Balıkesir'de Sbs 1.si Zağnos Dershanesi'nden

Balıkesir'de Sbs 1.si Zağnos Dershanesi'nden

Balıkesir Zağnos Dershaneleri'nin Oks ve ÖSS Sınavlarındaki Başarısı Devam Ediyor. Zagnos Dershaneleri Genel Müdürü Mahmut Şahin, Dershanelerinin Başarının Bireysel ve Kitlesel Öncüsü Olduğunu İfade Etti.

Balıkesir'de Sbs 1.si Zağnos Dershanesi'nden

Balıkesir Zağnos Dershaneleri'nin OKS ve ÖSS sınavlarındaki başarısı devam ediyor. Zagnos Dershaneleri Genel Müdürü Mahmut Şahin, dershanelerinin başarının bireysel ve kitlesel öncüsü olduğunu ifade etti.

Balıkesir 8.sınıflarda SBS sınavında Balıkesir 1.si Fatih Aslan ve Balıkesir 2.si Lale Mokan oldu. 2009 SBS-8 ve ÖSS'de büyük başarı elde ettiklerini ve Balıkesir'de 8.sınıflarda ilk 10 öğrencinin 7'sinin Zağnos Dershaneleri'nden çıkmasının mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Şahin, öğrencilerin başarısında destekleri olan öğretmen ve öğrenci ailelerini kutladı.

Tercihlerin en az sınav sonuçları kadar önemli hale geldiğini söyleyen Şahin, 22 Temmuz - 3 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan ÖSS tercihlerinde tüm Balıkesir öğrencilerine ücretsiz rehberlik hizmeti vereceklerini belirtti.

ÖSS'de ise dersane öğrencilerinden Volkan Cansız ÖSS Sözel-2 alanında Türkiye 17.si Balıkesir 1.si, Şeyma Aydın ÖSS Sözel-2 alanında Türkiye 138'si Balıkesir 2.'si oldu. (CİHAN)