin yanı sıra Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Salih Çelik, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Mustafa Koç, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü Mesleki Gelişimi Destekleme Grup Başkanı Nezir Ünsal, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Grup Başkanı Recep Altın, Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Grup Başkanı Yaşar Koçak da katıldı.
Mustafa Koç - 12.01.2013
"Hedefimiz Çocuklarımızı Donatmaktır"
Milli Eğitim Bakanlığı Bölgesel İstişare Toplantısı Çankırı'da yapıldı.
Mustafa Koç - 11.01.2013
Arkasspor- Torul Gençlik: 3-1
Salon.HAKEMLER.ARKASSPOR.
Mustafa Koç - 11.01.2013
Cenazeye Giderken Trafik Kazası Geçirdiler
Bu arada, dün meydana gelen trafik kazasında sürücü Ahmet Koç ile otomobilde bulunan Mustafa Koç yarlanmış, Giresun'da özel bir hastanede tedavi altına alınmıştı.
Mustafa Koç - 11.01.2013
Hayatını Kaybeden Anne-Kız Toprağa Verildi
Ahmet Koç ve yakınları, Tonya'nın Büyükmahalle'deki Asiye Koç'un cenaze törenine gelmek üzere Samsun'dan yola çıktı. 55 AP 845 plakalı aracın sürücüsü Ahmet Koç, Giresun Merkez Aydınlar Mahallesi Dereli Yol Kavşağı'nda direksiyon hakimiyetini kaybederek yol kenarındaki bariyerlere çarptı. Kazada Ahmet Koç'un eşi Fatma Koç (46) olay yerinde, annesi Şehrinaz Koç (68) ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Kazada yaralanan sürücü Ahmet Koç ile araçta bulunan Mustafa Koç'un (50) ise kaldırıldıkları hastanede tedavileri sürüyor.
Mustafa Koç - 11.01.2013
Giresun'da Kazada Ölen 2 Kişiye Son Yolculuk
Akrabaları Asiye Koç'un cenaze törenine gelmek üzere Samsun'ndan yola çıkan 55 AP 845 plakalı araç sürücü Ahmet Koç, Giresun'un Dereli ilçesi Yol Kavşağı'nda direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyerlere çarptı. Çarpmada araç sürücüsü Ahmet Koç'un eşi Fatma Koç (46) olay yerinde, annesi Şehrinaz Koç (68) ise kaldırıldığı özel hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Kazada yaralanan sürücü Ahmet Koç ile araçta bulunan Mustafa Koç (50) ise yaralanarak Giresun Özel Ada Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Mustafa Koç - 10.01.2013
Cenaze Yolunda Kaza: 2 Ölü, 2 Yaralı
Sürücü Ahmet Koç'un eşi Fatma Koç olay yerinde, annesi Şehrinaz Koç da kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Yaralanan sürücü Ahmet Koç ile Mustafa Koç, sıkıştıkları araçtan ekiplerin çalışması ile çıkartılarak ambulansla gönderildikleri Giresun Özel Ada Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Mustafa Koç - 10.01.2013
Milli Eğitim Bakanlığı Bölgesel İstişare Toplantısı Çankırı'da Başladı
İki gün sürecek toplantının açılışına, Vali Vahdettin Özcan, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Salih Çelik, MEB Eğitim Teknoloji Genel Müdürü Mustafa Koç, MEB Grup Başkanları Nazir Ünsal, Recep Altın, Yaşar Koçak ile Ankara, Çankırı, Kastamonu, Kırıkkale il ve ilçe milli eğitim müdürleri katıldı.
