Patnos Kaymakamı Yılmaz'a 'Hayırlı Olsun' Ziyaretleri Sürüyor

Patnos Kaymakamı Yılmaz'a 'Hayırlı Olsun' Ziyaretleri Sürüyor

Patnos Kaymakamlığı'na yeni atanan Üzeyir Yılmaz'a kurum ve kuruluş temsilcilerinin 'hayırlı olsun' ziyaretleri sürüyor.

Patnos Kaymakamı Yılmaz'a 'Hayırlı Olsun' Ziyaretleri Sürüyor

Patnos Kaymakamlığı'na yeni atanan Üzeyir Yılmaz'a kurum ve kuruluş temsilcilerinin 'hayırlı olsun' ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Vuslat Eğitim Kurumları A.Ş. Müdürü Abdulaziz Bektaş, Patnos Fem Dersanesi Müdürü Sedat Özdağ, Patnos Genç İşadamları Derneği (PAGİAD) Başkanı Mustafa Açık, Yılmaz'ı ziyaret etti.

Vuslat Eğitim Kurumları A.Ş. Müdürü Abdulaziz Bektaş, Patnos Fem Dersanesi Müdürü Sedat Özdağ, Patnos Genç İşadamları Derneği (PAGİAD) Başkanı Mustafa Açık'dan Patnos Kaymakamlığı'na yeni atanan Üzeyir Yılmaz'ı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Patnos Kaymakamı Üzeyir Yılmaz, "Bugüne kadar çalıştığım yerler içinde en büyük olanı Patnos ilçesi. Büyük ilçelerden biri olması, gelişim yönünden oldukça hızlı bir süreç yaşaması bizleri mutlu ediyor. Burada bulunmaktan son derece mutluyum. Tüm resmi kurum ve özel kurumlarıyla birlikte hareket ederek birçok başarı elde edeceğimize inanıyorum." diye konuştu.