Hakaret Haberleri

Hakaret haber, Hakaret son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakaret - 21.9.2020
Son dakika haberi: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Dimokratia gazetesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret...
Son dakika haberine göre Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Dimokratia gazetesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret içeren manşetinden dolayı Yunanistan Adalet Bakanı Tsiaras'a mektup gönderdi.
Hakaret - 21.9.2020
TGF'den Yunan "Dimokratia" gazetesine tepki
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında hakaret içeren manşet atan Yunan "Dimokratia" gazetesine tepki gösterdi.
Hakaret - 21.9.2020
FLAŞ
Adalet Bakanı Gül, Dimokratia gazetesinin Erdoğan'a hakaret içeren manşetinden dolayı Yunanistan Adalet Bakanı Tsiaras'a mektup gönderdi.
Hakaret - 21.9.2020
FLAŞ
Adalet Bakanı Gül, Dimokratia gazetesinin Erdoğan'a hakaret içeren manşetinden dolayı Yunanistan Adalet Bakanı Tsiaras'a mektup gönderdi.
Hakaret - 21.9.2020
Adalet Bakanı Gül, Dimokratia gazetesinin Erdoğan'a hakaret içeren manşetinden dolayı Yunanistan...
Adalet Bakanı Gül, Dimokratia gazetesinin Erdoğan'a hakaret içeren manşetinden dolayı Yunanistan Adalet Bakanı Tsiaras'a mektup gönderdi.
Hakaret - 21.9.2020
Levent Özeren hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan iddianame hazırlandı
Sosyal medya hesaplarından "Cumhurbaşkanına hakaret" suçunu işlediği iddia edilen Levent Özeren, 1 yıl 2 aydan 5 yıl 10 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak.
Hakaret - 21.9.2020
Balkan Türkleri Derneğinden açıklama
Ortadoğu Araştırmaları Merkezi (ORSAM) Başkanı Prof. Dr. Ahmet Uysal'ın bir televizyon programında Balkan Türklerine yönelik yaptığı açıklamalara Samsun Balkan Türklerine Derneğinden tepki geldi. Bir basın açıklaması yapan dernek, "16 Eylül 2020 tarihinde Habertürk TV'de yayınlanan Teke Tek programında sözde akademisyen Ahmet Uysal'ın Balkan Türkleri ile ilgili ifadelerine dair Samsun Balkan Türkleri Derneği olarak bir basın açıklaması yapma ihtiyacı duyduk. Evladı Fatihanın kemiklerini sızlatan bu tür açıklamalar kirli membalardan beslenen hastalıklı bir zihniyetin tezahürüdür. Örneklerine daha önce de rastladığımız, Türk milletinin birliğini ve bütünlüğünü hedef alan bu türden beyanların basit özürlerle geçiştirilemeyecek kadar tehlikeli ve ayrıştırıcı olduğunun altını çizerken; bir dil sürçmesi olamayacak kadar da bilinçli söylendiğinin farkında olduğumuzu belirtmek isteriz. 19. yüzyıldan itibaren yaşanan süreçte Balkan topraklarındaki Türk hakimiyetinin mütemadiyen sonlanması ile Anadolu'ya hicret etmiş olan Türkler, 14. asırda Rumeli coğrafyasını Türk-İslam kültürü ile yoğuran Türk fütuhatının muzaffer temsilcileri olan gazilerin, alplerin öz torunlarıdır. Orta Doğu'nun çeşitli ülkelerinden gelen mülteciler ile Balkan Türklerinin Anadolu'ya hicretini kıyaslama gafletine düşmüş bu şahsı Türk milleti adına şiddetle kınıyor; Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Anadolu'ya armağan eden Balkan Türklüğü ile gurur duyduğumuzu ilan ediyoruz. Cumhuriyet savcılarını Balkan Türklerine yönelik hakaret içeren açıklamayı incelemeye davet ediyoruz.
Hakaret - 21.9.2020
Cumhuriyet Başsavcılığı, Yunan Dimokratia gazetesi hakkında soruşturma başlattı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret içeren manşeti nedeniyle Yunanistan'da yayın yapan Dimokratia gazetesinin yetkilileri hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan soruşturma başlattı.
Hakaret - 21.9.2020
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatından Yunan gazetesi hakkında suç duyurusu
Son dakika gündem haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı, Erdoğan hakkında hakaret içeren manşet atan Yunan "Dimokratia" gazetesinin sorumluları hakkında kamu davası açılması için suç duyurusunda bulundu.
Hakaret - 21.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunan gazetesi hakkında suç duyurusu
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, avukatı aracılığıyla, Yunanistan'da yayın yapan Dimokratia Gazetesi'nin sahibi, yazı işleri müdürleri ve yayın yönetmeni hakkında 'Cumhurbaşkanı'na hakaret' suçlamasıyla Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
Hakaret - 21.9.2020
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içeren manşeti nedeniyle Yunan...
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içeren manşeti nedeniyle Yunan Dimokratia gazetesi hakkında soruşturma başlattı.
