Hakaret Haberleri

Hakaret haber, Hakaret son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakaret - 22.9.2020
Sudanlı uzmanlar İsraille normalleşmenin ülkeyi daha kötüye götüreceğine inanıyor
Normalleşme karşılığında teklif edildiği iddia edilen 3 milyar doları Sudanlılara hakaret olarak değerlendiren Saad, 3 milyar dolar Sudan halkının ahlaki değerleriyle kıyaslanamaz.
Hakaret - 21.9.2020
Son dakika! ABD'de New York, Portland ve Seattle şehirleri "anarşist yargı bölgesi" listesine alındı
"Trump'ın siyasi bir seçim oyunu" New York Belediye Başkanı Bill de Blasio, Adalet Bakanlığının açıklamasını, "Trump'ın siyasi bir seçim oyunu" şeklinde niteleyerek, "Bu karar New York halkına hakarettir ve fonun kesilmek istenmesi anayasaya aykırıdır.
Hakaret - 21.9.2020
Yeniden Refah Partisi Erzurum İl Başkanlığından Aylin Nazlıaka hakkında suç duyurusu
Şanlı, şunları kaydetti: "Sözleşmenin derinliklerinde toplumları oluşturan temel değerler tamamen reddedilmekte, toplumsal cinsiyet kavramı oluşturulup kadın erkek arasındaki fıtrat farklılığı haricinde bir cinsiyet anlayışı benimsenmekte ve bu öğretilerin eğitimden sanata, modadan spora her alanda insanlara empoze edilmesini şart koşan hükümlerin olduğu görülmektedir. Bütün bunlar ise mağdur olan kadınlarımızın arkasına sığınılarak yapılmaktadır. Sözleşme, mağdur insanları koruma bahanesi ile aile yapısını çok kolay şekilde hedeflemektedir." Mehmet Şanlı, buna rağmen Nazlıaka'nın sözleşmeye karşı çıkan vatandaşlar hakkında ağır ifadeler kullandığını belirterek, bu kişi hakkında söz konusu beyanları sebebiyle "hakaret", "halkı kin ve düşmanlığa teşvik" ile "halkı aşağılama" suçlarından savcılığa suç duyurusunda bulunduklarını aktardı.
Hakaret - 21.9.2020
Son Dakika | Ürdün İhvanı'nın siyasi kolu seçimlere girme kararı aldı
Partinin Seçim Komitesi Başkanı Refaiye dün gözaltına alınmıştı İslami Çalışma Cephesi Partisi Seçim Komitesi Başkanı Badi er-Refaiye "dost bir ülkenin başkanına hakaret etme" suçlamasıyla dün gözaltına alınmıştı.
Hakaret - 21.9.2020
İçişleri Bakanlığı okullarda güvenlik önlemlerini yoğunlaştırdı
Bu önlemler sayesinde, okul çevresinde, bir önceki döneme göre yaralama, tehdit, hakaret, hırsızlık olaylarında yüzde 11,3 azalma sağlandı.
Hakaret - 21.9.2020
Bakan Gül'den Yunan mevkidaşına kınama mektubu
ADALET Bakanı Abdulhamit Gül, Yunanistan'da yayın yapan Dimokratia gazetesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret içeren manşetinden dolayı Yunanistan Adalet Bakanı Kostantinos Tsiaras'a mektup gönderdi.
Hakaret - 21.9.2020
Son Dakika: Bakan Gül'den Yunan mevkidaşına kınama mektubu
Gelen son dakika haberlerine göre ADALET Bakanı Abdulhamit Gül, Yunanistan'da yayın yapan Dimokratia gazetesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret içeren manşetinden dolayı Yunanistan Adalet Bakanı Kostantinos Tsiaras'a mektup gönderdi.
Hakaret - 21.9.2020
Son dakika haberi: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Dimokratia gazetesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret...
Son dakika haberine göre Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Dimokratia gazetesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret içeren manşetinden dolayı Yunanistan Adalet Bakanı Tsiaras'a mektup gönderdi.
Hakaret - 21.9.2020
TGF'den Yunan "Dimokratia" gazetesine tepki
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında hakaret içeren manşet atan Yunan "Dimokratia" gazetesine tepki gösterdi.
Hakaret - 21.9.2020
FLAŞ
Adalet Bakanı Gül, Dimokratia gazetesinin Erdoğan'a hakaret içeren manşetinden dolayı Yunanistan Adalet Bakanı Tsiaras'a mektup gönderdi.
Hakaret - 21.9.2020
FLAŞ
Adalet Bakanı Gül, Dimokratia gazetesinin Erdoğan'a hakaret içeren manşetinden dolayı Yunanistan Adalet Bakanı Tsiaras'a mektup gönderdi.
Hakaret - 21.9.2020
Adalet Bakanı Gül, Dimokratia gazetesinin Erdoğan'a hakaret içeren manşetinden dolayı Yunanistan...
