TERÖRLE MÜCADELE ŞUBESİ HABERLERİ

Terörle Mücadele Şubesi Haberleri

Terörle Mücadele Şubesi haber, Terörle Mücadele Şubesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Terörle Mücadele Şubesi - 17.11.2020
Son dakika haberi! Antalya'da FETÖ/PDY operasyonunda 5 kişi yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince FETÖ/PDY ile bağlantılı olduğu belirlenenlerin yakalanması için çalışma başlatıldı.
Terörle Mücadele Şubesi - 17.11.2020
Bitlis'te bombalı saldırıda gözcülük yapan teröriste verilen cezanın gerekçesi açıklandı
Cezaevindeki üst aramasında örgütsel doküman ele geçirildi Özcan'ın terör örgütü PKK üyesiyken, diğer örgüt mensuplarıyla askeri aracın geçişi sırasında gerçekleştirdiği bombalı saldırı neticesinde 24 askerin ölüm tehlikesi geçirmesine, 14 şahsın mal varlığına zarar verilmesine ve belediyeye ait yolun zarar görmesine sebep olduğu kaydedilen kararda, şunlar aktarıldı: "Sanığın Van Yüksek Güvenlikli Kapalı Cezaevinde tutukluyken de üst aramasında, Van Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi görevlilerince tanzim edilen inceleme ve değerlendirme tutanağına göre, terör örgütü PKK/KCK üst yönetiminde örgütün cezaevi yapılanması tarafından cezaevinde koridor ve odalarındaki örgüt mensuplarına bilgilendirme amaçlı yazılan, örgüt mensuplarının motivasyonunu artıracak, mahkumların örgüt ile bağlantılarının kopmaması amacıyla hazırlandığı tespit edilen örgütsel mahiyetteki dokümanın ele geçirildiği, bu dokümanın son kısmında ise 'okuduktan sonra koridor-diğer koridora atsın' ibaresinin yazılı bulunduğu ve bu şekilde söz konusu ceza infaz kurumunda tutukluyken dahi örgütsel eylemlerine devam ettiği ve terör örgütü PKK'nın amaç ve hedefleri doğrultusunda eylemlerde bulunmaya devam ettiği anlaşılmaktadır.
Terörle Mücadele Şubesi - 17.11.2020
FETÖ operasyonunda 12 kişi gözaltına alındı
Balıkesir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen çalışma doğrultusunda FETÖ ile iktisatlı olduğu belirlenen 11 muvazzaf asker ile TSK'dan ihraç edilmiş 10 kişinin ankesörlü ve kontörlü telefonlardan "ardışık arama" yöntemiyle arandıkları tespit edildi. Zanlıların yakalanması için Terörle Mücadele Şubesi ekipleri Balıkesir, İstanbul, Giresun, Ankara, Erzurum, Van, Bingöl, Manisa, Konya, Kırklareli ve Kahramanmaraş illerinde başlattığı operasyonda 12 kişi gözaltına alındı.
Terörle Mücadele Şubesi - 16.11.2020
İzmir'deki DEAŞ operasyonunda gözaltına alınan 5 şüpheli serbest bırakıldı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince yakalanan 5 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Terörle Mücadele Şubesi - 16.11.2020
Son dakika haber... Balıkesir merkezli 11 ilde FETÖ'nün askeri yapılanmasına yönelik operasyon: 12 gözaltı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinin zanlıları yakalamak için Balıkesir, İstanbul, Giresun, Ankara, Erzurum, Van, Bingöl, Manisa, Konya, Kırklareli ve Kahramanmaraş'ta başlattığı çalışmada 12 şüpheli gözaltına alındı.
Terörle Mücadele Şubesi - 16.11.2020
Sakarya'da DEAŞ Operasyonu: 5 gözaltı
Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nca terör örgütü DEAŞ'a yönelik yürütülen soruşturma kapsamında Sakarya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, sabah saatlerinde operasyon düzenledi.
Terörle Mücadele Şubesi - 16.11.2020
Sakarya'da DEAŞ operasyonunda 5 kişi yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince kent genelinde düzenlenen eş zamanlı operasyonda şüpheliler yakalandı.
