Denizlispor, Fenerbahçe'yi yenip üst sıralarda kalıcı olmak istiyor

Denizlispor, hafta sonunda kendi evinde ağırlayacağı Fenerbahçe'yi mağlup ederek üst sıralardaki çıkışını devam ettirmek istiyor.

Denizlispor, Fenerbahçe'yi yenip üst sıralarda kalıcı olmak istiyor

Denizlispor, hafta sonunda kendi evinde ağırlayacağı Fenerbahçe'yi mağlup ederek üst sıralardaki çıkışını devam ettirmek istiyor.

Yeşil Siyahlılar, Fenerbahçe maçı hazırlıklarını Şemikler Haluk Ulusoy Spor Tesisleri'nde sürdürüyor. Teknik direktör Güvenç Kurtar nezaretinde yapılan ve tüm futbolcuların katıldığı antrenmanda, özellikle pas çalışmalarında dikkatli olunması istendi. Antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Denizlispor Kaptanı Yusuf Şimşek, Fenerbahçe'yi yenerek çıkışlarını devam ettirmek istediklerini söyledi. Turkcell Süper Ligi'nde yaptıkları son 5 maçın 4'ünü kazandıklarını hatırlatan Kaptan Yusuf Şimşek, "Ligde şu anda iyi yerlerdeyiz, iyi gidiyoruz. Bu maçta da hedefimiz Fenerbahçe'yi yenmek. Sahaya onun için çıkacağız. Bizim takımımızdaki futbolcular karakterli, düzgün insanlardan oluşuyor. Taraftarlarımızdan bu maçta daha fazla destek bekliyoruz. 90 dakika bizi desteklesinler. Hep beraber Fenerbahçe'yi yenip üst sıralara tırmanmaya devam edeceğiz." dedi.

Sol kanat oyuncusu Murat Karakoç da üst sıralara kalıcı olmak istediklerini belirterek, "Ligde iyi çıkışımız var, üst sıralara çıktık. Bunu Fenerbahçe önünde de devam ettirmek istiyoruz Amacımız üst sıralarda tutunabilmek Önemli olan oralarda kalıcı olmak. Hedefimiz ve çalışmalarımız bu doğrultuda. Bu hafta önemli bir maç var. İyi mücadele edip kazanmak istiyoruz. Rakibimizin Fenerbahçe veya başka takım olması önemli değil, biz kazanmak istiyoruz." diye konuştu.

Seri galibiyetlerini devam ettirmek istediklerini ifade eden defans oyuncusu Burak Akyıldız, şöyle konuştu:

"İyi futbol oynuyoruz. Fenerbahçe maçında da 3 puan almak istiyoruz. Taraftarlarımız bizi 90 dakika desteklesin, her şey yolunda gidecek."