Mustafa Koç - 10.01.2013
Cenaze Yolunda Acı Kaza: 2 Ölü, 2 Yaralı
Kaza bugün saat 12.30 sıralarında Giresun'un Dereli ilçesi yol ayrımında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Samsun'dan Trabzon'un Tonya ilçesine cenazeye gitmek için yola çıkan Ahmet Koç idaresindeki 55 AP 845 plakalı araç direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu yol tabelası direğine çarptı. Kaza sonrası araçta bulunan Şehrinaz Koç olay yerinde yaşamını yitirirken, hastaneye yaralı olarak kaldırılan Fatma Koç ise tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Araç sürücüsü Ahmet Koç ve araçta bulunan Mustafa Koç yaralı olarak Özel Giresun Ada Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Mustafa Koç - 10.01.2013
Cenaze Yolunda Kaza: 2 Ölü, 2 Yaralı
Kazada, sürücünün eşi Fatma Koç (47) olay yerinde, annesi Şehrinaz Koç (69) ise kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Sürücü Koç ile araçtaki Mustafa Koç, olay yerine çağrılan Giresun Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ekiplerince sıkıştıkları araçtan yaralı olarak çıkartıldı.
Mustafa Koç - 10.01.2013
Giresun'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 2 Yaralı
Kazada yaralanana sürücü Ahmet Koç ile araçta bulunan Mustafa Koç (50) ise yaralanarak özel bir hastanede tedavi altına alındı.
Mustafa Koç - 09.01.2013
Arkas-İnegöl Belediye: 3-0
Salon.HAKEMLER.ARKAS.
Mustafa Koç - 09.01.2013
Turgutlu Belediyesi Meclis Toplantısı Yapıldı
Turgutlu'da faaliyet gösterecek olan Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesine belediye tarafından trafo ve mobilya alımı için 175 bin TL'ye kadar yardım yapılacağı görüşüldü ve oy birliğiyle kabul edildi. Oturumda kamulaştırılarak belediye bünyesine geçen Evin Konserve alanının TOKİ'ye devri ile ilgili protokollerin Belediye Başkanı Orhan tarafından yapılması konusunda yetki oy birliği ile kabul edildi. Yeni mezarlık alanı içerisinde bulunan caminin Diyanet İşleri Başkanlığına devri oybirliğiyle kabul edildi. Meclis üyeleri AK Parti'li Hüseyin Simav ve MHP'li Mustafa Koç'un dilekçesi ile görüşülen eski Belediye Başkanlarından Mustafa Tüzel Gökyayla'nın adı Turgutlu Belediye Kütüphanesine verilmesi kabul edildi.
Mustafa Koç - 03.01.2013
Koç, 3,7 Milyar Dolarlık Yatırım Yapacak
Mustafa Koç, 2013'te otoyol ve köprü özelleştirmesinde paylarına düşen miktar hariç 3,7 milyar dolarlık yatırım yapacaklarını söyledi.
Mustafa Koç - 02.01.2013
Koç'tan Risklere Karşı Uyarı
Koç Holding YKB Mustafa Koç basına yaptığı değerlendirmede Türkiye'yi dışsal şoklara karşı en kırılgan yapan noktaları açıkladı.
Mustafa Koç - 02.01.2013
"Yatırımlarımız 2013'te de Devam Edecek"
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, "Yatırımlarımız 2013'te de devam edecek" dedi.
Mustafa Koç - 02.01.2013
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç Açıklaması
Hasan Arslan - Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Avrupa Birliği'nin günümüz şartlarında kendini yeniden yapılandırması gerektiğini belirterek, "Bugün baktığımızda ne yazık ki Avrupa'da ortak bir vizyondan bahsetmek mümkün değil" dedi.
Mustafa Koç - 02.01.2013
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç Açıklaması
Hasan Arslan - Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, 2013 yılında, büyümenin 2012'ye göre bir miktar hızlanarak yüzde 4,5 civarında olmasını beklediğini belirterek, "Geçen yıla kıyasla 2013'te yurtiçi yatırım ve tüketim harcamalarında"...
