Microsoft Haberleri

Microsoft haber, Microsoft son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Microsoft 3.7.2019
Arjantin ve Şili'de tam güneş tutulması izlendi
Şili'de de görülen tutulmayı izlemek için bilim adamlarının yanı sıra, aralarında Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in de olduğu birçok ünlü Şili'ye gitti.
Microsoft 29.6.2019
TOBB ETÜ'de mezuniyet heyecanı
Geliştirdiği 3 boyutlu görüntü aktarım teknolojisiyle Microsoft'la yarışan, Nokia'ya teknoloji ihraç eden firmaların bulunduğuna dikkati çeken Hisarcıklıoğlu, "Bunlar gösteriyor ki ektiğimiz tohum tuttu.
Microsoft 29.6.2019
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, "Benim en övündüğüm projem TOBB ETÜ'dür"
"Ektiğimiz tohum tuttu" TOBB ETÜ mezunlarının yaptığı işlerden gururlanarak bahseden Hisarcıklıoğlu, "TOBB ETÜ'de girişimcilik kültürünü geliştirmek için kurduğumuz kuluçka merkezimiz bir proje fabrikası gibi çalışıyor. TOBB ETÜ'lü öğrencilerimiz, geliştirdikleri Türkiye'nin ilk yerli drone'uyla tam 1 milyon liralık ön satış yaptılar. Geliştirdiği 3 boyutlu görüntü aktarım teknolojisiyle Microsoft'la yarışan, Nokia'ya teknoloji ihraç eden firmalarımız var.
Microsoft 28.6.2019
ABRA Küçük yatırımcının gözdesi Tesla
Yatırımcılar, Tesla yanında Amazon, Apple, Google, Alibaba, Facebook, Uber, Microsoft, Netflix ve daha yeni borsada işlem görmeye başlayan Slack'e yoğun ilgi gösteriyor.
Microsoft 26.6.2019
Microsoft ve Intel, Huawei'ye desteğini sürdürecek
ABD ile Çin arasındaki ekonomik gerginliğin doğrudan yansıdığı Huawei-Google ilişkisinin durumu belirsizliğini korurken Huawei akıllı telefonların yanısıra bilgisayar tarafında da ABD'li şirketlerle sorun yaşamıştı.
Şu an buradasınız: Microsoft Haberleri | Microsoft Haber - Haberler - Sayfa 10 - Microsoft haberleri, son dakika microsoft haber ve gelişmeleri burada. Son Windows 10 Güncellemesi, VPN Kullanımını Engelliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 21:41:51. #1.15#
title