Haber : Ataşehir cinsel ilişki olayı ne? ( VİDEOLU ) İstanbul Ataşehir'de cinsel ilişkiye girenler kim? Ataşehir'de ne oldu? - Haberler

Haberi Paylaş

Ataşehir cinsel ilişki olayı ne? ( VİDEOLU ) İstanbul Ataşehir'de cinsel ilişkiye girenler kim? Ataşehir'de ne oldu?

İstanbul Ataşehir'de kimliği belirsiz bir çift, gündüz vakti cinsel ilişkiye girdi. Kamuya açık yerde bulunmalarına aldırmayan çiftin o anları kameralara da yansıdı. Olay sonrası, Ataşehir cinsel ilişki olayı ne? İstanbul Ataşehir'de cinsel ilişkiye girenler kim? Ataşehir'de ne oldu, merak edildi.

Geçtiğimiz ay İstanbul Bebek'te sahil kenarında bir kadın ve erkek gündüz vakti cinsel ilişkiye girmişti. Ülkede büyük yankı uyandıran olay sonrasında Ümraniye metro durağında ve Beşiktaş'ta aracın üzerinde cinsel ilişkiye giren insanlara ait videolar çıkmıştı. Bu videoların ardından benzer bir görüntü de Ataşehir'de kayıtlara geçti. Ataşehir cinsel ilişki olayı ne? İstanbul Ataşehir'de cinsel ilişkiye girenler kim? Ataşehir'de ne oldu?

ATAŞEHİR CİNSEL İLİŞKİ OLAYI NE?

Bu videoların ardından benzer bir görüntü de Ataşehir'de kayıtlara geçti. Ataşehir'de kimliği belirsiz bir çift, güpegündüz bir parkta cinsel ilişkiye girdi. Şahısların dışarıda olmalarından dolayı hiçbir tedirginlik yaşamadıkları görülürken; o anlar güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.

Ataşehir Gündem Haberler

title