Mustafa Koç - 30.12.2012
Koç Holding'in "Ülkem İçin Engel Tanımıyorum Projesi"
Açıklamada görüşlerine yer verilen Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, projenin ilk yılında tüm Türkiye'yi etkileyen duyarlılık bilinci ile büyük ve önemli adımlar attığını belirtti.
Mustafa Koç - 29.12.2012
Borusan Holding Kurucu Başkanı Asım Kocabıyık Toprağa Verildi
Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı İlker Aycı, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç ve "Ergenekon" davasının firari sanığı Yeditepe Üniversitesi Kurucusu Bedrettin Dalanın da çelenk gönderdiği görüldü.
Mustafa Koç - 27.12.2012
Balıkesir Birlik Gazetesi 20. Yılını Kutladı
Balıkesir Birlik Gazetesindeki kuruluş yılı etkinlikleri, protokol ve davetlilerin de katıldığı toplu dua merasimi ile başladı. Etkinliklere; Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Arslan, Belediye Başkan yardımcıları Yusuf Özenç ve Tuna Aktürk, İl Kültür ve Turizm Müdürü Prof. Dr. Abdullah Soykan, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mustafa Gündoğan, Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, Türkiye Kamu - Sen İl Temsilcisi Mustafa Koç, AK Parti İl Başkanı Avukat Mahmut Poyrazlı ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İl Başkanı Mehmet Duran ve yönetim kurulu üyeleri ile İl Kadın Kolları, MHP Merkez İlçe Başkanı Bayram Çılgın, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İzzet Yıldırım, Basın İlan Kurumu şube müdürü Tahsin Şahin, Balıkesir Büyükşehir Gazeteciler Derneği yönetim kurulu, UEDAŞ müdürü Taşkın Yıldız, Özel Balıkesir Hastanesi Müdürü Hakan Afşin Arıcan, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, BAYŞAD Başkanı Mustafa Kuvancı ile üyeler, çok sayıda okur, Birlik Gazetesi ailesinin eş, dost ve yakınları katıldı.
Mustafa Koç - 25.12.2012
Balıkesir Türk Sağlık-Sen'den Tayin Tepkisi
Türk Sağlık-Sen Balıkesir Şube Başkanı Mustafa Koç, Türkiye genelinde 7 binden fazla sağlık çalışanın istekleri dışında tayine maruz bırakıldığını söyledi.
Mustafa Koç - 25.12.2012
Yusufcan'ın Okul Yolu Çilesi Bitti
DHA'nın 'Çile dolu okul yolu' haberinin gazete ve televizyonlarda yeralmasının ardından harekete geçen Büyükşehir Belediye Başkan AK Parti'li Ahmet Küçükler'in talimatı ile Yusufcan Aras, Toplu Ulaşım Şube Müdürü Mustafa Koç ve şoförü tarafından saat 12.
Mustafa Koç - 22.12.2012
Arkasspor-Yenişehir Belediyespor: 3-0
Salon.HAKEMLER.ARKASSPOR.
Mustafa Koç - 21.12.2012
Barınakta Demirli Balıkçı Teknesi ile Yedeği Battı
Balıkçılık yaparak geçimini sağlayan 60 yaşındaki Mustafa Koç ve 5 yaşındaki kardeşi Mihraç Koç, bugün sabah saat 08.
Mustafa Koç - 20.12.2012
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6)
2013 yılı içinde Kumluca'da da şube açmayı planladıklarını anlatan Özdamar, bu sayede bölgedeki hizmetlerinin yerinde ve daha çabuk yapılmasını hedeflediklerini bildirdi. Daha sonra TSE Akdeniz Bölge Koordinatörlüğünden asansör denetim ekibinden Rıza Kantekin, Mustafa Koç, Hale Cengiz ve Levent Yılmaz tarafından asansörlerin denetimi, periyodik bakımları, yeni uygulamaya konulan kırmızı, sarı ve yeşil renklerle ilgili bilgiler verildi.
