Kahta Okuma Salonu Öğrencileri Şanlıurfa'da Moral Depoladı

Kahta Okuma Salonu Öğrencileri Şanlıurfa'da Moral Depoladı

Kahta Okuma Salonu'nda Sbs'ye Hazırlanan 110 Öğrenci, Yaklaşan Sınav Öncesinde Şanlıurfa'nın Tarihi ve Turistik Yerlerini Gezerek Stres Attı.

02.05.2010 15:36 | Son Güncelleme: 02.05.2010 15:36
Kahta Okuma Salonu Öğrencileri Şanlıurfa'da Moral Depoladı

Kahta Okuma Salonu'nda SBS'ye hazırlanan 110 öğrenci, yaklaşan sınav öncesinde Şanlıurfa'nın tarihi ve turistik yerlerini gezerek stres attı.

Geziyi değerlendiren kafile başkanı Mustafa Bozgeyik, yaklaşan sınavlar öncesinde öğrencilerin, moral ve motivasyonlarını en üst düzeye çıkarmak için düzenledikleri gezinin beklediklerinden daha verimli geçtiğini kaydetti.

Kahta Eğitimciler Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Kahta Okuma Salonu öğrencileri 'Daha Güzel Yarınlar İçin Projesi' kapsamında 5 araçlık konvoyla Şanlıurfa'yı gezdi.

Öğrenciler, Atatürk Barajı'nda kahvaltılarını yapıp barajın güzelliklerini seyrettikten sonra Balıklıgöl'e geçti. İlk kez Şanlıurfa'ya geldiklerini belirten öğrenciler, Balıklıgöl'ün etrafında bol bol fotoğraf çektirip, balıklara yem attı.

Öğrencilerden Hamza Keser, gezinin kendileri için çok yararlı olduğunu belirterek, kendilerine bu imkanı sağlayan öğretmenlerine teşekkür etti.

Kardeş ilan ettikleri Nuri Güneş Okuma Salonu'nu ziyaret eden Kahtalı öğrenciler, daha sonra Tevhide Hatun Kız Koleji'ne geçti.

Kaynak: CHA

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
title