Sivasspor - Beşiktaş Maçının İlk 11'leri Belli Oldu

Turkcell Süper Lig'de Zirveyi Yakından İlgilendiren Maçta Lider Sivasspor, Evinde Takipçisi Beşiktaş'ı Ağırlıyor. 4 Eylül Stadı'ndaki Karşılaşma, Saat 19.00'da Başlayacak. İki Takımın 11'leri de Belli Oldu.

Sivasspor - Beşiktaş Maçının İlk 11'leri Belli Oldu

Turkcell Süper Lig'de zirveyi yakından ilgilendiren maçta lider Sivasspor, evinde takipçisi Beşiktaş'ı ağırlıyor. 4 Eylül Stadı'ndaki karşılaşma, saat 19.00'da başlayacak. İki takımın 11'leri de belli oldu.

Ligdeki son dört maçından galibiyetle ayrılan ve 2009 yılında bileği bükülmeyen Beşiktaş ile bu sezon Sivas'ta mağlubiyet yüzü görmeyen Sivasspor liderlik mücadelesi verecek. 10 haftadır liderliği kaybetmeyen ev sahibi Kırmızı - beyazlılar, Kartal'ı devirip koltuğunu sağlamlaştırmak amacında.

Beşiktaş ise galibiyet serisini 5'e çıkarıp, zirveyi ele geçirmenin planlarını yapıyor. Siyah - beyazlı ekipte Teknik Teknik Direktör Mustafa Denizli, Bobo ve Mert Nobre gibi etkili gol ayaklarını yedek soyundurdu.

Karşılaşmanın hakem ve takım kadroları şöyle;

Stat: Sivas 4 Eylül

Hakemler: Mustafa Kamil Abitoğlu, Erhan Sönmez, Asım Yusuf Öz

Sivasspor: Petkovic, Murat Sözgelmez, Bilica, Sylla, Sedat, İbrahim, Musa, Sezer, Murat Erdoğan, Herve Tum, Mehmet Yıldız

Beşiktaş: Rüştü, Ekrem, İbrahim Toraman, Zapotocny, İbrahim Üzülmez, Tello, Sivok, Ernst, Yusuf, Bobo, Holosko

(CİHAN)