BELEDİYE BAŞKANLIĞI HABERLERİ

Belediye Başkanlığı Haberleri

Belediye Başkanlığı haber, Belediye Başkanlığı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Belediye Başkanlığı - 12.10.2020
Tente çökmesi sonucu cemaatten 3 kişinin ölümüyle ilgili davada müştekiler dinlenildi
İddianamede, sanıklar Mustafa Kavukluoğlu ile Mustafa Çiçek'in anonslarla uyarı yapılmasına ve etrafı çevrilmesine rağmen, cemaati tentelerin altına topladıklarına vurgu yapılarak, sanıklar Adem Karabey ve Faruk Yazar'ın ise Diyanet İşleri Başkanlığı Görev ve Çalışma Yönergesi'nden kaynaklanan yükümlülüklerine aykırı dikkat ve özen yükümlülüklerini ihlal etmeleri nedeniyle bu neticeye neden oldukları belirtildi.?? İddianamede, sanıklar Mustafa Kavukluoğlu, Mustafa Çiçek, Adem Karabey ve Faruk Yazar'ın "taksirle birden fazla kişinin ölüme neden olma" suçundan 2 yıldan 15'er yıla kadar hapis cezasına çarptırılmaları isteniyor.?? Soruşturma yapılan eski Bakırköy Müftüsü Mustafa Açıkalın, temizlik görevlisi Ali Rıza Mülayim, Bakırköy Belediye Başkanlığındaki görevliler ve tenteyi kuran şirket yetkilileri hakkında ise takipsizlik kararı verilmişti.
Belediye Başkanlığı - 12.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 12 Ekim 2020
(Ankara/12.00) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tüney Şehit Mehmet Demir Ortaokulu'nu, Çankırı TOBB Fen Lisesi'ni, Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni, Belediye Başkanlığını, AK Parti İl Başkanlığını ve Valiliği ziyaret edecek, İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı ile Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşması'na katılacak.
Belediye Başkanlığı - 11.10.2020
Viyana Belediye Başkanlığı seçimlerini Sosyal Demokratlar kazandı
Avusturya'nın başkenti Viyana'yı yönetecek belediye başkanı ve eyalet meclisini belirlemek üzere gerçekleştirilen seçimlerin sandık çıkış anketine göre, Sosyal Demokrat Parti (SPÖ) yüzde 42'yle birinci parti oldu.
Belediye Başkanlığı - 11.10.2020
İngiltere'nin ilk başörtülü Belediye Başkanı, ırkçılıkla suçladığı İşçi Partisinden istifa etti
Londra'nın Islington bölgesinde 2019-2020'de belediye başkanlığı görevini yürüten Somali asıllı Rakhia İsmail, yaptığı açıklamada, İşçi Partisinde azınlıklara yönelik ayrımcılık yapıldığını ifade etti.
Belediye Başkanlığı - 11.10.2020
Özhaseki, Yerel Yönetimler Akademisi'ne katıldı
Dengesizlikle ilgili örnek veren Özhaseki, şöyle devam etti: "Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde kişi başına düşen pay 1150 TL civarı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ne düşen payı ise 300 TL civarında. Şimdi Sakarya Büyükşehir Belediyesi her bir vatandaşı için 300 TL alıyor, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ise 1150 TL alıyor. Bu dengesizliği ve adaletsizliği nasıl düzeltebiliriz bunun üzerine çokça kafa yorduk. Yukarıyı biraz baskılayarak, aşağıyı da yükselterek dengeli bir gelir dağıtım şekline geçmek istiyoruz. Yaklaşık 25 belediye başkanı bu gelir dağılımından memnun değil ama diğerleri memnun. Çünkü yüksek alıyorlar. Belediye başkanlığından gelen birisi olarak uzun bir emek verdik.
