Üniversite Öğrencilerinin Bindiği Traktör Devrildi 21 Kişi Yaralandı

Üniversite Öğrencilerinin Bindiği Traktör Devrildi 21 Kişi Yaralandı

Kocaeli'de Üniversite Öğrencilerinin Bindiği Traktör Devrildi. Kazada 21 Öğrenci Yaralandı. Öğrencilerden Birisinin Durumunun Ağır Olduğu Geri Kalan Öğrencilerin Durumunun İyi Olduğu Öğrenildi.

Üniversite Öğrencilerinin Bindiği Traktör Devrildi 21 Kişi Yaralandı

Kocaeli'de üniversite öğrencilerinin bindiği traktör devrildi. Kazada 21 öğrenci yaralandı. Öğrencilerden birisinin durumunun ağır olduğu geri kalan öğrencilerin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, Ankara'da bulunan Gazi Üniversitesinden bir grup öğrenci, Show TV'de bu akşam canlı olarak yayınlanacak olan Siyaset Meydanı Programı'na katılmak üzere İstanbul'a gitmek için yola çıktı. Kocaeli'de mola veren öğrenciler piknik yapmak için Kartepe'ye çıktı. Piknikten sonra öğrencileri taşıyan traktörün freni boşalarak devrildi. Devrilen traktörde bulunan öğrencilerden 21 kişi yaralandı. Yaralılardan Tamer Ejderoğlu, Yunus Elitok, Harun Karakuş, Hakan Kızılırmak, Emrah Yıldız, Rabia Satıroğlu, Elif Yılmaz, Pınar Karakaş, Cüneyt Ökmen, Tubahan Coşkun, Yasin Aydın, Gizem Üçüncü ve Aytekin Akdoğan Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Diğer öğrenciler ise İzmit Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Büyük çoğunluğu ayakta tedavi edilen öğrencilerden birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Kaynak: CHA