BEYOĞLU BELEDİYESİ HABERLERİ

Beyoğlu Belediyesi Haberleri

Beyoğlu Belediyesi haber, Beyoğlu Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beyoğlu Belediyesi - 25.9.2020
Beyoğlu Belediyesi, "Güvenli Alan" uygulamasını kullanmaya başladı
Beyoğlu Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı Türkiye'de "Güvenli Alan" uygulamasını kullanmaya başladı.
Beyoğlu Belediyesi - 16.9.2020
"Sosyal Market"ten ayda 20 bin kişiye destek
Beyoğlu Belediyesi tarafından kurulan Sosyal Market, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) döneminde aylık 20 bin kişiye yardım ulaştırıyor.
Beyoğlu Belediyesi - 10.9.2020
Güldiyar Tanrıdağlı ve Erkut Cantürk, Talimhane Sahne'de konser verdi
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Beyoğlu Belediyesi ile Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) paydaşlığıyla kurulan "Talimhane Sahne"de, piyanist Güldiyar Tanrıdağlı ve Erkut Kantürk konser verdi.
Beyoğlu Belediyesi - 5.9.2020
Beyoğlu'nda, tezgah açmasına izin verilmeyen pazarcılar yolu trafiğe kapattı
Şişli ve Beyoğlu Belediyesi zabıta ekipleri, Kovid-19'a karşı alınan tedbirler kapsamında tezgahların açılmasına izin vermedi.
Beyoğlu Belediyesi - 5.9.2020
"Aziz Dostum Çehov" Talimhane'de tiyatroseverlerle buluştu
İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen, Zafer Algöz'ün yönettiği "Aziz Dostum Çehov" oyunu, Beyoğlu Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) paydaşlığıyla kurulan "Talimhane Sahne"de izleyicilerle buluştu.
Beyoğlu Belediyesi - 2.9.2020
Göksu'dan İBB yönetimine tepki: "Beyoğlu'nda yapılan İstanbulluların iradesine çirkin bir saldırı"
Göksu attığı tweetle, İBB yönetiminin Beyoğlu Belediyesi'ne tahsis edilen binayı ihale etmesini, "İstanbulluların iradesine yapılmış çirkin bir saldırı" olarak nitelendirdi.
Beyoğlu Belediyesi - 30.8.2020
Napoliten şarkıları, Talimhane Sahne'de yankılandı
Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Beyoğlu Belediyesi iş birliğinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri alınarak düzenlenen konser, Talimhane Sahne'de gerçekleşti.
Beyoğlu Belediyesi - 25.8.2020
İstanbul Devlet Opera ve Balesi, Napoliten konserinde sanatseverlerle buluşacak
Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Beyoğlu Belediyesi iş birliğinde düzenlenen konser, 29 Ağustos'ta Talimhane Sahne'de izlenebilecek.
Beyoğlu Belediyesi - 22.8.2020
Meraklısı İçin Öyle Bir Hikaye, Talimhane'de tiyatroseverlerle buluştu
İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen "Meraklısı İçin Öyle Bir Hikaye" oyunu, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Beyoğlu Belediyesi ve Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) paydaşlığıyla kurulan "Talimhane Sahne"de izleyicilerle buluştu.
Beyoğlu Belediyesi - 16.8.2020
İDOB Talimhane Sahne'de izleyicisiyle buluştu
Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Beyoğlu Belediyesi iş birliğiyle Beyoğlu Talimhane Sahnesi'nde gerçekleşen etkinlikte, MDTistanbul ekibinin, önceki sezonlarda ilgi görmüş "Elektronika", "Güldestan" ve "Dans Analog" eserlerinden bölümler sunuldu.
Beyoğlu Belediyesi - 9.8.2020
"Bir Nefes Dede Korkut" Talimhane'de tiyatroseverlerle buluştu
İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen Gökçe Kurt Elitez'in yönettiği "Bir Nefes Dede Korkut" oyunu, Beyoğlu Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) paydaşlığıyla kurulan "Talimhane Sahne"de izleyicilerle buluştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Beyoğlu Belediyesi Haberleri | Beyoğlu Belediyesi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Beyoğlu Belediyesi haberleri, son dakika beyoğlu belediyesi haber ve gelişmeleri burada. İBB, Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'ndeki tezgahların işgaliye izinlerini iptal etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 01:14:59. #1.14#
title