Belediye Başkanlığı - 11.10.2020
Derbent'e kurulan fasulye konserve ve kuru bakliyat paketleme fabrikası faaliyete geçti
Uzun, fabrikanın ilçe ve ülke ekonomisine önemli kazançlar sağlayacağını belirterek, şunları kaydetti: "Bu tesisimizin İlçemize kazandırılmasında ve projenin yürütülmesi esnasında bizlere desteğini esirgemeyen KOP Kalkınma İdaresi yetkililerine, KOP Koordinatörümüz Ümit Yorgancılar'a, Derbent Kaymakamımız sayın Yakup Papaker'e, Derbent Belediye Başkanlığı'na, Derbent Belediye Başkanımız sayın Hüseyin Ayten'e, İlçe Başkanımız Sayın Musa Akgün'e, DERPLAT Tarım ve Hayvancılık Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Suludere ve değerli yönetim kurulu üyelerine ve üreticilerimize, ilçe halkımıza teşekkürü bir borç biliriz.
Belediye Başkanlığı - 11.10.2020
Başkan Serdal Sandal'dan 500 gün değerlendirmesi
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, 31 Mart 2019 seçimlerinin ardından göreve geldiği Bayraklı Belediye Başkanlığındaki 500.
Belediye Başkanlığı - 11.10.2020
Simav Belediyesi araç filosuna 3 yeni araç ekledi
Kütahya'nın Simav Belediye Başkanlığı, çağdaş belediyecilik anlayışı ile her geçen gün hizmet ağını genişleterek, Devlet Malzeme Ofisi'nden 1 milyon 20 bin TL karşılığında 3 adet çöp toplama aracı satın aldı.
Belediye Başkanlığı - 10.10.2020
CHP'li eski belediye başkanı gözaltına alındı
Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde 2004 – 2019 Dönemleri arasında CHP'den belediye başkanlığı yapmış olan İrfan Mandalı, bir kadına taciz/hakaret ettiği suçlaması ile gözaltına alındı.
Belediye Başkanlığı - 8.10.2020
Yunak'ta sınavlara hazırlanan öğrencilere ücretsiz kurs desteği
Yunak Kaymakamlığı öncülüğünde Yunak Belediye Başkanlığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan işbirliği neticesinde spor mülakatı ve parkur gerektiren sınavlara hazırlanan öğrenciler için spor kursu açıldı.
Belediye Başkanlığı - 8.10.2020
Başkan Büyükkılıç'tan 'Cami' açıklaması
Sırf Melikgazi Belediye Başkanlığı döneminde tarihi geçmişi bulunan ve şehrin merkezindeki eski mahallelerde bulunan ve mescid diye bilinen butik camilerin yıkılmasına müsaade etmediğini ve restore ettiklerini kaydeden Başkan Büyükkılıç, "Üzerimize vazife olmadığı halde .
Belediye Başkanlığı - 7.10.2020
Rusya?da temizlik görevlisi kadın şans eseri belediye başkanı seçildi
Rusya'nın başkenti Moskova'nın yaklaşık 400 km kuzeydoğusundaki küçük Rus kasabası Povalikhino'da belediye binasında temizlik görevlisi olan Marina Udgodskaya, ülkedeki yasalar gereği seçimlere en az iki adayın katılması zorunluluğu nedeniyle adı aday listesine yazıldı. Seçime giren Udgodskaya, belediye başkanı oldu. Hayvancılıkla uğraşan ve ailesini geçindirmek için kış aylarında da belediye başkanlığının ofisindeki temizlik görevlisi olan Udgodskaya'nın seçim zaferi, kendisini işe alan görevdeki belediye başkanı için şok etkisi yarattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Belediye Başkanlığı Haberleri | Belediye Başkanlığı Haber - Haberler - Sayfa 9 - Belediye Başkanlığı haberleri, son dakika belediye başkanlığı haber ve gelişmeleri burada. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı; Tuzla Sahili'nde bulunan otopark 18 ay oldu bitmedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 11:33:11. #1.14#
title