Terörle Mücadele Şubesi - 16.11.2020
Son dakika haberleri | Balıkesir merkezli 11 ilde FETÖ'nün askeri yapılanmasına yönelik 21 gözaltı kararı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinin, zanlıları yakalamak için Balıkesir, İstanbul, Giresun, Ankara, Erzurum, Van, Bingöl, Manisa, Konya, Kırklareli ve Kahramanmaraş'ta çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.
Terörle Mücadele Şubesi - 13.11.2020
Son dakika! Adıyaman'da DEAŞ operasyonunda gözaltına alınan 2 şüpheli sınır dışı edildi
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi Müdürlüğü ekipleri, terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlediği operasyonda Irak uyruklu 2 zanlıyı yakaladı.
Terörle Mücadele Şubesi - 13.11.2020
Son dakika haberi! Antalya'da FETÖ/PDY operasyonunda 4 kişi yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince FETÖ/PDY ile bağlantılı olduğu belirlenenlerin yakalanması için çalışma başlatıldı.
Terörle Mücadele Şubesi - 13.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, 'Briketçi' kod isimli olan ve geçtiğimiz günlerde Adana'da yakalanan DEAŞ'ın sözde Türkiye sorumlusu Mahmut Özden ile irtibatlı oldukları tespit edilen 5 şüpheliyi tespit etti.
Terörle Mücadele Şubesi - 12.11.2020
Son Dakika | FETÖ'nün mahrem sorumlularının ankesörlü telefondan aradığı 4 kişi yakalandı
Türk Silahlı Kuvvetleri içerisine yerleştirilmiş örgüt üyelerinin ve bu üyelerin mahrem sorumlularının deşifre edilmesine yönelik Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi tarafından çalışma başlatıldı.
Terörle Mücadele Şubesi - 12.11.2020
Son dakika haber! HDP binasında ele geçirilen ajandadan birçok saldırının faili teröristlerin ve yakınlarının bilgileri çıktı
Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen terör soruşturması kapsamında Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğinden alınan arama ve el koyma kararına istinaden, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ve Çevik Kuvvet ekiplerince HDP il ve Yenişehir ilçe binasında 22 Ekim'de gerçekleştirilen aramada ele geçirilen dokümanlara ilişkin inceleme sürüyor.
Terörle Mücadele Şubesi - 11.11.2020
Son dakika haber | Erzincan merkezli FETÖ operasyonunda 17 zanlı yakalandı
Erzincan merkezli 6 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda 17 şüpheli yakalandı. Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma çerçevesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince, askeri ve sivil mahrem yapılanmasının deşifre edilmesi amacıyla örgütle bağlantısı bulunan öğretmen, öğretim görevlisi, avukat ile memurların da aralarında bulunduğu zanlılara yönelik çalışma gerçekleştirildi.
Terörle Mücadele Şubesi - 11.11.2020
İkna çalışmasıyla 1'i gri kategorideki 2 PKK'lı terörist teslim oldu
MARDİN'de, polis ekiplerince yapılan ikna çalışmasıyla 1'i gri kategoride aranan PKK'lı 2 terörist, Şırnak'ın Silopi ilçesindeki Habur Sınır Kapısı'nda teslim olduMardin İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince PKK'lı teröristlerin teslim olmalarına yönelik ikna...
Terörle Mücadele Şubesi - 10.11.2020
Son dakika haberleri | Şanlıurfa'daki eş zamanlı terör operasyonu sonrası 3 tutuklama
Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik Viranşehir'de düzenlenen eş zamanlı operasyonda gözaltına alınan 4 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Terörle Mücadele Şubesi - 10.11.2020
Niğde'de firari FETÖ hükümlüsü ile aranan şüpheli yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan eski askeri okul öğrencisi A.
Terörle Mücadele Şubesi - 10.11.2020
Şanlıurfa'da terör örgütü PKK/KCK operasyonunda yakalanan 3 zanlı tutuklandı
Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik ilçe merkezinde düzenlenen eş zamanlı operasyonda gözaltına alınan 4 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Terörle Mücadele Şubesi - 10.11.2020
Sosyal medyadan Cumhurbaşkanı'na hakarete tutuklama
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, emlakçı Mehmet K.
Terörle Mücadele Şubesi - 10.11.2020
Eskişehir'de sosyal medyadan terör propagandası yaptığı iddia edilen şüpheli tutuklandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, kent merkezinde yaşayan ve emlakçılık yaptığı öğrenilen Mehmet K'nin sosyal medya hesabından, başta PKK/KCK olmak üzere FETÖ ile DHKP-C gibi silahlı terör örgütlerini övücü paylaşımlarda bulunduğunu, ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye hakaret ettiğini belirledi.
