Microsoft Haberleri

Microsoft haber, Microsoft son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Microsoft 10.4.2020
Bill Gates'ten koronavirüs için yeni açıklama
Amerikan PBS kanalında açıklamalarda bulunan Microsoft'un kurucusu Bill Gates, coronavirüs salgınında en kötü ihtimali anlatarak "Kabus 2021'e kadar sürecek" dedi.
Microsoft 6.4.2020
Xbox'ta Oyun Oynayarak Covid-19 Mücadelesine Destek Verebilirsiniz
Xbox üzerinden CDC Foundation'a bağışta bulunabilmek için, Microsoft Rewards üyesi olmanız gerekiyor (Xbox'ınız üzerinden ya da Microsoft Rewards internet sitesi üzerinden kayıt oluşturabilirsiniz).
Microsoft 1.4.2020
Karantina tedbirleri video konferans uygulamalarına talebi artırdı
Aralarında Google'ın "Hangouts Meet", Microsoft'un "Teams" ve Zoom'un "Cloud Meetings" uygulamalarının bulunduğu video konferans platformları, sosyal izolasyon tedbirlerinin yoğunlaştığı 14-21 Mart'ta App Store ve Google Play uygulama dükkanlarından 62 milyon defa indirildi.
Microsoft 30.3.2020
Kaspersky, "Microsoft Office" etkinliklerini ücretsiz korumayı sürdürecek
Kaspersky, "Microsoft Office 365 için Kaspersky Security" ürününün ücretsiz sürümünün süresini uzattı.
Microsoft 25.3.2020
GÜNDEM / 25 Mart 2020
Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un katılımıyla toplanacak.
Microsoft 23.3.2020
ÇOMÜ'de uzaktan eğitim başladı
Asenkron ve senkron olmak üzere iki yönlü olarak devam edecek eğitimler için resmi internet sitesinden gerekli paylaşımların yapılacağının belirtildiği açıklamada, şu bilgilere yer verildi: "Asenkron sisteminde öğrencilerimiz Üniversite Bilgi Yönetim Sistemi (ÜBYS) üzerinden ubys.comu.edu.tr adresine girerek ders materyallerine çeşitli formatlarda ulaşacak olup ayrıca öğretim elemanlarının verdiği ödevlerden sorumludur. Senkron uygulamasında ise öğretim elemanlarımız canlı ders anlatımlarını Microsoft Teams üzerinden gerçekleştirecekler, öğrencilerimiz web tarayıcısı veya cep telefonları ile derslere uzaktan katılım sağlayacaklardır.
Şu an buradasınız: Microsoft Haberleri | Microsoft Haber - Haberler - Sayfa 3 - Microsoft haberleri, son dakika microsoft haber ve gelişmeleri burada. DSÖ'ye ödemeleri donduran Trump'a tepki yağıyor: İnsanlığa karşı işlenen bir suç.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 22:09:42. #1.15#
title