Adalet Bakanı Gül, Dimokratia gazetesinin Erdoğan'a hakaret içeren manşetinden dolayı Yunanistan Adalet Bakanı Tsiaras'a mektup gönderdi.
Hakaret - 21.9.2020
Levent Özeren hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan iddianame hazırlandı
Sosyal medya hesaplarından "Cumhurbaşkanına hakaret" suçunu işlediği iddia edilen Levent Özeren, 1 yıl 2 aydan 5 yıl 10 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak.
Hakaret - 21.9.2020
Balkan Türkleri Derneğinden açıklama
Ortadoğu Araştırmaları Merkezi (ORSAM) Başkanı Prof. Dr. Ahmet Uysal'ın bir televizyon programında Balkan Türklerine yönelik yaptığı açıklamalara Samsun Balkan Türklerine Derneğinden tepki geldi. Bir basın açıklaması yapan dernek, "16 Eylül 2020 tarihinde Habertürk TV'de yayınlanan Teke Tek programında sözde akademisyen Ahmet Uysal'ın Balkan Türkleri ile ilgili ifadelerine dair Samsun Balkan Türkleri Derneği olarak bir basın açıklaması yapma ihtiyacı duyduk. Evladı Fatihanın kemiklerini sızlatan bu tür açıklamalar kirli membalardan beslenen hastalıklı bir zihniyetin tezahürüdür. Örneklerine daha önce de rastladığımız, Türk milletinin birliğini ve bütünlüğünü hedef alan bu türden beyanların basit özürlerle geçiştirilemeyecek kadar tehlikeli ve ayrıştırıcı olduğunun altını çizerken; bir dil sürçmesi olamayacak kadar da bilinçli söylendiğinin farkında olduğumuzu belirtmek isteriz. 19. yüzyıldan itibaren yaşanan süreçte Balkan topraklarındaki Türk hakimiyetinin mütemadiyen sonlanması ile Anadolu'ya hicret etmiş olan Türkler, 14. asırda Rumeli coğrafyasını Türk-İslam kültürü ile yoğuran Türk fütuhatının muzaffer temsilcileri olan gazilerin, alplerin öz torunlarıdır. Orta Doğu'nun çeşitli ülkelerinden gelen mülteciler ile Balkan Türklerinin Anadolu'ya hicretini kıyaslama gafletine düşmüş bu şahsı Türk milleti adına şiddetle kınıyor; Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Anadolu'ya armağan eden Balkan Türklüğü ile gurur duyduğumuzu ilan ediyoruz. Cumhuriyet savcılarını Balkan Türklerine yönelik hakaret içeren açıklamayı incelemeye davet ediyoruz.
Hakaret - 21.9.2020
Cumhuriyet Başsavcılığı, Yunan Dimokratia gazetesi hakkında soruşturma başlattı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret içeren manşeti nedeniyle Yunanistan'da yayın yapan Dimokratia gazetesinin yetkilileri hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan soruşturma başlattı.
Hakaret - 21.9.2020
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatından Yunan gazetesi hakkında suç duyurusu
Son dakika gündem haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı, Erdoğan hakkında hakaret içeren manşet atan Yunan "Dimokratia" gazetesinin sorumluları hakkında kamu davası açılması için suç duyurusunda bulundu.
Hakaret - 21.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunan gazetesi hakkında suç duyurusu
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, avukatı aracılığıyla, Yunanistan'da yayın yapan Dimokratia Gazetesi'nin sahibi, yazı işleri müdürleri ve yayın yönetmeni hakkında 'Cumhurbaşkanı'na hakaret' suçlamasıyla Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
Hakaret - 21.9.2020
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içeren manşeti nedeniyle Yunan...
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içeren manşeti nedeniyle Yunan Dimokratia gazetesi hakkında soruşturma başlattı.
Hakaret - 21.9.2020
Son dakika haberi: Hrant Dink Vakfına yönelik tehditte bulundukları gerekçesiyle yargılanan 2 sanık tahliye edildi
Tutuklu sanık Hüseyin Ateş de bu olayları yaşamadan önce internette gördüğü videolardan sarsıldığını öne sürerek, "İsmini duymadım daha önce. Mayıs 2020'de Facebook'ta Karabağ olayıyla ilgili videoyu izledim. Türk bayraklarına hakaret edildiğini gördüm.
Hakaret - 21.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatları, Erdoğan'la ilgili hakaret içeren manşet atan Yunan gazetesinin...
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatları, Erdoğan'la ilgili hakaret içeren manşet atan Yunan gazetesinin sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hakaret Haberleri | Hakaret Haber - Haberler - Sayfa 3 - Hakaret haberleri, son dakika hakaret haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri... Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki saldırı girişimine ilişkin gözaltı sayısı 5'e çıktı..
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 15:14:18. #1.14#
title