Mustafa Koç - 20.12.2012
Belediye ve Asansör Firması Yetkilileri Bilgilendirildi
Daha sonra TSE Akdeniz Bölge Koordinatörlüğünden asansör denetim ekibinden Rıza Kantekin, Mustafa Koç, Hale Cengiz ve Levent Yılmaz tarafından asansörlerin denetimi, periyodik bakımları, yeni uygulamaya konulan kırmızı, sarı ve yeşil renklerle ilgili bilgiler verildi.
Mustafa Koç - 16.12.2012
Ümit Benan'dan Tap Vakfı İçin 'Özgürlük' Temalı Özel Bir Koleksiyon
Haber: Taner YENER - Kamera: İdris TİFTİKÇİ/ İSTANBUL DHA 27 yıldır gençlerin ihtiyaçları doğrultusunda onların yaşam becerilerini geliştirecek eğitim programlarını hayata geçiren Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı (TAP Vakfı), çalışmalarına dikkat çekmek ve kaynak yaratmak amacıyla dünyaca ünlü tasarımcı Ümit Benan ile işbirliğine gitti. Ümit Benan, TAP Vakfı için özgürlük teması kapsamında çanta, şal ve şemsiyeden oluşan bir koleksiyon tasarladı. Ümit Benan'ın koleksiyonu, Rahmi Koç Müzesi'nde gerçekleşen özel davet ile tanıtıldı. TAP Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Caroline Koç'un ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Sabancı Holding Perakende ve Sigorta Grubu Başkanı Haluk Dinçer eşi Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Bülent Eczacıbaşı eşi Oya Eczacıbaşı, Doğan Haber Ajansı (DHA) Genel Müdürü Uğur Cebeci, Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, Atıl Kutoğlu, Emre Ergani, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve eşi Ayşe Polat, Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner eşi TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner, Burhan Öçal, Ece Sükan, Dilara Endican, Selma Ergeç, Azra Akın'ın da aralarında bulunduğu iş, moda ve sanat dünyasını bir araya getirdi.
Mustafa Koç - 16.12.2012
Ümit Benan'dan Tap Vakfı İçin 'Özgürlük' Temalı Özel Bir Koleksiyon
27 yıldır gençlerin ihtiyaçları doğrultusunda onların yaşam becerilerini geliştirecek eğitim programlarını hayata geçiren Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı (TAP Vakfı), çalışmalarına dikkat çekmek ve kaynak yaratmak amacıyla dünyaca ünlü tasarımcı Ümit Benan ile işbirliğine gitti. Ümit Benan, TAP Vakfı için özgürlük teması kapsamında çanta, şal ve şemsiyeden oluşan bir koleksiyon tasarladı. Ümit Benan'ın koleksiyonu, Rahmi Koç Müzesi'nde gerçekleşen özel davet ile tanıtıldı. TAP Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Caroline Koç'un ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Sabancı Holding Perakende ve Sigorta Grubu Başkanı Haluk Dinçer eşi Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Bülent Eczacıbaşı eşi Oya Eczacıbaşı, Doğan Haber Ajansı (DHA) Genel Müdürü Uğur Cebeci, Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, Atıl Kutoğlu, Emre Ergani, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve eşi Ayşe Polat, Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner eşi TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner, Burhan Öçal, Ece Sükan, Dilara Endican, Selma Ergeç, Azra Akın'ın da aralarında bulunduğu iş, moda ve sanat dünyasını bir araya getirdi.
Mustafa Koç - 09.12.2012
Galatasaray: 2 - Arkas Spor: 3
Salon.Burhan Felek Hakemler.
Mustafa Koç - 07.12.2012
Mevlana Köşk'te Düzenlenen Programla Anıldı
Başçayır Ortaokulu Salonu'nda düzenlenen etkinliğin açılışında okul öğretmenlerinden Mustafa Koç, Mevlana Hazretlerinin hayatı ile ilgili dinleyicilere bilgiler verdi.