Terörle Mücadele Şubesi - 09.11.2020
Yunanistan'a kaçmak isterken yakalanan FETÖ şüphelisi 2 eski hakim tutuklandı
ByLock kullandıkları da belirlenen Ü.C. ve Z.U., emniyetteki işlemlerinin ardından Edirne Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerine teslim edildi.
Terörle Mücadele Şubesi - 08.11.2020
Son dakika: Eskişehir'de DEAŞ operasyonunda 2 kişi tutuklandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, terör örgütü DEAŞ'a yönelik yürütülen soruşturma kapsamında 2 kişinin örgütle irtibatlı olduğunu tespit etti.
Terörle Mücadele Şubesi - 08.11.2020
Eskişehir'de 2 DEAŞ şüphelisi tutuklandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Cumhuriyet Başsavcılığının başlattığı soruşturma kapsamında kent merkezinde belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi.
Terörle Mücadele Şubesi - 08.11.2020
Adana'da terör örgütü PKK propagandası yapan 3 şüpheli yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, sosyal medya hesaplarından terör örgütü PKK'nın propagandasını yapan şüphelilere yönelik çalışma başlattı.
Terörle Mücadele Şubesi - 08.11.2020
Adana'da sosyal medya üzerinden PKK propagandası yapan 3 şüpheliye gözaltı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, sosyal medya hesaplarından terör örgütü PKK'nın propagandasını yapan şüphelilere yönelik çalışma başlattı.
Terörle Mücadele Şubesi - 06.11.2020
Sakarya'da DEAŞ operasyonunda 2 şüpheli tutuklandı
Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığınca DEAŞ'ın eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik soruşturma kapsamında dün Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alınan Irak uyruklu 8 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Terörle Mücadele Şubesi - 06.11.2020
Antalya'da FETÖ/PDY operasyonunda aranan 2 kişi tutuklandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince FETÖ/PDY ile bağlantılı olduğu belirlenenlerin yakalanması için çalışma başlatıldı.
Terörle Mücadele Şubesi - 06.11.2020
Son dakika haber... Samsun'da gözaltına alınan yabancı uyruklu DEAŞ şüphelilerinden biri tutuklandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alınan 17 şüpheliden 9'unun daha işlemleri tamamlandı.
Terörle Mücadele Şubesi - 06.11.2020
'Mezopotamia Hackers' grubu soruşturmasında 8 gözaltı kararı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Terör Suçları Soruşturma Bürosu'nca yürütülen soruşturma kapsamında; PKK/KCK silahlı terör örgütü içinde ve örgütün talimatıyla faaliyet yürüten 'Mezopotamia Hackers' isimli örgüt grubuna mensup 8 şüphelinin 81 ilde 411 kamu kurum-kuruluşu ile 14 bin 271 tüzel kişiliklere ait internet sitelerine yönelik yetkisiz erişim gerçekleştirdiği tespit edildi. Bu şekilde PKK silahlı terör örgütünün propagandasını yaptıkları ve örgüt adına maddi taleplerde bulundukları belirlenen 8 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi. Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, şüphelilerin yakalanmasını yönelik Ankara merkezli 7 ilde operasyon başlattı.
Terörle Mücadele Şubesi - 06.11.2020
HDP il binasında PKK'lı teröristlere ait bilgilerin yer aldığı dokümanlar bulundu
Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen terör soruşturmasında, Diyarbakır Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğinden alınan arama ve el koyma kararına istinaden, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ve Çevik Kuvvet ekipleri, HDP il ve Yenişehir ilçe binasında 22 Ekim'de yapılan aramada, il binasında gizli bir bölümde saklanan bir ajanda ile çok sayıda doküman buldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Terörle Mücadele Şubesi Haberleri | Terörle Mücadele Şubesi Haber - Haberler - Sayfa 6 - Terörle Mücadele Şubesi haberleri, son dakika terörle mücadele şubesi haber ve gelişmeleri burada. Şanlıurfa'da terör örgütü PKK/KCK operasyonunda yakalanan 3 zanlı tutuklandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.3.2021 07:08:53. #1.16#
title