Denizlispor, Mesut Bakkal'la Anlaştı

Turkcell Süper Lig Takımlarından Denizlispor, Teknik Direktör Ümit Kayıhan'la Yollarını Ayırmasının Ardından Mesut Bakkal'la Anlaştı. Bugün Sözleşme İmzalayacak Bakkal, Yeşil-siyahlı Kulübün Bu Sezonki Üçüncü Hocası Olacak.

Denizlispor, Mesut Bakkal'la Anlaştı

Turkcell Süper Lig takımlarından Denizlispor, teknik direktör Ümit Kayıhan'la yollarını ayırmasının ardından Mesut Bakkal'la anlaştı. Bugün sözleşme imzalayacak Bakkal, yeşil-siyahlı kulübün bu sezonki üçüncü hocası olacak.

Denizlispor, Kayıhan'ın döneminde 13 resmî karşılaşmada üç galibiyet, iki beraberlik ve sekiz yenilgi aldı. Sezona teknik direktör Ali Yalçın ile giren takım, onun görevden ayrıldığı dokuzuncu haftaya kadar 8 puan toplamış ve ligin 14. sırasında yer almıştı. 10. hafta karşılaşmasına menajer Özhan Çetin'in yönetiminde çıkan ve Kayserispor'u 1-0 yenen Denizlispor, 11. haftadan itibaren Ümit Kayıhan ile yoluna devam etti. O dönemde 13 maçta 15 gol atan ve 21 gol yiyen Denizlispor, 18. hafta sonunda topladığı 15 puanla averajla Ankaragücü'nün üzerinde 15. sırada yer aldı. (CİHAN)