Mustafa Koç - 06.12.2012
Adıyaman'da "Spor ile Engelsiz Gençlik" Paneli
Adıyaman Üniversitesi Engelsiz Yaşam Topluluğu tarafından "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" etkinlikleri kapsamında düzenlenen panele psikolojik danışman Abdulkerim Işık, Beden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Koç, Engelli Sporları İl Temsilcisi Mehmet Tunç ve Türkiye Özel Sporcular İl Temsilcisi İbrahim Bağcı konuşmacı olarak katıldı.
Mustafa Koç - 05.12.2012
Fon'da 40 Yıldır Bekleyen Paralar
ABD'de 51 eyalette 'Sahipsiz Paralar' fonunda parası olduğu açıklanan Özer Uçuran Çiller, Berk Çiller, Abdullah Unakıtan, Ahmet Özal, Efe Özal, Elvan Özal, Cem Uzan, Hakan Uzan, Melahat Uzan, Erol Sabancı, Demir Sabancı, Ali Sabancı, Mustafa Koç, Emrah Hattat, Şehmuz Tatlıcı, İnan Kıraç gibi siyaset ve iş dünyasının ünlü isimlerine 'çenç' modeli umut olacak.
Mustafa Koç - 05.12.2012
Mustafa Koç: "Tartışmasız Liderlik Hedefliyoruz"
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, UniCredit ile çok sağlam bir ortaklıkları olduğunu belirterek, Koç Topluluğu olarak planlarının her zaman uzun vadeli bakış açısıyla ve sürdürülebilir karlı büyüme üzerine kurgululadıklarını söyledi.
Mustafa Koç - 05.12.2012
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç Açıklaması
"Her ne kadar organik büyümeye çok önem veriyorsak da tabii inorganik büyüme açısından önümüze ciddi bir fırsat gelirse, bunu da çok ciddi bir şekilde değerlendiririz" dedi.
Mustafa Koç - 05.12.2012
Gaski Eğitime Önem Veriyor
GASKİ Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanlığı'na bağlı şube müdürlüklerinde çalışan personele, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Uzmanı Makine Mühendisi Mustafa Koç tarafından TS İSO 10002 müşteri memnuniyeti ve şikayet yönetimi sistemi temel eğitimi konularında bilgiler verildi.
Mustafa Koç - 05.12.2012
Gaski Çalışanlarına Müşteri Memnuniyeti Eğitimi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi çalışanları 'Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi Temel Eğitimi' konularında bilgilendirildi. Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanlığı'na bağlı şube müdürlüklerinde çalışan personele verilen eğitim programı kapsamında, Türk Standartları Ensitiüsü (TSE) Uzmanı Makine Mühendisi Mustafa Koç, TS İSO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetimi Sistemi Temel Eğitimi konularını içeren bilgiler verdi.
Mustafa Koç - 05.12.2012
Koç Holding ve Unicredit Ortaklıklarının 10. Yılını Kutluyor
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Koç Topluluğu olarak planlarını her zaman uzun vadeli bakış açısıyla ve sürdürülebilir karlı büyüme üzerine kurguladıklarını belirtti.
Mustafa Koç - 05.12.2012
Koç İnorganik Büyümede Fırsat Kolluyor
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Yapı Kredi'nin satın almalar yoluyla büyüyebileceğini söyledi.
Mustafa Koç - 05.12.2012
Belediye Personeline Yönelik Eğitim
Eğitim programı kapsamında, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) uzmanı Makine Mühendisi Mustafa Koç tarafından katılımcılara "TS İSO 10002 müşteri memnuniyeti ve şikayet yönetimi sistemi temel eğitimi" konularında bilgi verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Koç Haberleri | Mustafa Koç Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mustafa Koç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Koç kimdir, hayatı ve biyografisi. Mustafa Koç'a İtalya'nın Ekonomi Oskarı Ödülü Verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 08:40:15. #1.14#

title