Hakaret - 21.9.2020
Son dakika haberi: Hrant Dink Vakfına yönelik tehditte bulundukları gerekçesiyle yargılanan 2 sanık tahliye edildi
Tutuklu sanık Hüseyin Ateş de bu olayları yaşamadan önce internette gördüğü videolardan sarsıldığını öne sürerek, "İsmini duymadım daha önce. Mayıs 2020'de Facebook'ta Karabağ olayıyla ilgili videoyu izledim. Türk bayraklarına hakaret edildiğini gördüm.
Hakaret - 21.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatları, Erdoğan'la ilgili hakaret içeren manşet atan Yunan gazetesinin...
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatları, Erdoğan'la ilgili hakaret içeren manşet atan Yunan gazetesinin sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu.
Hakaret - 20.9.2020
Son dakika haberi: Ürdün'de İhvan yetkilisine "dost ülkenin başkanına hakaret" suçlamasıyla gözaltı
Son dakika gündem haberi... Ürdün'de Müslüman Kardeşler Teşkilatı'nın (İhvan) siyasi kanadı İslami Çalışma Cephesi Partisi Seçim Komitesi Başkanı Badi er-Refaiye "dost bir ülkenin başkanına hakaret etme" suçlamasıyla gözaltına alındı.
Hakaret - 20.9.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın'dan Yunanistan'a "Doğu Akdeniz" tepkisi Açıklaması
Aydın, Türkiye'nin Akdeniz'de haklı bir mücadele yürüttüğüne dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Dünya, Türk milletinin, Cumhurbaşkanımızın hamlelerini takdir ve kıskançlıkla karşılıyor. Çünkü arkasında güçlü bir siyasi irade var. Değerlerimize halel getirecek hiçbir şeye 'evet' demeyiz. Bu değerleri destekleyecek her şeyin arkasındayız. Can pahasına. Bir siyasi müdahale edelim dediler. Cumhuriyet Halk Partisi'ni hallettiler. Çünkü baş değişince gövde kontrolden çıkar. Bu bütün canlılar, devletler için geçerlidir. Baş olmazsa gövde, kollar ve ayaklar darmadağın olur. Bir devletin başını yok ederseniz, bir devletin başıyla uğraşırsanız gövde kontrolsüz olur. İşte bugün Yunan basınında dahi Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik hakaretlerin nedeni budur.
Hakaret - 20.9.2020
Son dakika haber... RTÜK İletişim Merkezine gönderilen hakaret içerikli bildirime dava
Son dakika haberleri: Radyo ve Televizyon Üst Kurulu İletişim Merkezine internet üzerinden hakaret içerikli bildirim gönderen kişi hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" ve "kamu görevlisine görevinden dolayı hakaret" iddiasıyla dava açıldı.
Hakaret - 20.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ-3
'OLAY ORGANİZE VE TASARLAMA SONUCUNDA GERÇEKLEŞMİŞTİR' Metin Özcan'ın avukatı Tuncay İlçim de yazılı açıklama yaparak, olayın organize bir cinayet girişimi olduğunu ve pek çok yönüyle incelenmesi gerektiğini belirtti. İlçim şu ifadelere yer verdi: "Olay, Bursa'nın Karaman Mahallesi'nde bulunan bir eğlence mekanında çalışan bir garsonun müvekkilime hakaret etmesi ve akabinde müvekkilimin iş yerini kurşunlanması üzerine patlak vermiştir.
Hakaret - 19.9.2020
İsveç'te Türk futbolcuya ırkçı söylemde bulunan Dusan Djuric özür diledi
Yaldır, ikili mücadele sonrası kendisine "Lanet çingene" şeklinde hakaret eden Dusan Djuric'i, İsveç Futbol Federasyonuna şikayet etmişti.
Hakaret - 19.9.2020
Son dakika haberi... Adalet Bakanı Gül, canlı yayında soruları yanıtladı: (3)
Bir son dakika haberine göre Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, kimsenin kanun önünde ayrımcılığa tabi tutulamayacağını, herkesin eşit olduğunu belirterek, "Katilini, tecavüzcüsünü, hakaretçisini 'Şu benden, bu senden' gibi ayrım yaparak bakan anlayışı çok zararlı, yanlış buluyoruz.
Hakaret - 19.9.2020
Son dakika haberleri: Batı Trakya Türkleri Yönetici ve Sanayici İş Adamları Derneği'nden Yunan gazetesine tepki
Son dakika politika haberi... Batı Trakya Türkleri Yönetici ve Sanayici İş Adamları Derneği (BATISİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Er, Yunanistan'da Demokratia Gazetesi'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret içeren ifadelerine ilişkin, "Bu tarz yayınları yapan sözde basın yayın organlarına...
Hakaret - 19.9.2020
Son dakika haber... Anadolu Yayıncılar Derneği'nden Yunan gazetesine tepki
Son dakika gelişmesine göre Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, bir Yunan gazetesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili manşetine ilişkin, "Eleştiri sınırlarını aşan, hakaret ve küfre varan yazılar ve manşetler Yunan gazetesinin ne kadar küçüldüğünün bir kanıtıdır" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hakaret Haberleri | Hakaret Haber - Haberler - Sayfa 3 - Hakaret haberleri, son dakika hakaret haber ve gelişmeleri burada. Sudanlı uzmanlar İsraille normalleşmenin ülkeyi daha kötüye götüreceğine inanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 12:56:40. #1.14#
title